KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

[/URL][/IMG]

şimdi benim takılarım tabi sadece burda yanımda olanlar:)

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

sonuncuya kızımın bile cicilerini ekledim..ama çok küçük çıktı neden böyle oldu çok üzüldüm

teşekkür ederim rozelin ben daha büyük olsun istemiştim resimleri minik minik çıkmışlar...aslında takılarmın çoğu evimde...evimden ayrıyım şimdilik bunkar yanımda olanlar...

Burayı ben yeni keşfettim. Gittim cicilerimi çektim. sositosositoAma hep incik boncuk, bir altınla bir gümüş var. Burdaki gümüş takıları da bayıldım ayrıca...

oltu taşıküpeni çok beğendim güle güle kullan kelebekçim

Çok teşekkür ederim arkadaşlar daha iyileri sizlerin olsun inşallah...

:asigim:asik oldum herbiriciginizin takilarina taki toka ve ayakkabi kolik olarak:asigim:güle güle takinin kizlar

gazoz güzeli,sen bu ara bişiler almıyosun bakıyorum,kokoşluk tarihmi oldu yoksa:uhm::icecream:

kelebek088 3. resimdeki siyah kolyeye bittim iyi gunlerde kullan arkadasim

opuyorumnanaktanzemuszemusopuyorumnanaktanzemuszemus

Son düzenleme:

kanka net çıkmamştr diye yakından çekmştm bide...bir sürü ekleme yapmam yani :1closedeyes: ama net çkmş şansa kaydirigubbakcemile3
kanka cdden begendn mi :1hug: istedgin varsa hemen söle kanka yerimseniben o takılıgı(dikkatini çekersem çook seksidir :jeyyar:) annem almış bana.gidip ben almadm yani :)))
kagthanede bi magazadan kanka ama adını blmiyom büyük bi magazaymış ev için eşyalar bulumduruyo a.s ruh halimi kokoş yapıncada dalga geçiyon emme :dilcikar::smiley-cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…