Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Keske eyeliner cekisini videolu anlatsan cnm ya
Ne iyi olur benim gibi beceriksizler icin:hulya:

çok güzel çok beğendim

Harikaaaaaaaa ah ahhhh boshayallersmile

bu tam benlik olmuş bbenim tarzım genelde bu renkler yapıyorum bende..süper olmuş kirpiklerde konuşuoyr yani:nazar::jeyyar:

her gün bakıyorum. gerçekten mükemmel yapıyorsunuz. ben de yaşım gelince böyle güzel yapabilir miyim bilmiyorum... bu arada eyelineri nasıl sürdüğünüzü gösterirseniz sevinirim...

çok güzel olmuş son makyaj ya, tam sevdiğim renkler muhteşem boshayallersmile

Keske eyeliner cekisini videolu anlatsan cnm ya
Ne iyi olur benim gibi beceriksizler icin:hulya:

çok teşekkür ederim kızlar, video çekemiyorum çünkü video çeken bir kameram yok, yeni telefon aldım belki onun kamerası iyi çekiodur bi deneyim sizin için CADIARZU

Bende çok beğendim.markalrı yazmışsın ama tekrar Sana zahmet olmazsa kullandığın ürünlerin markalarını yazarmısın?kullandığın farlar renkli eyeliner mı kullanıyorsun?hepsini yazarsan sevinirim

kibeleeee canım coastal scentsin kendi sitesinden palet süpariş etmek istiyorum
yardım edermisinnn :/
online oldugunda bana msj at olurmu :/

bn niye eyeliner suremiyorum yaa :KK43::KK43:
sürersin cnm zamanla elin alışır
Bende çok beğendim.markalrı yazmışsın ama tekrar Sana zahmet olmazsa kullandığın ürünlerin markalarını yazarmısın?kullandığın farlar renkli eyeliner mı kullanıyorsun?hepsini yazarsan sevinirim
canım aslında tek bir marka kullanmıyorum, bir sürü markadan çeşit çeşit ürünüm var. Jel eyelinerlarım coastal scentsden, rimelim avon, farlarım ise her markada var kaliteli adi , ucuz pahalı hiç ayırt etmiyorum :)
kibeleeee canım coastal scentsin kendi sitesinden palet süpariş etmek istiyorum
yardım edermisinnn :/
online oldugunda bana msj at olurmu :/
mesaj atıyorum cnm şimdi
tek sürüştemi kuyruk oluo canım yoksa önce mi kuyrugu yapıosun cok begendim de
tek sürüşte oluyor cnm kuyruk

bendeyeliner sürmeden çıkmam canım da kuyrugu önce yapıorum ben sonra yarım sürüorum ama sen kadar ii degilim canım tabiki süre süre alısıo insan bir gün senin gibi sürecegime inanıorum izinden geliorum stajer kkibele boshayallersmile

Çok güzel canım... Şu eyeliner sürme olayını benimde acil halletmem lazım. ayrıca bir çok kuaförde bile böyle eyeliner çekebilen yok sölimmm. Beceri istiyor gerçekten

Ne kadar hoş. Gerçekten çok beceriklisiniz... Şu eyeliner işini bir tutturabilsem... Yok beceremiyorum arkadaş... boshayallersmile

sitede en düzgün eyeliner çeken sensin makyajlarda başarılı

Çok güzel canım... Şu eyeliner sürme olayını benimde acil halletmem lazım. ayrıca bir çok kuaförde bile böyle eyeliner çekebilen yok sölimmm. Beceri istiyor gerçekten

Ne kadar hoş. Gerçekten çok beceriklisiniz... Şu eyeliner işini bir tutturabilsem... Yok beceremiyorum arkadaş... boshayallersmile

çok teşekkür ederim kızlar, uzun zamandır girmiyordum siteye yeni gördüm mesajlarınızı tekrar sağolun :asigim:

eyelinerı kısa fırçayla çekiyorum derken? ilk mesajlarda öyle yazmışsın kkibele.. bende eyeliner çekemeyenlerdenim :KK43:

anlamadım cnm nasıl kısa fırça, buraya alıntı yapar mısın yazdığım yeri yerimseniben

ben daha eyelinerin tekini çekemezken,siz 2li çekmişsiniz valla bravoalkisalkisalkis geç kalınmış yorum için özür çünkü yeni kayıt oldum ve bu makyajlara yorum yapmadan duramazdım

2142.jpg
[/url][/IMG]
canım nette bu makyajını gördüm bayıldım farının markası nedir birde bu makyajında kaç renk kullandın acaba eyeliner olarak çektiğin renk diğerlerinden farklı dimi?

canım burda cecile in 2li bir farını kullanmıştım. Ama yıllar önce almıştım bu farı numarası felan silinmiş 2 li far biri açık yeşil biri koyu yeşil far olarak koyu yeşil tarafını kullanmıştım. Eyeliner olarak da taylor made minarelsden aldığım yeşil pırıltılı toz farı ıslatıp çekmiştim.

canım ya şu elf den sipariş vermek istiyorum ama farlarını rengini beğenmedim senin blog dada bahsetmişsin sanırım iyi değil
kullanıpda beğenmediğin ürünleri hangisi acaba?
birde arada bir kod veriyolarya free ship için benim facebook um yok o yüzden kayıt olamıyorum burdan paylaşırmısın bildirirmisin kod verdiklerinde hemen sipariş vereceğim

paylaşırım cnm kodu.. valla cnm aslında elfin çnormal serisinin çoğu ürünü pek iyi değil, farını kullanmadım ama eyelinerı vardı tam renk vermiyor. Allıkları güzel. pudrası ve bronzerları güzel.Studio serisinden çoğu ürün güzel diyebilirim . Alacaksan studio serisinden al normal seriden pek bir şey alma cnm . Normal seriden glow allığı önerebilirim, bayılıyorum ona :) Br de studio serisinin fırçaları çok güzel. Ama şöyle bir şey var. Ben de avonun yeni çıkan fırçaları da var ikisinin kaliteleri aynı diyebilirim. O yüzden avondan da alsan olur yani(fırça açısından) yerimseniben

X