Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kibele ne kadar güzel makyajların bayıldımm hepsine opuyorumnanaktan
becerebilsem yapıcam da :mymeka: sizin sayenizde bizde bişeyler yapmaya çalışıyoruzzhihoyyyt

kibele bana da öğret eyeliner çekmeyi lütfen sen çok güzel yapıyorsun benim ki berbat oluyor..

kibele ne kadar güzel makyajların bayıldımm hepsine opuyorumnanaktan
becerebilsem yapıcam da :mymeka: sizin sayenizde bizde bişeyler yapmaya çalışıyoruzzhihoyyyt

kibele bana da öğret eyeliner çekmeyi lütfen sen çok güzel yapıyorsun benim ki berbat oluyor..

kızlar teşekkür ederim ikinize de :kedi:
1tanelerim , valla cnm nasıl öğretsem ki bilemiyorum, bloğuma baktın mı hiç orada bir kaç tane eyeliner çekmeyle ilgili bir şeyler yazmıştım yerimseniben

yeşilli makyaj çok hoş bende denedim tam olarak aynısı olmasada benzedi ve hoş durdru

ılk paylsılan resme bayıldım bayıldım super tam benlık bıde tenle kasla cok uymus cok supr ya..

çok güzel beğendim eyeliner çekişin süper nasıl yapıyorsun anlatabilirmisinn resimde bakıp yapmaya çalıştım olmadı:

canım bloğumda bu konuyla ilgili birkaç bir şey paylaşmıştım. istersen oraya bakabilirsin. (bloğun adrersi nikimin yanında yazıyor)

çok güzel olmuş canım makyaj tonlamaların ve eyeliner kullanman cok güzel olmuş bende denicem bu makyajı :)

Merhaba kibele.
Kaşlarının rengini ne ile boyuyorsun? çok hoş bir rengi var gerçekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…