KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

aso cummmm senin için hayatım bunlar:)bu arada kuzenimin yaptıklarıını koycam şimdilik..sonrada aldıklarımı koyarım şkerler:)

[/QUOTE]

aso cummmm senin için hayatım bunlar:)bu arada kuzenimin yaptıklarıını koycam şimdilik..sonrada aldıklarımı koyarım şkerler:)

[/QUOTE]

bunlari kuzeninmi yapti canim masallah ona hepside birbirinden güzel ama ne yalan söyliim favorim ilk bastaki küpe hem rengi en sevdigim renk hemde modeli harikaaaaaaaa
güle güle takin canimyerimsenibena.s.:nazar:

incitanemtuana cnm zaten senin begendigin küpenin kolyesini bilekliginide yapıyooo en çok ondan istiyolar acaip becerikli dur koyayaım bilekliktendeee...neti kullanmayı bilmediginden resimlerini nete ekliyorumda heçeşit mevcut bende :)bikaçını ekliyeyim şimdi devamınıda yarın ekliyim valla hiç onları eklemek aklıma gelmemeişti:)

incitanemtuana cnm zaten senin begendigin küpenin kolyesini bilekliginide yapıyooo en çok ondan istiyolar acaip becerikli dur koyayaım bilekliktendeee...neti kullanmayı bilmediginden resimlerini nete ekliyorumda heçeşit mevcut bende :)bikaçını ekliyeyim şimdi devamınıda yarın ekliyim valla hiç onları eklemek aklıma gelmemeişti:)

bunlara bayıldım canm nasl yapılıyo bunlar yaaa bilen varsa tarif etsin...
bulamıyorum biyerde ki alıyım :1no2:

asoooooo hihoyyyt

banane bende istiyom göbek kolyelerinden süslü seniiii :jeyyar:

bayıldım hepsine...benmkileri bi gün koyuyimde kıskanın :dilcikar:

asoooooo hihoyyyt

banane bende istiyom göbek kolyelerinden süslü seniiii :jeyyar:

bayıldım hepsine...benmkileri bi gün koyuyimde kıskanın :dilcikar:

senin köpeğin olsun o kolyeler patim benimşakkıdı,malzeme alıyım yapmayan nolsunsüprizzzzz...dört gözle bekliyorum zatencokacimcoook..bak nemtopiği kapatıcam diyince burası şenlensin die gece gece kolyeler koydu benim için yaahihoyyytkaydirigubbakcemile3bana acımayın:a015:bu topic sizin için..:a015::roflol:
nempatimin beğendiklerini bende çok beğendim..gerçekten çok hoşlar..kuzeninin ellerine sağlık..
şey..yeni topic açtım gece:eek:bakmak istermisiniz acaba:eek: kendi topiğimin reklamını kendi topiğimde yapıyorum hehehlaelaelaelaelae

http://www.kadinlarkulubu.com/abiye...i-superdedigimiz-ornek-aldigimiz-unluler.html

kılzar cilt ve saç bakımı ile ilgilenen varsa mutlaka bi bakın işinize yarar
http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...-guzellik-inci-tozu-maske-tarifleri-krem.html
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-u...t-at-kuyruguotunun-sac-uzatmadaki-etkisi.html
kaydirigubbakcemile5

nem ne güzelmiş takılar bayıldım valla heralde senin kuzi takı kursuna filan gitti bunlar takı kursundaki modellere benziyo güle güle kullan cnm

aso geliyorum topikine şimcik

bunlara bayıldım canm nasl yapılıyo bunlar yaaa bilen varsa tarif etsin...
bulamıyorum biyerde ki alıyım :1no2:
cnmm yapımı çok kolay aslında boncuk satılan yerden teller var herrenk iki tür tel var en incesini alcaksın yumuşak olsun diye..istedigin boncukları alcan tele geçirceksin sonra dantel yapmasını biliyorsan kolay aynı dantel yapıyo gibi zincir falan çekip istedigin model yapıyorsun cnm..görüntüsü karışık dursada yapımı çok kolayy tel boncuk tıg bu üçü olunca hemencik aparsın hayatım...a.s.

senin köpeğin olsun o kolyeler patim benimşakkıdı,malzeme alıyım yapmayan nolsunsüprizzzzz...dört gözle bekliyorum zatencokacimcoook..bak nemtopiği kapatıcam diyince burası şenlensin die gece gece kolyeler koydu benim için yaahihoyyytkaydirigubbakcemile3bana acımayın:a015:bu topic sizin için..:a015::roflol:
nempatimin beğendiklerini bende çok beğendim..gerçekten çok hoşlar..kuzeninin ellerine sağlık..
şey..yeni topic açtım gece:eek:bakmak istermisiniz acaba:eek: kendi topiğimin reklamını kendi topiğimde yapıyorum hehehlaelaelaelaelae

http://www.kadinlarkulubu.com/abiye...i-superdedigimiz-ornek-aldigimiz-unluler.html

cnmm benmmm bi kaç kolye daha ekliyim senin için sonraa açtıgın topiklere bakcam:jeyyar:sositosositoa.s.

bu kolyem normalde beyaz askili bodymin askilarina takiliyo ama bazen böylede takiyorum bogazima

bunuda esimin amcaoglunun hanimi almisdi saolsun cokda seviyorum kendisinide takiyida :)

buda upuzun ve renkli siyah ve beyazla cok yakisiyo altinada gökkusagi ayakkabilarim :)

bunuda cok yakin arkadasim yapti saolsun
kendisi taki yapip satiyo ama agaya beles yani bana :)
sponsoruyumda bende görenler hemen siparis ediyolar cünkü :KK66:

incitanemtuana cnm senin takılarda öttüryo haaaaa çok hoşlar:)

X