KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Herkese merhaba, ben yeni üye, şöyle bi ben geldim diyeyim dedim en uygun topik burası oldu heralde bilemedim:KK50:
Sağlık sorunlarına bakınırken, yeni bi ürün almadan önce, doktor önerileri ararken vs.. çok uzun zamandır faydalanıyordum burdan, en son bdv müdavimi oldum. :KK53: Baktım kafayı yiyorum dedim bari üye olayım :) Şu smileyleri de hep çok beğenirdim oh kullanıyorum artık :KK53:

Herkese merhaba, ben yeni üye, şöyle bi ben geldim diyeyim dedim en uygun topik burası oldu heralde bilemedim:KK50:
Sağlık sorunlarına bakınırken, yeni bi ürün almadan önce, doktor önerileri ararken vs.. çok uzun zamandır faydalanıyordum burdan, en son bdv müdavimi oldum. :KK53: Baktım kafayı yiyorum dedim bari üye olayım :) Şu smileyleri de hep çok beğenirdim oh kullanıyorum artık :KK53:

Aha smeagol smeagol bizim gibi bi çatlak garı daha :KK76:

Oncelikle hoş geldin :KK53: tam yerine geldin BDVyi falan salla gitsin kafayı yer insan orda:KK53: sen burda takıl beybisi:rolleyes::rolleyes:

Aha smeagol smeagol bizim gibi bi çatlak garı daha :KK76:

Oncelikle hoş geldin :KK53: tam yerine geldin BDVyi falan salla gitsin kafayı yer insan orda:KK53: sen burda takıl beybisi:rolleyes::rolleyes:

H
ahaha ne güzel bi hoşgeldin mesajı oldu bu, enerjik hatunlara bayılırıım :KK19: Ay ne dertler, ne mantıklar.. okuyup okuyup kızıyodum, yine vazgeçemiyodum işim gücüm yokken :KK53:

H
ahaha ne güzel bi hoşgeldin mesajı oldu bu, enerjik hatunlara bayılırıım :KK19: Ay ne dertler, ne mantıklar.. okuyup okuyup kızıyodum, yine vazgeçemiyodum işim gücüm yokken :KK53:

Bende senin enerjine bayıldım karşılıklı oldu hersey :KK45:

Aman benim derdim bana yetiyor birde Oradakilerle uğraşmam. Eğlenmeye geliyorum Ben bu siteye dert anasi babası değilik ya:KK53::KK53:

Yardır anacum ama dikkat et. Duvarlara toslama:rolleyes:

Kimsin kimlerdensin sen bakem:KK8:

İstanbul, izmit arası yollarda, entel bir bölüm öğrencisi, kısacık saçlı, yolda görsen erkek fatma diyebileceğin, kendi yağında kavrulup giden biriyim :) ahaha kendimi ilk kez bu kelimeleri aynı cümlede kullanarak ifade ettim, eğlendim :))

İstanbul, izmit arası yollarda, entel bir bölüm öğrencisi, kısacık saçlı, yolda görsen erkek fatma diyebileceğin, kendi yağında kavrulup giden biriyim :) ahaha kendimi ilk kez bu kelimeleri aynı cümlede kullanarak ifade ettim, eğlendim :))
Ahah aramıza hoş geldin erkek fatma.:KK53:

Üni ogrencisiymissin ne işin olur bdvde kafanı birde orada niye yoruyor sun.:KK67:
Kocaeli Ünv. Mi okuyorsuno_O

Aa Bilgece :KK24:
Üye olmadığım zamanlarda hatırladığım isimlerden biri, 'frida avatarlı kadın' olarak :)) Merhaba
Merhaba , selam sana sokak kizi nerrantsula :KK66: :KK16:nasilsiniz efem? Bu arada yasim 25 herkes yasli saniyo da önceden soyliyim dedim :KK45: sen kimsin?

Uyudun uyandın mi:KK57:

Uyku nasıl birsey 5 aydır unuttum ben:KK53:
valla canim uyku anlatilmaz yasanie ya.. uykusuz hic duramam. Çocuğum olsa ne yapicam bilmiyorum ama her guzel seyin bir zorlugu vardir elbet:KK53:

smeagol smeagol Gudubet gözlü garı da bir değiştireydi. Korkuyorum onun kinden.
Gerçi ona Gudubet resimlerinden başka birşey de yakışmaz ki:KK48::cool:

Ahah aramıza hoş geldin erkek fatma.:KK53:

Üni ogrencisiymissin ne işin olur bdvde kafanı birde orada niye yoruyor sun.:KK67:
Kocaeli Ünv. Mi okuyorsuno_O

Bu ara pek keyfim yok, final dönemleri sağlık problemleri derken evden çıkasım gelmiyor. Sosyal ihtiyaçlarım için geldim, gördüm, sevdim. Yok İstanbul'da :) Ailem, dostlarım burda, ben de hep yollarda :)

X