Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya cnm bu ilk sayfada kahverengi makyajında kullandıgın farın markası ne
tam istediğim gibi yahu yerimseniben

kızlar o makyajda aslında çok fazla far kullanmadım. Şöyle yaptım anlatayım hemen. Golden rose'un kahverengi bir göz kalemi var bende, onu kalın bir şekilde sürüp iice dağıttım, bir kere daha sürüp yine dağıttım..Neredeyse kaş altıma kadar geldi. Sonra fırçaya kaş altıma sürdüğüm pırıltılı beyaz fardan alıp kaş altıma ve kalemi dağıttım yere sürdüm. Ve kahverengi kalemle beyaz farı iyice karıştırdım. Sonuç olarak farkettiyseniz kirpiklerime yakın yerler baya mat duruyor kaş altına doğru pırıltı var. Biraz karışık oldu ama yani bu makyajda sadece kahverengi göz kalemi ve beyaz pırıltılı far var kızlar yerimseniben

aşkitoya %100 katılıorum ya harikasın ne diim ben maşallahhhhhh 41 buçuk kere

ayy yeşekkür ederim canım çok iyi anladım anlattığını ama :jeyyar: ben bunuuu yapana kadaaaaaaaaaaaaaarrr :tomato: becerisizlik tamamen ben de :umursamaz: onun için sen yap ben bakayım sana buyrunnnnnnnnn
opuyorumnanaktan

gözler güzel olunca sade kalem bile güzel durur..opuyorumnanaktan cnm eline sağlık makyajında süper olmuş..

Harikaa opuyorumnanaktan

cok güzel olmus sositososito

Eyeliner sürüşüne bittim ya aman Maaşallah

gözler güzel olunca sade kalem bile güzel durur..opuyorumnanaktan cnm eline sağlık makyajında süper olmuş..

kızlar hepinize çok teşekkür ediyorum :1hugpuyorumnanaktan

ilk sayfadaki makyajlara bir göz atabildim hepsi özenle yapılmış gerçekten..

daha naturel gündelik bir makyaj önerin varmı acaba

fresh gözüken bir makyaj stlil arıyorum..

mesela ben kalem çekiyorum daha çok gözlerime ...

fakat sen daha eyelıner kullanıyorsun sanırım..

birde yağlı bir cildim var bu sebeple fondoten kullanamasam da mermer gibi görünen ciltlere özeniyorum

varmı bana bu konuda da bir tavsiyen canım..

eline sağlık ..

canım ben de bir kalem çekip çıkmayı çok isterdim ama , yüzüm çok beyaz olduğu için gözüme sürdüğüm en ufak bir renk bile biraz canlandırıyor yüzümü. Bir de gözlerim kapaklı olduğu için göz üstüne eyeliner gibi sürdüğüm kalem hemen dağılıyor, aslında bunu flormarın kalem formundaki ultra black eyelinerıyla çözmüş bulunuyorum. Eğer cildin yağlıysa cnm sana mineral fondöten ya da mineral pudra diye gecen ürünlerden önerebilirim . Her gün olmasa da ben genelde mineral pudra kullanıyorum. Benimkinin markası everyday minerals internetten almıştım artık türkiyeye gönderim yapmıyor. Ama bu tarz mineral ürünleri eczanelerde de bulabilirsin cnm. Eczaneye gittiğinde özellikle yağlı cildim var parlama yapmayan bir ürün istiyorum dersen yardımcı olurlar bence
çok güzel olmuş yine makyajın canım çok beğendim :)
Çok sağol cnm :1hug:

İşte bugünkü makyajım, nasıl yaptıgım ve kullandığım ürünler için bloğuma bakabilirsiniz kızlar

bu makyajın da çok güzel görünüyor canım opuyorumnanaktan
keşke kaşını da çekseydin, kaş renginle uyumlu olduğunu düşünüyorum bu makyajın, başka resimlerde kaşlarını gördüğüm için böyle bir yorum yaptım..
aslında saçlar da önemlidir keşke saçlarınla da bütün olarak görsek diyeceğim ama abartmıyım en iyisi kaydirigubbakcemile3

:1shok: aa bak işte bu makyajı çok beğendim...

göz yapımız benziyor seninle ...

pembe tonlarına bayılıyorum ağır makyajda da griyi çok seviyorum fakat bulaştırmaktan korukuyorum çoğu zaman..

göz kapağıma far sürüp gölgeyi sonradan atıyorum ben..

ama tam tersi sanırım yapılması gereken...

eyeliner yok burada galiba gözünde ve bence çok dağal ve şık durmuş

:lepi: :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…