KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

boncuklu olanların hepsini ben yaptım cnm

boncuklu olanların hepsini ben yaptım cnm

çok hamaratlısın demek ki kaydirigubbakcemile5
böyle takı yapmak flan çok hoşuma gider benmde ama anca yazın fırsat bulabiliyorum :çok üzgünüm:
güle güle tal şıkır şıkır gez canm :dance:
alıntı yapmadm çooook takı var a.s

teşekkür ederim cnm sağol daha çooooook modellerim vardı ama etrafımdaki genç kızlara verdim yani anlıcan bunlar kaldı bana bende bu aralar takı filan yapamıyorum ist almam lazım malzeme erzurumda pahalı oluyo

asocum kalbin içinden ok geçen varya çok güzel büyük olan kalpte çok güzel bende genelde böyle büyük kendini gösteren takılar seviyorum aslında

kızzzzlar ya kimsede takı yokmu niye bukadar az konmuş reimler kk da okadar kişiyiz hepimizinde az çok var takıları

teşekkür ederim cnm sağol daha çooooook modellerim vardı ama etrafımdaki genç kızlara verdim yani anlıcan bunlar kaldı bana bende bu aralar takı filan yapamıyorum ist almam lazım malzeme erzurumda pahalı oluyo

hepsi süper canim cok beceriklisin masallah:asigim:
bende Erzurumluyum ama Ankara'ya gelin geldim özledim memleketimi:çok üzgünüm:

hayırlı olsun cnm pek özlencek gibi değil ama şimdi laf atmım erz dimi ama memleketin tabi özlersin en kısa zamanda gelmen dileğiyle buluşamadan evlendin gittin yani

BEBİŞİMsende benim gibisin..bende yapar yapar veririm çevremdekilere..istanbula gelince bi marputçular yaparsın artıkkaydirigubbakcemile5
sınavlarım bitsin kısmetse,bende bir uğrıycam,uzun zamandır yapmıyorum..burda sergileriz artık..:CüvCüv:
kimsenin resim ekliyceği yok,bari kendim ekliyim yine topiğim coşsun:dilcikar::icecream:

sarı bilekliği ben yaptım..parlak taşlılar baş parmak yüzüğüm,nazar boncukluda baş parmak için,derya baykal yüzüümlaelaelaelaelae

savarowski kalplerim..bunlarıda bendeniz yaptımsengözlerimebaksanab

göbek kolyelerim:eek:bunlarıda ben yaptım..:nazar:.çok hoş oluyo ama tavsiye ederim..yazın plajda falan kullanabilirsiniz..

bunlarda en sevdiğim halhal'larımın bir kaçı..birde ayak yüzüklerimsositososito..azar azar ekliyorumki topiğime talep olmassa kendi kendime sergiliycem takılarımı..:a015::a015::dilcikar:

dscf3811.jpg
[

dscf3812d.jpg

dscf3814.jpg

dscf3817.jpg

dscf3818.jpg

bunlarda benden cnm

oh renk renk civil civil bayildimyerimseniben

bende bayılırım takılara aksesuarlara öyle çok varki kendimde yapıyodum bir aralar resim eklerim bi ara kızlarr

BEBİŞİMsende benim gibisin..bende yapar yapar veririm çevremdekilere..istanbula gelince bi marputçular yaparsın artıkkaydirigubbakcemile5
sınavlarım bitsin kısmetse,bende bir uğrıycam,uzun zamandır yapmıyorum..burda sergileriz artık..:CüvCüv:
kimsenin resim ekliyceği yok,bari kendim ekliyim yine topiğim coşsun:dilcikar::icecream:

sarı bilekliği ben yaptım..parlak taşlılar baş parmak yüzüğüm,nazar boncukluda baş parmak için,derya baykal yüzüümlaelaelaelaelae

savarowski kalplerim..bunlarıda bendeniz yaptımsengözlerimebaksanab

göbek kolyelerim:eek:bunlarıda ben yaptım..:nazar:.çok hoş oluyo ama tavsiye ederim..yazın plajda falan kullanabilirsiniz..

bunlarda en sevdiğim halhal'larımın bir kaçı..birde ayak yüzüklerimsositososito..azar azar ekliyorumki topiğime talep olmassa kendi kendime sergiliycem takılarımı..:a015::a015::dilcikar:

ellerine emegine saglik canimcigim bircoguna bayildim inan on parmaginda on marifet hatin kiz seniyerimsenibengöbek icin olanlar iyi hosda ben xlarcim anacigim kac metre yapmam gerekir acaba:jeyyar:kaydirigubbakcemile3a.s.

ellerine emegine saglik canimcigim bircoguna bayildim inan on parmaginda on marifet hatin kiz seniyerimsenibengöbek icin olanlar iyi hosda ben xlarcim anacigim kac metre yapmam gerekir acaba:jeyyar:kaydirigubbakcemile3a.s.

:roflol::roflol:ay aşkolsun incitanemtuana deme öyle be:CüvCüv:ben yapar yollarım sana..ebru şallıyla plates yap sabah sende..
'evveeettt..süperizz..hissediyorum..acıyı hissediyorumm..sizde hissediyorsunuz..çek,kaldır..yat kalk..bütün kötü enerjiler gitsin..yandı kalçalar..kaldırıyoruz indiriyoruz.çok fit hisettikdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden:roflol:

:roflol::roflol:ay aşkolsun incitanemtuana deme öyle be:CüvCüv:ben yapar yollarım sana..ebru şallıyla plates yap sabah sende..
'evveeettt..süperizz..hissediyorum..acıyı hissediyorumm..sizde hissediyorsunuz..çek,kaldır..yat kalk..bütün kötü enerjiler gitsin..yandı kalçalar..kaldırıyoruz indiriyoruz.çok fit hisettikdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden:roflol:

kaydirigubbakcemile3yok be kalsin yiyip icip kilolu olmak varken isgenceye ne gerek yumusacik pofidik pofidigimkaydirigubbakcemile3

nerde o yani hangi kanalda plates topum var benimde sadece 2 hareket biliyourm pilateste

kaydirigubbakcemile3yok be kalsin yiyip icip kilolu olmak varken isgenceye ne gerek yumusacik pofidik pofidigimkaydirigubbakcemile3
yerim seni pofişimm:1hug:
nerde o yani hangi kanalda plates topum var benimde sadece 2 hareket biliyourm pilateste
tv8 de..ya sabahları gülmek için açıyorum valla:)..kopuyorum ebru şallının o triplerine..:roflol:
kimse resim eklemiyo..bende kapattırıcam burayı işte görürsünüz:dilcikar::dilcikar::dilcikar:küstüm..cips kola kilit..tövbesi geçmez yeşil tuttum bir allahgamyoncuiremsumirmirmirmir

neyse bizde sohbet ederiz hayatım dimişakkıdı

keşke bende bilsem foto yüklemesini takı manyağı olarak paylaşabilseydim sizden çokkkkkkkk özeniom ama olmuyo olmuyo ya:1no2:canlarım bütün hepside süper iyigünlerde kullanmanız dileğiyle offff offfffffffffffffffsenağlama

X