KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

yok canım gavurellerde değilimde türk kahvesini çok severim günde 2 3 posta içebilirim :KK70: kalkıp yapayım bari hemen :KK70: bide fal bakan olsa :KK54: oralarda yokmu kız yoksa kahvemizden
Eee madem niye agliyon bacim alla allah:KK70:de yapta ic deli:KK53:var canim olmazmi ama memlekettekinin yerini tutmuyo:KK69:

:KK70: :KK70: yapıyom zati :KK45: Doğrudur canım sen çalışıyormusun neler yapıyorsun nasıl geçiyor günein:21:
Afiyet olsun kuzum:KK50:ne calismasi anamm 4 dene cocukla:KK53:ama oyle yoruluyorimki sanki 2 iste birden calisiyom :KK14:yediler beni yediler :kk77:sen neler yapiyosun bakim cocuk varmi:emir_bebek:calisiyormusun..

Afiyet olsun kuzum:KK50:ne calismasi anamm 4 dene cocukla:KK53:ama oyle yoruluyorimki sanki 2 iste birden calisiyom :KK14:yediler beni yediler :kk77:sen neler yapiyosun bakim cocuk varmi:emir_bebek:calisiyormusun..
4 dene mi oy maşallah ya ne şanşşlısın cıvıl cıvıl:KK200: Ama yorgunluğuda verdiği mutluluk kadar çoktur eminim ki:KK25: ABlamın ikizleri vardı ordan tahmin edebiliyorum:KK55: Bende çalışmıyorum şu an canım , çocuk yok çocukları çok severim çok istiyorum bi bebeğim olsun ama bi taraftan da biraz evliliğimize doyalım,gezelim tozalım istiyorum:KK53:

4 dene mi oy maşallah ya ne şanşşlısın cıvıl cıvıl:KK200: Ama yorgunluğuda verdiği mutluluk kadar çoktur eminim ki:KK25: ABlamın ikizleri vardı ordan tahmin edebiliyorum:KK55: Bende çalışmıyorum şu an canım , çocuk yok çocukları çok severim çok istiyorum bi bebeğim olsun ama bi taraftan da biraz evliliğimize doyalım,gezelim tozalım istiyorum:KK53:
Tatli bir yorgunluk aslinda onlarin bi gulucugune gecip gidiyor:KK54:rabbim acilarini gostermesin saglikli omurler versin cumlemizin evlatlarina:KK52:yeni evlisin galiba sen :KK37:acele etmeyin tadini cikarin evliligin :KK74:gezin tozun guresin bol bol:KK70:cocuk olunca bugunlerini ararsin anam:KK75:rabbim herseyin hayirlisini versin..

Tatli bir yorgunluk aslinda onlarin bi gulucugune gecip gidiyor:KK54:rabbim acilarini gostermesin saglikli omurler versin cumlemizin evlatlarina:KK52:yeni evlisin galiba sen :KK37:acele etmeyin tadini cikarin evliligin :KK74:gezin tozun guresin bol bol:KK70:cocuk olunca bugunlerini ararsin anam:KK75:rabbim herseyin hayirlisini versin..
evet canım yeni evlendim 4 ay olcak ,Aminn dediğin gibi hayırlsı olsun herşeyin doğru zamanda olsun inşalah:cool:

Sorma.Üzücü hep ama.Allah herkeze iyi musmutlu yaşantılar versin inş:)

Amin amin inşallah. Herkes evladını bilinçle yetiştirse, kız çocuklarının erkek çocuklarının hizmetçileri değil eşit koşullarda sevgi bağıyla kardeş olduklarını hissettirerek yetiştirse, belki daha güzel yarınlar olur..

Allah sabır ve güç versin ne diyeyim..

Bu arada buraların abla'sı sizsiniz sanırım :KK54:

X