Klomen & Estrofem &İnofolic , Ovitrelle & Progestan

Pek bilgim yok canım şahsi görüşüm yanlış bilmiyorsam yumurtalıkta yumurtan gelişirken bir sıvı içerisinde gelişiyor o sıvı ise sorun yoktur doktorun problem olsa müdahale de bulunur ya da sorun ise mutlaka bilgilendirmesi gerekir

Saol cnm hiç bisey söylemedi iyi yada kötü sadece güzel yumurtaların çatlamış adetin iki gün geçerse kan testi yaptır dedi

Selam kızlar ne durumdayız ? benim sabah bir hafta dolmuş olacak bigün göğüslerim şişti ve acımaya başladı daha önce iğneden sonra hemen olurdu bide kasiklarimda kasılma var o da estrofem ın etkisi sanırım bir hafta daha beklicem hayırlısı olsun inşallah

Hayırlı haberler al inşallah canimm..
Bende adet olmadim test negatif cikti tarlusa basladim doktor vermisti adet bekliyorum adetin ikinci gunu inşallah gidicem doktora

Hayırlı haberler al inşallah canimm..
Bende adet olmadim test negatif cikti tarlusa basladim doktor vermisti adet bekliyorum adetin ikinci gunu inşallah gidicem doktora
Test yaptın mi canım peki tarlusaldan önce kanda baktirsaydin bi emin olmadan kullanmasaydin canım

Test yaptın mi canım peki tarlusaldan önce kanda baktirsaydin bi emin olmadan kullanmasaydin canım
Kanda gebelige baktirdim canim sonra kullandim pazartesi gidicem büyük ihtimal eklem agrisi olustu ignelerden sonra dizimi falan bukerken aciyor

Yok canim yeni duydum nasıl bisey ne ise yariyo
Aa çok önemli canım bebeğin tutunmasina yardımcı yumurta kalitesi için de iyi bişey bak ben ovulasyona kadar inofolic şase içiyorum günde iki paket bi bardağa karıştırıp sonrasında imom diye bi hap içiyorum içinde b12 d vitamini dökük asit çinko iyot omega var bunlar da iyi tavsiye ederim sana da aynı şekilde

Adet olunca basliyim o zaman canim diger hap sart mi yoksa folik asit yeterli mi

Bid
Canim bide sana doktor mu tavsiye etti yoksa sen mi arastirip öğrendin

Bid

Canim bide sana doktor mu tavsiye etti yoksa sen mi arastirip öğrendin
canım doktor ne kullandığımı sordu söyledim çok iyi dedi devam etmemi söyledi inofolic in içinde inositol diye bi etken madde var bu yumurtanın kaliteli gelişmesine ve çatlamasına yardımcı oluyor zaten ovulasyon sonrası diğer folik asite geçiyorum önceden folbiol kullanıyodum mesela inofolicten sonra normal folik asit o da

Ay ne güzel ya cok güzel bilgin var ben doktor ne derse o bi bilgim yok hicde anlamiyorum

Merhaba. Menogon iğnesi kullanan var mı? Yeni başladım bende 3 gün oldu 1 aylık bir iğne kaldı 27

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…