Klitoris hassaslığı

2 senedir devam eden klitoris hassasiyetimle ilgili bugün itibariyle sonuç aldım: lattawin fitil. bu süreçte her şeyi denemiştim. bu işe yaradı sonunda.

2 senedir devam eden klitoris hassasiyetimle ilgili bugün itibariyle sonuç aldım: lattawin fitil. bu süreçte her şeyi denemiştim. bu işe yaradı sonunda.
Gercekten mi bugun doktora gittim cok ciddi bir enfeksiyonun yok dedi aslında ama bir kaç amtibiyotık iki tanede fitil tablet verdi eger gecmezse kullandıkran sonra sizin dediğiniz tabletide denemek isterim

Arkadaşlar merhaba, ağrılı mesane sendromu diye bir hastalık var. Sebebi belli olmayan. Ben aylarca uğraştım, mantardı suydu buydu gecmedi. Eğer gecmeyen yanma ağrı, idrar hissi gibi şeyler yaşıyorsanız bu hastalıktan şüphe edin. Oradaki sinirleri de uyardığı için farklı şekillerde hissediyoruz. Her doktor bilmiyor. İyi bir üroloji doktoruna gidip durumu anlatın. Muayene olun. Ben aylarca cektikten sonra şuan çok şükür iyiyim. Ama hemen gecmiyor zaman sabır gerekli. Dikkat etmek gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…