Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kkibelemmmm eyeliner kraliçemmm gel eyeliner denemesi yaptım bi bakıver be bacım senden onay alırsam kimse tutamaz benidelikafaduldenkendi göz makyajlarımız başlığında güsel gözlüm zahmet olmazsa die şeettim

cnm şimdi baktım, süper görünüyor diğer yorumlarım resmin altında sırnaşık şey

Kkibele canım nasıl bir yetenektir bu Süpersin valla :lepi:

kibelemmm valla gaza geldim aldım elime eyelineri bugün anlattığın gibi yaptım tam olmadı ama idare eder işte.bir ara fotosunu koyarım

senin gözlerin güzel yüz şeklin falan muntazam makyajda yakışmış maşallah beceriklisinde

Yine döktürmüşsün canım benim yeşilde çok yakışmış 41 kere maşallah

Yine döktürmüşsün canım benim yeşilde çok yakışmış 41 kere maşallah
çok teşekkür ederm tatlım :1hug:
kkibele eyelinerım hala gelmedi sence bu normal mi :uhm: yola çıkalı 12 gün oldu
cnm 14 iş günü yasal süre, hatta 14-18 iş günü yazıyor bazı yerlerde, bence daha zamanı var yerimseniben
Böyle gözler olunca makyajda güzel duruyor tabi:)

:kedi::kedi:

her zamanki gbi dehşet güsel olmş cnm siyahın üstünde farın böle görünmesi de ilginç ben de bi deniim bakiim:)zaten su gel eyelinerden snra elim başka şeye gitmio

Yine güzel bi uygulama,
Ellerine sağlık canım.
Bende oriflame'den jel eyeliner siparişi verdim,
Bakalım memnun kalacakmıyım,
Daha da önemlisi uygulamada başarılı olacakmıyım :1shok:

olursun cnm nie olamayasın ki, bol bol alıştırma yap eyelinerın gelince cnm yerimseniben

her konuyu tıkladıkca ağzım ayrılıyor . sanki tüm yetenekli kızlar burda toplanmış . yeminle hayret ediyorum ya nası güzelsiniz nası beceriklisiniz. maş. diyorum. ellerinize sağlık a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…