KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

yine cam den çektimmm -tatlicadiarzu-

taşlar mor renkte yine kızlar

:)))))))))))))))))))

Son düzenleme:
bayildim tatlisim kolyene üzerindede harika durmus inan güle güle tak canim

aso topic açmış insan bi haber verir benim gibi takı meraklısı insana :dilcikar:
buda benden sonra eklerim yine lülülülülülü

resim003v.jpg

harika bayildim inan cok güzel zarif ve piril piril güle güle takin canimyerimseniben

patient.t cnm ya süper süper bayıldımmyaaaaaaaaaaaaaaaaa:)

aso topic açmış insan bi haber verir benim gibi takı meraklısı insana :dilcikar:
buda benden sonra eklerim yine lülülülülülü

resim003v.jpg

aynısından bende de vardı ama kırıldı canm yaa :çok üzgünüm:
çok seviyodummm
güle güle kullan cnm yerimseniben

alıntı yapamıyorum:çok üzgünüm:emir yüksek yerden:dilcikar:böyle bi güzellik alıntı yapılmazda napılır yaadelikafadulden..kızz çıtırr:icecream:..valla ben devam kısmınıda görmek isterdim..çok güzel bi çıtır olduna eminim çünkü..içimiz açılırdı be fenamı olurdunaniknanik...talım..hoşluğunun yanı sıra kolyen gerçekten yakıyo...kristal sanırım taşları..çok severim..kalp zaten hastayım:asigim:çok zevklisin..ne denilebilirkikaydirigubbakcemile5..şu telinide yaptır bacım ya:)resimlerini bekliyorum çok çok:dance:..bu arada saçın rengide uzunluğuda süper:asigim:sakın kesim deme gebertirim:tomato:

alıntı yapamıyorum:çok üzgünüm:emir yüksek yerden:dilcikar:böyle bi güzellik alıntı yapılmazda napılır yaadelikafadulden..kızz çıtırr:icecream:..valla ben devam kısmınıda görmek isterdim..çok güzel bi çıtır olduna eminim çünkü..içimiz açılırdı be fenamı olurdunaniknanik...talım..hoşluğunun yanı sıra kolyen gerçekten yakıyo...kristal sanırım taşları..çok severim..kalp zaten hastayım:asigim:çok zevklisin..ne denilebilirkikaydirigubbakcemile5..şu telinide yaptır bacım ya:)resimlerini bekliyorum çok çok:dance:..bu arada saçın rengide uzunluğuda süper:asigim:sakın kesim deme gebertirim:tomato:

kıskan bak ben alıntı yaptımmm :dance:
tatlım ne güzel sözler öyle Şeniz
yerim ben seni yaaa
kristal evet canm,arada kalpli mor taşlarda var ama görünmüyo dogal olarak :kızgın:
ehh canm benim,senin arkadaşınım tabi zevkli olcam yerimseniben
kıyafetlerinden takılarından belli zevkin zatennn :eek:

saçlarım koyu çıkmış canm yaa,kestirmem de boyatmak istiyorum,
konu açtım bi bak kesin o koydugum resme okii
çok çok saol yorumlarn için bu arada (ayy yine kaptırdm kendmi yazdkça yazıyom :roflol:)

kıskan bak ben alıntı yaptımmm :dance:
tatlım ne güzel sözler öyle Şeniz
yerim ben seni yaaa
kristal evet canm,arada kalpli mor taşlarda var ama görünmüyo dogal olarak :kızgın:
ehh canm benim,senin arkadaşınım tabi zevkli olcam yerimseniben
kıyafetlerinden takılarından belli zevkin zatennn :eek:

saçlarım koyu çıkmış canm yaa,kestirmem de boyatmak istiyorum,
konu açtım bi bak kesin o koydugum resme okii
çok çok saol yorumlarn için bu arada (ayy yine kaptırdm kendmi yazdkça yazıyom :roflol:)

yaz bacım yaz arkadaşının topiği yabancı değel:roflol:eek:kuyanlar diyicekki körler sağırlar durumu..ama bende senin tarzını çok beğeniyorum:dance:ayrıca beni şımartma yaa..:eek:aaa:asigim::1rolleyes::roflol:..yok yok ben gördüm o küçük taşlarıda kaçmaz gözümden:)..en favori kolyen bu bence..tam benlik..bayılırım..yerimsenibeniyi günlerde kullan bitanemŞenizsen güzel bakıyosun o yüzden öyle görüyosun canım arkadaşım:1hug:...şimdi dier topiğine zıplıyorum hemen:eek:

yaz bacım yaz arkadaşının topiği yabancı değel:roflol:eek:kuyanlar diyicekki körler sağırlar durumu..ama bende senin tarzını çok beğeniyorum:dance:ayrıca beni şımartma yaa..:eek:aaa:asigim::1rolleyes::roflol:..yok yok ben gördüm o küçük taşlarıda kaçmaz gözümden:)..en favori kolyen bu bence..tam benlik..bayılırım..yerimsenibeniyi günlerde kullan bitanemŞenizsen güzel bakıyosun o yüzden öyle görüyosun canım arkadaşım:1hug:...şimdi dier topiğine zıplıyorum hemen:eek:

topikten topiğe zıplıyon zaten :mymeka:

git ders çalş azcuk...
(diyene bak :roflol:)

bu kolyemi çok seyrek takarım aslında canm...sadeliği seviyorum yerimseniben
yaa tamam şımartma sevgilim bu kadar şımartmıyo kııız :icecream:
hadi ben çıktım canum Şeniz

topikten topiğe zıplıyon zaten :mymeka:

git ders çalş azcuk...
(diyene bak :roflol:)

bu kolyemi çok seyrek takarım aslında canm...sadeliği seviyorum yerimseniben
yaa tamam şımartma sevgilim bu kadar şımartmıyo kııız :icecream:
hadi ben çıktım canum Şeniz

senin o sevgülün zaten:mymeka:..:))neyse canım aşkın o senin hadi bişey demiyorum:nazar:vallahi topic manyağı oldumkaydirigubbakcemile3
:1shok::1shok:bana diyene bak..zaten varya bu senede kalırsam tüm suç kk da:CüvCüv::enbuyukkk:..bu seneki bahanemde bu olsun:eek:..bende sadelikten yanayım..senin tarzı çözüm zaten..yerimseniben..süpersin:nazar:

işte yine benim bölüm akşam büyün takı dolabımı boşaltıp cekip yarın sizlere ekliyorum.
:lepi:

takısı fazla olan bana göndere bilir :roflol:

saatine bayildim begendim hayran kaldim fistik güle güle iyi günlerde tak insallaha.s.:nazar:
teşekkür ederim tatlım daha güzeli senin olsun

BEBİŞİMsende benim gibisin..bende yapar yapar veririm çevremdekilere..istanbula gelince bi marputçular yaparsın artıkkaydirigubbakcemile5
sınavlarım bitsin kısmetse,bende bir uğrıycam,uzun zamandır yapmıyorum..burda sergileriz artık..:CüvCüv:
kimsenin resim ekliyceği yok,bari kendim ekliyim yine topiğim coşsun:dilcikar::icecream:

sarı bilekliği ben yaptım..parlak taşlılar baş parmak yüzüğüm,nazar boncukluda baş parmak için,derya baykal yüzüümlaelaelaelaelae

savarowski kalplerim..bunlarıda bendeniz yaptımsengözlerimebaksanab

göbek kolyelerim:eek:bunlarıda ben yaptım..:nazar:.çok hoş oluyo ama tavsiye ederim..yazın plajda falan kullanabilirsiniz..

bunlarda en sevdiğim halhal'larımın bir kaçı..birde ayak yüzüklerimsositososito..azar azar ekliyorumki topiğime talep olmassa kendi kendime sergiliycem takılarımı..:a015::a015::dilcikar:

göbek kolyelerine bayıldııııımmmmm :sm_cool:

aso cummmm senin için hayatım bunlar:)bu arada kuzenimin yaptıklarıını koycam şimdilik..sonrada aldıklarımı koyarım şkerler:)

[/QUOTE]

incitanemtuana cnm zaten senin begendigin küpenin kolyesini bilekliginide yapıyooo en çok ondan istiyolar acaip becerikli dur koyayaım bilekliktendeee...neti kullanmayı bilmediginden resimlerini nete ekliyorumda heçeşit mevcut bende :)bikaçını ekliyeyim şimdi devamınıda yarın ekliyim valla hiç onları eklemek aklıma gelmemeişti:)

nem bunlar çoook güzel ne kadar yetenekliymiş kuzenin zordur heralde yapmak ellerine sağlık

işte yine benim bölüm akşam büyün takı dolabımı boşaltıp cekip yarın sizlere ekliyorum.
:lepi:

takısı fazla olan bana göndere bilir :roflol:
delikafaduldenlarisa 4 gözle seni bekliyoruzzzşutarafagitti:lepi:
göbek kolyelerine bayıldııııımmmmm :sm_cool:
saol canım benim..sana bunlardan bi siyah bi sarı bide kahve yapıcam leopar renkleri olsun leopar kraliçeyekaydirigubbakcemile2

sehnsucht06
cnm benim valla benim kuzen bunların hepsini inan bigünde yapabiliyo ...makina gibi artık otomatige baglamışş.... vallaaa onun yanında iki dakika otursamm boncukları ipe tele geçirtiyo hiç bi dk durmas.:):):)

ay noldunuz ayol sustunuz:kızgın:resim istiyorummm:enbuyukkk:..kk da kokoş bu kadarmı yani:1shok:..cevherlerinizi bekliyorum:dilcikar:

X