KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Uyudu bi yandan gözlerini acamiyor bi yandanda kalkmaya çalışıyor.ne olcak bizim halimiz
Benimki de uyudu oğlan okuldan gelecek birseyler hazırlayayim sonra görüşürüz. smeagol smeagol Mucks beybi len sana bir süpriz yapacaktım ama yapamadım. Oğlan gidip gelsin yapacam söz. Çok masumhane bisi:KK45:

Elifim benden alttakinden alayım, biz ona macar ekmeği deriz:kk77:

Gel ben sana baklava börek açayım:KK8:

İyi valla bilge, görünmüosun, sen napıosun:KK36:

Elixir sebze yıkama suyunun adı değil miydi yaw:KK48:

Allah muhabbetinizi arttırsın:63:

Peh:63:

Benim hayatim kurs ve ev arasinda geciyor. :-))) simdi kursa gidicem insallah bi cay icip.kendime gelirsem :))

Gel bacım seninle de arttırsın :KK66:

Benimki de uyudu oğlan okuldan gelecek birseyler hazırlayayim sonra görüşürüz. smeagol smeagol Mucks beybi len sana bir süpriz yapacaktım ama yapamadım. Oğlan gidip gelsin yapacam söz. Çok masumhane bisi:KK45:

Ne sürprizi len :KK53: Ay merak ettim, 13:00-15:00 arası yokum evde:KK53: Çatlarım meraktan çabuk gel:KK53:

Benim hayatim kurs ve ev arasinda geciyor. :-))) simdi kursa gidicem insallah bi cay icip.kendime gelirsem :))

Ben de sporla ev arasında mekik dokuyorum en çok. Ne kursuna gidiyorsun bilgee:KK45:

Ne sürprizi len :KK53: Ay merak ettim, 13:00-15:00 arası yokum evde:KK53: Çatlarım meraktan çabuk gel:KK53:

Ben de sporla ev arasında mekik dokuyorum en çok. Ne kursuna gidiyorsun bilgee:KK45:

Ooo spor hee iyiymis. Ne guzel.
Ben stilistlik ve modelistlik kurslarina gidiyorum. Yakinda calisacagim da insallah sanirim buralara pek ugrayamayacagim :))

Yok ozaman öyleydi

Ooo spor hee iyiymis. Ne guzel.
Ben stilistlik ve modelistlik kurslarina gidiyorum. Yakinda calisacagim da insallah sanirim buralara pek ugrayamayacagim :))
Döverim,uğranmaz olunurmu?Şaka tabii kendin için iyi olan neyse onu yap:).
Bir baklava börek diyen oldu galiba.Hadi yiyelim:)

X