Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ellerine sağlık arkadaşım cok hoş.bişey sorucam benim fotograf makinam cok güzel resim cekiyor fuji.gecen göz makyajı yapdım cedim hatta makro cekimide ayarladım sizin gibi renkler belli olmuyor ilhatta hiç belli olmuyor neden acaba

canım makyaj fotosu çekerken makineni çok gözüne yaklaştırma, mesela normal bi yüz fotoğrafı çeker gibi çek daha sonra bilgisayara atıp sadece gözlerini kes, bu işlemi yapan bir çok program var kesin senin bilgisayarında da vardır cnm. Bilgisayarında resimleri açtığın programda "kırp" ya da "crop" kelimesini görürsen ona tıklayıp dediğim şeyi yapabilirsin.

Bayıldım cnm ya o nasıl bi eyeliner çekiştir öyle harika opuyorumnanaktan

teşekkür ederim canımmm
:asigim::1hug:

bende tşk ederim cnm

ya tatlım birde tam eyeliner sürerken cekersen sevinirim ya birde markası ne ben ilk kez kjullancagım ve bilmiom hiç sürmesini nasıl böyle cekion inanamadım cok güzel

yaa çok güzel yaa.. Allahm ben neden yapamıyorum böyle şeyler?

kızlar çok teşekkür ederim, uzun zamandır topiğimi gözden kaçırmışım oy yüzden yeni görüyorum yazdıklarınızı yerimseniben

her gün bakıyorum. gerçekten mükemmel yapıyorsunuz. ben de yaşım gelince böyle güzel yapabilir miyim bilmiyorum... bu arada eyelineri nasıl sürdüğünüzü gösterirseniz sevinirim...

çok güzel olmuş son makyaj ya, tam sevdiğim renkler muhteşem boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…