KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Çocuk mu eneeeee bana yolla ben uyitirum 25 yasında çocuk daha beter bizim evde var iki dane anam iligimi guruttular
Bugün makarna yaptım zavallıma içinden gafam çıktı hayır yani haklılar atacaklar beni evden yakında :eek:

Arada çıkar öyle gafalar. Yemeği buldular bunamasinlar :63::63:

Hayirdir ne oldi??

Ben de sevdim onu. Sonucta buyugumuz :KK53:

Aaaa ben de dilciyimmmm, ama su an meslegimi yapmiyorum baska alanla ilgileniyorum.
Kurslara gidiyorum. Stilistlik modelistlik falan. Kendime bir seyler dikiyorum. Allah nasip ederse butik acmayi dusunuyorum.
Gezmeyi severim, boyle iste.

Bu arada 5.katta olmama ragmen disarda bi amca sanirim bi tanidigiyla karsilasmis ve ben onun anne tarafindan akrabasiyim falan diye kendini tanitiyor. :KK45:

Harika fikirler. Benim de hayalim hep bi mekanım olsun. Bi masa da benim olsun çeviri işlerimi halledeyim. Bi ara yaklaştım ortak olmaya da, kredi çıkmayınca sonuç hayal kırıklığı oldu. Umarım başarırsın hatun, çok içten diledim bunu :)

Arada çıkar öyle gafalar. Yemeği buldular bunamasinlar :63::63:
Zaten dipresyondayım tuz biber oluyorlar sagolsunlar yarın atacam kendimi sokaklara haftalardır evden cıkmadım :KK14:
Merhaba sevgili dinazorus. smeagol smeagol efendimis yerine su an deryali ve ben bakiyoruz :KK53:

Ay igrenc. Bu hayatta tahammul edemeyecegim tek sey yemegin icinde sac olmasi. Iyy direk kusarim.
Nasil basardin onu? Ben bi sey yaparken muhakkak sacimi kapatirim..
Bende suan benim midem berbat bilmem canım sıkıldı aldım bi tutam belki tat verir diye koydum ne bilem kızım oldu iste mal kafam basını örteydim olmayacadı zavallım simdi kendine yemek yapiio_O

Harika fikirler. Benim de hayalim hep bi mekanım olsun. Bi masa da benim olsun çeviri işlerimi halledeyim. Bi ara yaklaştım ortak olmaya da, kredi çıkmayınca sonuç hayal kırıklığı oldu. Umarım başarırsın hatun, çok içten diledim bunu :)

Tesekkur ederim. Benim de fikrim soyle hem butik tarzi hem kutuphane. Okumak ogrenmek isteyen genclere yaslilara fark etmez bi kahve ikram edip kutuphane kisminda okumalarini saglamak. Insallah nasip olur. Aha fikrimi soyledim calinmaz insallah :-) :-):confused::confused:

Aaa ben burayi yeni farkettim ya:KK45:ne guzel ortam enerjik:KK73:anacim bdv de takila takila depresyona girdim yahuu:cry:herkese merhaba bu arada :KK16:
Hastalara benden nane limon :KK70:bakin hemen geldi, servisim hizlidir :KK70::KK70:selam hos geldin. Nasilsin?

Zaten dipresyondayım tuz biber oluyorlar sagolsunlar yarın atacam kendimi sokaklara haftalardır evden cıkmadım :KK14:

Bende suan benim midem berbat bilmem canım sıkıldı aldım bi tutam belki tat verir diye koydum ne bilem kızım oldu iste mal kafam basını örteydim olmayacadı zavallım simdi kendine yemek yapiio_O

Amaaaan bosver olur boyle vakalar Türk polisi yakalar diye kotu bi espri yapiyim de nesemiz yerine gelsin :KK53:

12552841_10153182153860881_23913885943460979_n.png

:-):-)

X