KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

cnmm sen takılarda çok güzel yaaaaaaa hepsini çok begendim güle güle kullan şekerim.a.s..
cnm tıgla zincir çekmeyi biliyosan yapabilirsin aslında okdr zor deiller a.s.

canm biliyodum önceden ama gel gr ki okul derdi bırakmıyo ki yakamı hobilerle ugraşıyım :çok üzgünüm:
saol tatlım bu arada yerimseniben

geeel öpcemmm ŞenizŞeniz
herkese atıyon havanı bnm neyim eksik dimi :dilcikar:
:teytey: cnm benm bu morlu kolyemi c&a dan aldım

kızlar cam den anca bu kadar oluyo...
telf ile çekip koyarım artık a.s
bu mesela mor renkte :roflol: ama çıkmamış pek rengi
hihoyyythihoyyyt

mor benim rengim ya bayildim bunada güle güle takin canimcigima.s.

bu topigi ben acmayi düsünüyorum sen benden önce davranmisin cok güzel olmus bende en kisa zamanda eklicem, hepinizin takilari coooookkk güzel, iyi günlerde takin süslenin

canimsin ya cok tskler seker yorumun icin bende sükr ediyorum azicik boy var ve az cok orantiliyim diye ama ikinci bebisi düsünüyorum bu kilolarin üstüne nasil gider bilmiyorum:jeyyar:yerimseniben
kardesimlede noktayla virgül gibiyizkaydirigubbakcemile3

mest oldum inanki mestherseyin güzeli ve daha iyisi senin olsun canimcigim seviyorum deyisik takilari altini takmadigim icin bunlarin bollugu var bende tuanada simdiden büyüyünce onlar benim olcak dimi anne diyip duruyoyerimseniben

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ben onu masa örtüsü sandım biliyomusun?:roflol:delü:icecream:...yok patim valla yapıcam sen karışma be:mymeka:sanane:dilcikar:taş atıcamda kolummu yorulucak aşkolsun gülüm benimŞeniz
bu topigi ben acmayi düsünüyorum sen benden önce davranmisin cok güzel olmus bende en kisa zamanda eklicem, hepinizin takilari coooookkk güzel, iyi günlerde takin süslenin
açmıyanın topiğini açarlarlülülülülülü:CüvCüv:...saol huli beğendiğine sevindim..en kısa zamanda bekliyoruzyerimseniben
mest oldum inanki mestherseyin güzeli ve daha iyisi senin olsun canimcigim seviyorum deyisik takilari altini takmadigim icin bunlarin bollugu var bende tuanada simdiden büyüyünce onlar benim olcak dimi anne diyip duruyoyerimseniben
ou kurban olurum verene onu ya:asigim::asigim:benim olucak dimi anne derkenki tatlılığı gelebiliyo gözümün önüne..ALLAHIM size bağışlasın onu..adıyla yaşasın nartanem:)

ou kurban olurum verene onu ya:asigim::asigim:benim olucak dimi anne derkenki tatlılığı gelebiliyo gözümün önüne..ALLAHIM size bağışlasın onu..adıyla yaşasın nartanem:)[/QUOTE]

:Saruboceq:amin canim amin:Saruboceq:yüregine dilegine duana saglik canimcigima.s.

ay canim benim cok tesekkür ederim acan kisinin önemi yok acilsin yeter güzel bir konu cünki, hafta sonu firsat bulabilirsem eklerim bende

:roflol::roflol::roflol:
masa örtüsü mü
allah iyiliğini versin emi...sırf ekle resim dediğn için ekledim pc yi ne şekle soktum onları çekmk için :icecream:
düşünmen yeter asocum benm Şeniz

Ay ne güzel takılar burda ya...:sm_cool:
Incik boncuğa çok meraklıyım ama alerji yapıyor, 2 saat zor takıyorum ben ya...:çok üzgünüm:
Çoğunu verdim yeğenime ama onunda cildi alerjik...
benneyaptımki

asom nerdesin ya niye girmiyon hayatım

ay canim benim cok tesekkür ederim acan kisinin önemi yok acilsin yeter güzel bir konu cünki, hafta sonu firsat bulabilirsem eklerim bende
yeni müşteri çıktı süper..haftasonu coşucak burası:roflol::teytey:..bekleriz huli..
çok harıka şeyler bayıldım..
juliet yok öyle kuru kuru bayıldım..senide istiyorum..evet istiyorumhihoyyyt..en kısa zamanda...tüm kızların adına teşekkürler:dance:
Ay ne güzel takılar burda ya...:sm_cool:
Incik boncuğa çok meraklıyım ama alerji yapıyor, 2 saat zor takıyorum ben ya...:çok üzgünüm:
Çoğunu verdim yeğenime ama onunda cildi alerjik...
benneyaptımki
bende takmam fazla..kokoşluğum tutucakta öyle anca..ama çok severim alıyım bakıyım..
asom nerdesin ya niye girmiyon hayatım

resim ekliyen olunca giriyorum canım,yeni yazan olursa cevap veriyim die..boşuna geyik olmasın diyerekten..

aso topic açmış insan bi haber verir benim gibi takı meraklısı insana :dilcikar:
buda benden sonra eklerim yine lülülülülülü

aso topic açmış insan bi haber verir benim gibi takı meraklısı insana :dilcikar:
buda benden sonra eklerim yine lülülülülülü

kaç yerde reklamımı yaptım biliyomusun:roflol:bi kalp hastası hatun daha..ama takı kalp..ay ne saçma bi cümle oldu:))neyse toparlıyorum..yewrım bilsem vermezmiyim haber..zaten görmüyorum seni online olmuyosun..istatistiklerimden dier konularada bak ilgini çeker belki..dierlerinide istiyorum ya nolur nolur:Saruboceq::Saruboceq:

tamam sekerim müsait bi zamanda eklerim diğerlerini de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…