Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cnm internet sitesinden sipariş veriliyodu ama bildiğim kadarıyla artık türkiye'ye gönderim yapmıyorlarmış..

çok teşekkürler...

zaten şansım yaver gitse şaşardım ne zaman bişe almaya kalksam ya kalmıo ya üretimden kalkıo vs deli olcam ya bu arada gerçekten maşallah ii yapıosun makyajı

tek tek baktım resimlerine çok beğendim çok başarılı
bi eyeliner manyağı olaraktan sürmeden çıkmam dışarı tek başıana bile süper başka bişeye gerek yok
ama şu fırçayla toz eyelinerin resimlerini eklersem çok sevinicem zahmet olmazsa tabi

zaten şansım yaver gitse şaşardım ne zaman bişe almaya kalksam ya kalmıo ya üretimden kalkıo vs deli olcam ya bu arada gerçekten maşallah ii yapıosun makyajı
canım eğer illa alacam diyorsan everyday minerals üsürnleri ebay'de de satılıyor, ordan da bakabilirsin..
bayıldım çok güzel olmuş

çok sağol cnm

teşekkür ediyorum cnm.tabiki de eklerim resimler ne zahmeti.. daha önce de foruma kullandıgım eyelinerları ve fırçaların resimlerini de eklemiştim, onları da buldum tekrar buraya ekliyorum hepsini.. bir de toz far dediğin yeşilli makyajımdaki gözün üstünde eyeliner gibi olan demi?ben öyle anladım ve yeşil toz farın fotosunu da çektim.. umarım işine yarar cnm

bunlar genel olarak makyajlarımda kullandıgım eyelinerlardı, şimdi yeşil toz far ve onu sürdüğüm fırçalar(yukardaki fırçalarla aynı)

evet cnm çok yaptım, kredi kartı güvenirliği açısından ya sanal kart kullan ya da paypalle öde.. eğer ürünlerim gelmez felan diye endişelenirsen de alacagın ürünün satıcısı hakkındaki yorumlara bak cnm.. az buçuk ingilizcen varsa halledersin

canım avonun jel eyelinerı katologta bulunmuyor,temsilciler için olan fırsat köşesinden almıştım ben zamanında.. bunun haricinde jel eyeliner mac gibi markalarda var, bir de bugun elime amway katoloğu geçti orda siyah jel eyeliner gördüm ama 30lira felandı sanırım pahalı geldi bana yerimseniben

sen bilirsin o zaman cnm, bişey diyemem yani benim aldıklarım sorunsuz geldi ama sneinkiler gelmez felan bişe olur kredi kartınla ilgili sorumlu olmayım ben, sen kendin karar ver CADIARZU:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…