KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Onlar da var tabiki. AVM falan olmadığı için. Dışarısi soğuk bebiş üşür diye çıkamıyorum. Amann neyse ya.

Elif abla nörüyon
Nöriyim ya.Yemek yedik içeri çay tepsisi götürürken kardeşim paspasa basmış,yeri öptü ona baktım.Şimdi sırada bulaşık vs var.:)

Herkese merhaba, ben yeni üye, şöyle bi ben geldim diyeyim dedim en uygun topik burası oldu heralde bilemedim
Sağlık sorunlarına bakınırken, yeni bi ürün almadan önce, doktor önerileri ararken vs.. çok uzun zamandır faydalanıyordum burdan, en son bdv müdavimi oldum. Baktım kafayı yiyorum dedim bari üye olayım :) Şu smileyleri de hep çok beğenirdim oh kullanıyorum artık

Aha smeagol bizim gibi bi çatlak garı daha

Oncelikle hoş geldin tam yerine geldin BDVyi falan salla gitsin kafayı yer insan orda sen burda takıl beybisi

Aha smeagol bizim gibi bi çatlak garı daha

Oncelikle hoş geldin tam yerine geldin BDVyi falan salla gitsin kafayı yer insan orda sen burda takıl beybisi

H
ahaha ne güzel bi hoşgeldin mesajı oldu bu, enerjik hatunlara bayılırıım Ay ne dertler, ne mantıklar.. okuyup okuyup kızıyodum, yine vazgeçemiyodum işim gücüm yokken

H
ahaha ne güzel bi hoşgeldin mesajı oldu bu, enerjik hatunlara bayılırıım Ay ne dertler, ne mantıklar.. okuyup okuyup kızıyodum, yine vazgeçemiyodum işim gücüm yokken

Bende senin enerjine bayıldım karşılıklı oldu hersey

Aman benim derdim bana yetiyor birde Oradakilerle uğraşmam. Eğlenmeye geliyorum Ben bu siteye dert anasi babası değilik ya

Yardır anacum ama dikkat et. Duvarlara toslama

Kimsin kimlerdensin sen bakem

İstanbul, izmit arası yollarda, entel bir bölüm öğrencisi, kısacık saçlı, yolda görsen erkek fatma diyebileceğin, kendi yağında kavrulup giden biriyim :) ahaha kendimi ilk kez bu kelimeleri aynı cümlede kullanarak ifade ettim, eğlendim :))

Ahah aramıza hoş geldin erkek fatma.

Üni ogrencisiymissin ne işin olur bdvde kafanı birde orada niye yoruyor sun.
Kocaeli Ünv. Mi okuyorsun

Aa Bilgece
Üye olmadığım zamanlarda hatırladığım isimlerden biri, 'frida avatarlı kadın' olarak :)) Merhaba
Merhaba , selam sana sokak kizi nerrantsula nasilsiniz efem? Bu arada yasim 25 herkes yasli saniyo da önceden soyliyim dedim sen kimsin?

Uyudun uyandın mi

Uyku nasıl birsey 5 aydır unuttum ben
valla canim uyku anlatilmaz yasanie ya.. uykusuz hic duramam. Çocuğum olsa ne yapicam bilmiyorum ama her guzel seyin bir zorlugu vardir elbet

smeagol Gudubet gözlü garı da bir değiştireydi. Korkuyorum onun kinden.
Gerçi ona Gudubet resimlerinden başka birşey de yakışmaz ki

Ahah aramıza hoş geldin erkek fatma.

Üni ogrencisiymissin ne işin olur bdvde kafanı birde orada niye yoruyor sun.
Kocaeli Ünv. Mi okuyorsun

Bu ara pek keyfim yok, final dönemleri sağlık problemleri derken evden çıkasım gelmiyor. Sosyal ihtiyaçlarım için geldim, gördüm, sevdim. Yok İstanbul'da :) Ailem, dostlarım burda, ben de hep yollarda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…