Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çok sade durmuş gerçekten yakışmış da sana =) rimelinin markası ne acaba kirpiklerin çok güzel görünüyo =)

cidden eyeliner harika olmuş ben hiç çekemem.bir de göz üstüne eyeliner gibi değişik renkte çekiyosun onlar far mı fırçaylamı sürüyosun? umarım anlamışsındır

Son düzenleme:
yaparsın anacım sen fantastik makyajda nette bak sitelere fikir olur sanada.valla bekliom senden öle bibomba opuyorumnanaktan

o nasıl bir eyeliner sürmektir yaaaaa. şahane olmuş vallahi ellerine sağlık tabi bi de maşallah. sürtünsem falan bana da bulaşır mı ki bu yetenek:1hug:
çok sağol canım..
çok sade durmuş gerçekten yakışmış da sana =) rimelinin markası ne acaba kirpiklerin çok güzel görünüyo =)
cnm rimelimin markası avon superfull midnight..
cidden eyeliner harika olmuş ben hiç çekemem.bir de göz üstüne eyeliner gibi değişik renkte çekiyosun onlar far mı fırçaylamı sürüyosun? umarım anlamışsındır
yeşilden bahsediyosun sanırım cnm , evet o far.. fırçayı ıslatıp eyeliner gibi sürdüm..
yaparsın anacım sen fantastik makyajda nette bak sitelere fikir olur sanada.valla bekliom senden öle bibomba opuyorumnanaktan

bakayım, araştırayım cnm biraz :1hug:

hayatım ya supersin son yaptıgını cok begendim ...kuyruk inanılmaz yakısmıs masallah sana

seyi merak ettim ben cillerin var mı sen mi kapıosun ne bilim saclar ten rengi falan hos durur

hayatım ya supersin son yaptıgını cok begendim ...kuyruk inanılmaz yakısmıs masallah sana
sağol cnm :kedi:
seyi merak ettim ben cillerin var mı sen mi kapıosun ne bilim saclar ten rengi falan hos durur

yok cnm,çillerim yok benim saç rengim boya normalde açık kahve saçlarım ve şu anda saçllarımı siyaha boyamayı düşünüyorum ama cesaret edemiyorum hiç :1no2: nasıl olur sizce kızlar yerimseniben

canım bence yakısır.senn kadar olmasada ben de beyaz tenliim saclarım kısıldı bi aara bu arada ben de cil de var herkes yakıstırırdı.sonra saclarımı doal rengine kavustrdum yani koyu kahveye.şimdi cok memnunum.bunuda yakıstrdılar ben de seviom.bence siyaha deilde koyu kahve yada orta kahveye boya ööle basla yani sonra istersen siyah yaparsın.beyaz tene koyu renk sac ii oluo

kusursuz makyaj die bn buna deriimm:lepi: ellerine sağlıkk mükemmel olmuşş
hayatım boyunca öle makyajlar yapamıcam tek yapabildiğim göz kalemi sürmek ara sırada kapatıcı makyaj yapma özürlü sınıfındanımm:çok üzgünüm:

daha karar verme aşamasındyaım canım cesaret edemiyorum bir türlü yerimseniben
çok teşekkürler canım ama bence haksızlık ediyorsun kendine deneye deneye yapabilirsin sen de :1hug:

yüz hatların harikamış valla brawo elinde süper eeee güzele çuval giydirseler yakışırmış sen dondurma yesen dudaklarındaki izi ruj zannederler harikasın maaşallah.....aman nazar değmesin...

kızlar bu da bugunkü makyajım, rimeli göz kapağıma dğdirmişim sanki fotolara bakınca gördüm affedin artık bir de biraz fazla mı foto ekliyorum, eğer öyleyse uyuarın beni olur mu kızlar

lacivert çok yakışmış. rengi yanlış görmediysem tabiiiii.
aman canım nolcek sanki silersin geçer kalıntılar:)))

bacı o gözündeki lacivert kalem mi vay anam bu karı kalemide ii eyelineride ii cekio.tebrik ettim seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…