KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

lila eflatun mor favori renklerim kizlar cok seviyorum ya

kameramin baterisi bitdigi icin anca bukadarini cekip ekleyebildim dvmi gelicek kizlar
sanirim bunlar takilarimin 4de 1i bile diil daha :)

incitanemtuana cnm seninkilerin yanında bşy deiller vallaaa:)ayakkabıların takıların süper ya diecek söz bulamıyorum bakımlı hoş bayansın burdan öyle anlaşılıyo kocan çok şanslı:)

incitanemtuana cnm seninkilerin yanında bşy deiller vallaaa:)ayakkabıların takıların süper ya diecek söz bulamıyorum bakımlı hoş bayansın burdan öyle anlaşılıyo kocan çok şanslı:)

:eek:canimsin ya bal damlasmis bal mest oldum yazdiklarinla o senin yüreginin güzelligi inan:eek:fazla kilolar olunca demekki takiya tokaya ayakkabiya merak salmisimyerimsenibena.s.

senin köpeğin olsun o kolyeler patim benimşakkıdı,malzeme alıyım yapmayan nolsunsüprizzzzz...dört gözle bekliyorum zatencokacimcoook..bak nemtopiği kapatıcam diyince burası şenlensin die gece gece kolyeler koydu benim için yaahihoyyytkaydirigubbakcemile3bana acımayın:a015:bu topic sizin için..:a015::roflol:
nempatimin beğendiklerini bende çok beğendim..gerçekten çok hoşlar..kuzeninin ellerine sağlık..
şey..yeni topic açtım gece:eek:bakmak istermisiniz acaba:eek: kendi topiğimin reklamını kendi topiğimde yapıyorum hehehlaelaelaelaelae

http://www.kadinlarkulubu.com/abiye...i-superdedigimiz-ornek-aldigimiz-unluler.html

kılzar cilt ve saç bakımı ile ilgilenen varsa mutlaka bi bakın işinize yarar
http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...-guzellik-inci-tozu-maske-tarifleri-krem.html
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-u...t-at-kuyruguotunun-sac-uzatmadaki-etkisi.html
kaydirigubbakcemile5

topiklerin hayırlı olsun tatlım yerimseniben

bende malzemelerden alcam yapcam göbik kolyelerinden kaydirigubbakcemile2

asooom süslü olcakta ben eksik mi kalcam lülülülülülü

yaa bnde eklemek istiorum kolyelerimi artııkk uffff :kızgın:

cnmm yapımı çok kolay aslında boncuk satılan yerden teller var herrenk iki tür tel var en incesini alcaksın yumuşak olsun diye..istedigin boncukları alcan tele geçirceksin sonra dantel yapmasını biliyorsan kolay aynı dantel yapıyo gibi zincir falan çekip istedigin model yapıyorsun cnm..görüntüsü karışık dursada yapımı çok kolayy tel boncuk tıg bu üçü olunca hemencik aparsın hayatım...a.s.

cn benm elle yapılcak bişe olsaydı keşke :sm_confused:
örgü dantel bilmem ki,şansıma cnm yaaa neyse güle güle tak sen cnm yerimseniben

tuanam kapadokya hatıraların ne öyle süpeeeeeeer
nem yine ortalığı yaktın geçtin kız

resim040l.jpg

kızlar dayanamadım cam den çektim :)))))))
telimde sorun var diye çekemiyorum ki ekliyim :çok üzgünüm:
görüntü pek güzel olmayabilir yani

32565830.jpg

bunun rengi çok tatlı aslında ama çıkmamış uffff :1no2:

kızlar cam den anca bu kadar oluyo...
telf ile çekip koyarım artık a.s
bu mesela mor renkte :roflol: ama çıkmamış pek rengi
hihoyyythihoyyyt

resim045bkb.jpg

:eek:canimsin ya bal damlasmis bal mest oldum yazdiklarinla o senin yüreginin güzelligi inan:eek:fazla kilolar olunca demekki takiya tokaya ayakkabiya merak salmisimyerimsenibena.s.

cnm yaaa ben senin albümüne bakmıştım hatta kardeşinin resimleride vardı demii fisfisfisikinizi çok benzetmiştim birbirinize(ee nede olsa kardeşsiniz demisositososito:)valla kiloluyum diyosunda bence çok yakışıyo sanaaaa hiç zayıflıycam diye düşünme..orantılı almışsın..ya benim gibi zayıf olupta 5 aylık hamile gibi ekleme bi göbegin olsa neyapcan sırnaşık şey..

cn benm elle yapılcak bişe olsaydı keşke :sm_confused:
örgü dantel bilmem ki,şansıma cnm yaaa neyse güle güle tak sen cnm yerimseniben

cnmm sen takılarda çok güzel yaaaaaaa hepsini çok begendim güle güle kullan şekerim.a.s..
cnm tıgla zincir çekmeyi biliyosan yapabilirsin aslında okdr zor deiller a.s.

kızlar cam den anca bu kadar oluyo...
telf ile çekip koyarım artık a.s
bu mesela mor renkte :roflol: ama çıkmamış pek rengi
hihoyyythihoyyyt

resim045bkb.jpg

:a015:bunlardan istiyomm:ecrin_bebek:
bide güzel çıkmamışlar dio:dilcikar:daha nası güzel çıksındelikafadulden
kıskançlığın lüzümu yok..tamam..yapmıyom kıskançlık:dilcikar:çok güzeeell:sm_cool:...patim gerçekten çok zevklisin..güle güle kullan hepsini kokoşkaydirigubbakcemile3devamını bekliyorum..özellikle bilekliğine bittim:nazar:

nem
kuzen'in eline sağlık..ben en çok bunu beğendim..
44298713.jpg

incitanemtuanayahu resimleri benmi göremiyorum birtek..bendemi anormallikfisfisfisbir tane bile resmini göremiyorum..neden:tomato:

topiklerin hayırlı olsun tatlım yerimseniben

bende malzemelerden alcam yapcam göbik kolyelerinden kaydirigubbakcemile2

asooom süslü olcakta ben eksik mi kalcam lülülülülülü

yaa bnde eklemek istiorum kolyelerimi artııkk uffff :kızgın:
kıskanç kıskan lülülülülülülülülülülülüneyse ..hadi yabancı değilsin:dilcikar:.:jeyyar:.bacım sana yapıcam valla..söz annem:)patim bu kolyene bayıldım valla..çok güzel
resim040l.jpg

kızlar dayanamadım cam den çektim :)))))))
telimde sorun var diye çekemiyorum ki ekliyim :çok üzgünüm:
görüntü pek güzel olmayabilir yani

daha yeni açıldı resimlerfisfisfissositososito..incitanem nartanem nurtanem hepsi çok güzel ama bunu çok beğendim..süper tarz bi kolye..sende az süslü değilsin hani:lepi::icecream:hepsini güle güle kullan..:nazar:a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
kıskanç kıskan lülülülülülülülülülülülüneyse ..hadi yabancı değilsin:dilcikar:.:jeyyar:.bacım sana yapıcam valla..söz annem:)patim bu kolyene bayıldım valla..çok güzel

[/B]

tatlım ben begendm cidden senin kolyelerini ama yapcam sana flan dersen darılırım,ben senin zahmete girmeni istermiyim cnm bnm :1hug:

sarı kalpli kolyeyi yazlıktan almıştım ve o rengi bulana kadar ölmüştüm :bbo:
şimdi her yerde vardır....daha çok çektimde net degil diye eklemedm cnm yaa

kareli defteri gördün mü :roflol::roflol:

X