Klomen & Estrofem &İnofolic , Ovitrelle & Progestan

hayrlı cumalar, dualarımızn kabul olur inşaallah tez vakitte,
estrofem hariçi bu ayda hepsini kullanmaya başladım bnde inofolici nasıl kaç doz kullanıyorsunuz kızlar ...

estrofem hariçi bu ayda hepsini kullanmaya başladım bnde inofolici nasıl kaç doz kullanıyorsunuz kızlar ...
Hayırlı cumalar ben klomen menogon progestan gonal f ve ovitrelle kullandim

menogon nedir.? çok ilaç kullandım infertilite tedavisi için adını nadir duyuyorum kusura bakmayın Hepfitim Hepfitim

Bugün test yaptım bembeyaz tek cizgiyle kapadım günü

Geldim int bağlattık sonunda. Hatırlıyorum canım kimyasal gebelik yaptığını. Tekrar geçmiş olsun.

Canım ben günde iki defa kullanmıştım inofolici. Allahım hayırlı evlatlar nasip etsin. Ne kadar zamandır evlisiniz ve çocuk düşünüyorsunuz?

Hayırlısı canim benim üzme kendini..
Bende sabah rahim filmine gidicem çok korkuyorum ama içimde şüphe kalmasin istiyorum. :KK43:

Sonuçları aldınız mı canım?

malesef canım dün sabah da negatif test adeti bekliyorum bekliyorum artık bugün iğneden sonra 14. gün sen nasılsın ? napıyosun ?

Belki minik bir sürpriz olur canım sana. Ben minik özet geçeyim. S.a.t.dan 35 gün sonra kanamam oldu 33 unde kan tahlili vermistim. 34 unde esim aradi ve pozitif sonucu öğrendi. Tabi ev taşıma hengamesinde ve streste ben buralarda duramam dedi ve gitti. Moral olarak iyiyim şu aralar çok şükür rabbime. 3 gun sonra dogum günüm heyecanla eşim ne yapacak onu bekliyorum kucuk cocuk gibi :KK49:

Belki minik bir sürpriz olur canım sana. Ben minik özet geçeyim. S.a.t.dan 35 gün sonra kanamam oldu 33 unde kan tahlili vermistim. 34 unde esim aradi ve pozitif sonucu öğrendi. Tabi ev taşıma hengamesinde ve streste ben buralarda duramam dedi ve gitti. Moral olarak iyiyim şu aralar çok şükür rabbime. 3 gun sonra dogum günüm heyecanla eşim ne yapacak onu bekliyorum kucuk cocuk gibi :KK49:
ay canım dur şimdi ben anlamadım pozitif sonuç dediğin hamile misin ? ayrıca eşin nerde duramam dedi nereye gitti çok hızlı özetledin anlamadım :))

ay canım dur şimdi ben anlamadım pozitif sonuç dediğin hamile misin ? ayrıca eşin nerde duramam dedi nereye gitti çok hızlı özetledin anlamadım :))

Afedersin canım. Hamileydim. Sonra bebis ortamı begenmedi herhalde. Baktı stres bol gitti bebis. Yeni uyandım ya mahmurluk var.

Konuya güncel bilgi eklemek istiyorum. 16 sında kaset test yaptım ve 17 sinde silik pozitif çıktı. 21 ve 22 de kan tahlili yaptırdım 21 inde 5,27 hcg fakat 22 de 1 çıktı ne olduğunu ben de anlamadım bir gün içinde bu kdar düştü. Neyse hakkımızda hayırlısı.
Ben 7 aylkken hamile kaldm iltihap vardi asiri derecede doktr bu yuzdn bebek olmadgni soyledi iltihap ilaclari verdi ve sonra klomen inofolik verdi adetm duzensz oluyodu adetm icn ilac verdi cunku adetliyken kullan dedi ilaci ne dediyse yaptm o ay hamile kaldm

Afedersin canım. Hamileydim. Sonra bebis ortamı begenmedi herhalde. Baktı stres bol gitti bebis. Yeni uyandım ya mahmurluk var.
anladım canım kimyasal gebelik oldu desene ama kendiliğinden oldu dimi üstelik ne güzel, kaç çıkmıştı hcg ?

Ben 7 aylkken hamile kaldm iltihap vardi asiri derecede doktr bu yuzdn bebek olmadgni soyledi iltihap ilaclari verdi ve sonra klomen inofolik verdi adetm duzensz oluyodu adetm icn ilac verdi cunku adetliyken kullan dedi ilaci ne dediyse yaptm o ay hamile kaldm

Hayırlı olsun canım. Evet akıntı ve iltihapta çok etkiliyor. Allah bir ömür mutluluk versin

anladım canım kimyasal gebelik oldu desene ama kendiliğinden oldu dimi üstelik ne güzel, kaç çıkmıştı hcg ?

Evet canım. Degerinin kaç olduğunu soylememiş ordaki kişi. Normalde gelip almamız gerekiyormuş falan filan. Eşimde taşındığımızı soyledi gelemeyecegimizi. O zaman hamile demiş.

Evet canım. Degerinin kaç olduğunu soylememiş ordaki kişi. Normalde gelip almamız gerekiyormuş falan filan. Eşimde taşındığımızı soyledi gelemeyecegimizi. O zaman hamile demiş.
Darısı sağlıklı gebelik başına canım ben de bu ay ara mı versem hala kararsızım

X