KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Arada çıkar öyle gafalar. Yemeği buldular bunamasinlar

Harika fikirler. Benim de hayalim hep bi mekanım olsun. Bi masa da benim olsun çeviri işlerimi halledeyim. Bi ara yaklaştım ortak olmaya da, kredi çıkmayınca sonuç hayal kırıklığı oldu. Umarım başarırsın hatun, çok içten diledim bunu :)

Arada çıkar öyle gafalar. Yemeği buldular bunamasinlar
Zaten dipresyondayım tuz biber oluyorlar sagolsunlar yarın atacam kendimi sokaklara haftalardır evden cıkmadım
Bende suan benim midem berbat bilmem canım sıkıldı aldım bi tutam belki tat verir diye koydum ne bilem kızım oldu iste mal kafam basını örteydim olmayacadı zavallım simdi kendine yemek yapii

Tesekkur ederim. Benim de fikrim soyle hem butik tarzi hem kutuphane. Okumak ogrenmek isteyen genclere yaslilara fark etmez bi kahve ikram edip kutuphane kisminda okumalarini saglamak. Insallah nasip olur. Aha fikrimi soyledim calinmaz insallah

Aaa ben burayi yeni farkettim yane guzel ortam enerjikanacim bdv de takila takila depresyona girdim yahuuherkese merhaba bu arada
Hastalara benden nane limon bakin hemen geldi, servisim hizlidir selam hos geldin. Nasilsin?

Amaaaan bosver olur boyle vakalar Türk polisi yakalar diye kotu bi espri yapiyim de nesemiz yerine gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…