KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Merhaba , selam sana sokak kizi nerrantsula :KK66: :KK16:nasilsiniz efem? Bu arada yasim 25 herkes yasli saniyo da önceden soyliyim dedim :KK45: sen kimsin?

valla canim uyku anlatilmaz yasanie ya.. uykusuz hic duramam. Çocuğum olsa ne yapicam bilmiyorum ama her guzel seyin bir zorlugu vardir elbet:KK53:

Çocuk olunca Sıkıysa durma viyak viyak aglayinca Nereye durmuyon:KK53:

Bu ara pek keyfim yok, final dönemleri sağlık problemleri derken evden çıkasım gelmiyor. Sosyal ihtiyaçlarım için geldim, gördüm, sevdim. Yok İstanbul'da :) Ailem, dostlarım burda, ben de hep yollarda :)
Allah zihin açıklığı versin canımcım. Gel sama okunmuş pirinç yedirem kafan eyi basar:KK8:

Merhaba , selam sana sokak kizi nerrantsula :KK66: :KK16:nasilsiniz efem? Bu arada yasim 25 herkes yasli saniyo da önceden soyliyim dedim :KK45: sen kimsin?

valla canim uyku anlatilmaz yasanie ya.. uykusuz hic duramam. Çocuğum olsa ne yapicam bilmiyorum ama her guzel seyin bir zorlugu vardir elbet:KK53:

Teşekkürler, gerçekten memnun oldum :) 21 yaşındayım, kitabı biliyor olman hoşuma gitti :)) öğrenciyim, bi yandan iş güç, aldığım nefesler boşa gitmesin deyip, bilgiye doyamayan bir garip kadınım işte :)) nickin ve avatarın bundan dolayı ilgimi çekmişti belki de. Gerçi biraz ön yargılı yaklaşmışım sanki, ama sonuç güzel :)

Teşekkürler, gerçekten memnun oldum :) 21 yaşındayım, kitabı biliyor olman hoşuma gitti :)) öğrenciyim, bi yandan iş güç, aldığım nefesler boşa gitmesin deyip, bilgiye doyamayan bir garip kadınım işte :)) nickin ve avatarın bundan dolayı ilgimi çekmişti belki de. Gerçi biraz ön yargılı yaklaşmışım sanki, ama sonuç güzel :)

Ne guzel yaa ogrenmek harika. Okumak harika. Bak ben deli gibi okulumu ozledim. Icindeyken kiymetini bilememisim. Ogrenci olmak cok guzel.
Daha gencsin, gerci ben de gencim. Ama burda Bonus Bonus diye bi uye var genc ve zayiflari cekemiyo haberin olsun :KK53:
Eee daha ne yaparsin? Hayatin nasil geciyo?

Oh masallah nice mutlu huzurlu yillariniz olsun. Ilk cocugun muydi bu senin? Yani bilerek mi gec yaptin yoksa olmuyor muydu benim gibi? O yuzden merka ediyirum..
Canım benim 7 yaşında bir oğlum birde 5 aylik bir kızım var. Allah sanada en Hayırlısı ndan tez zamanda nasip etsin.

Hepimizin evliliği mutlu huzurlu olsun canım güzel dileklerin için tsk.:KK36:

Ne guzel yaa ogrenmek harika. Okumak harika. Bak ben deli gibi okulumu ozledim. Icindeyken kiymetini bilememisim. Ogrenci olmak cok guzel.
Daha gencsin, gerci ben de gencim. Ama burda Bonus Bonus diye bi uye var genc ve zayiflari cekemiyo haberin olsun :KK53:

La takılmadan duramayaçan demi illa bonusa:rolleyes::rolleyes:

Canım benim 7 yaşında bir oğlum birde 5 aylik bir kızım var. Allah sanada en Hayırlısı ndan tez zamanda nasip etsin.

Hepimizin evliliği mutlu huzurlu olsun canım güzel dileklerin için tsk.:KK36:
Ayy Allah bagislasin evlatlarini. Ne guzelllll. Masallah. Rabbim acilarini gostermesin. Ayrica dileklerin icin de aminnnnn :KK60:

La takılmadan duramayaçan demi illa bonusa:rolleyes::rolleyes:
Ne yapayim seviyorum, o da bana takiliyo. :KK53:

Dilciyim, bi yandan öğrenciyim bi yandan öğrencilerim var. Bi yandan da iş çıktıkça ek işler, babayla boya badana işleri çocukluktan yetişme ustayım :) Bonus bana atar gider yapabilir o zaman, o yiyip yiyip kilo almayanlardan biriyim.. inanılmaz hızlı bi metabolizmam var. Sen neler yapıyorsun :)

Hacımı ben hacı degilim ki :) eyyy napemm sonirlerim depemde :KK51: sen napyon?
Hayirdir ne oldi??
Bonus kafa iyi garı dir. Severim keretayi :KK53:
Ben de sevdim onu. Sonucta buyugumuz :KK53:

Dilciyim, bi yandan öğrenciyim bi yandan öğrencilerim var. Bi yandan da iş çıktıkça ek işler, babayla boya badana işleri çocukluktan yetişme ustayım :) Bonus bana atar gider yapabilir o zaman, o yiyip yiyip kilo almayanlardan biriyim.. inanılmaz hızlı bi metabolizmam var. Sen neler yapıyorsun :)

Aaaa ben de dilciyimmmm, ama su an meslegimi yapmiyorum baska alanla ilgileniyorum.
Kurslara gidiyorum. Stilistlik modelistlik falan. Kendime bir seyler dikiyorum. Allah nasip ederse butik acmayi dusunuyorum.
Gezmeyi severim, boyle iste.

Bu arada 5.katta olmama ragmen disarda bi amca sanirim bi tanidigiyla karsilasmis ve ben onun anne tarafindan akrabasiyim falan diye kendini tanitiyor. :KK45:

Belki allah yazdirmistir. :confused:

Burda uzman doktor sinir alıcı var yanas hele yanima:KK8:

Bebeğimi uyutmaya çalışıyorum. :rolleyes:
Çocuk mu eneeeee bana yolla ben uyitirum 25 yasında çocuk daha beter bizim evde var iki dane anam iligimi guruttular
Bugün makarna yaptım zavallıma içinden gafam çıktı hayır yani haklılar atacaklar beni evden yakında :eek:

Hayirdir ne oldi??

Ben de sevdim onu. Sonucta buyugumuz :KK53:

Aaaa ben de dilciyimmmm, ama su an meslegimi yapmiyorum baska alanla ilgileniyorum.
Kurslara gidiyorum. Stilistlik modelistlik falan. Kendime bir seyler dikiyorum. Allah nasip ederse butik acmayi dusunuyorum.
Gezmeyi severim, boyle iste.

Bu arada 5.katta olmama ragmen disarda bi amca sanirim bi tanidigiyla karsilasmis ve ben onun anne tarafindan akrabasiyim falan diye kendini tanitiyor. :KK45:
Makarnadan kafam çıktı :KK51:

X