☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Kendini bu kadar hırpalama, üzülmeni anlıyorum bende her canlı için üzülürüm kıyamam, sen kendini suçladıkça, üzüldükçe o geri gelmeyecek ki Bu sadece daha sonraları için, (acı) ders olmuş olur, birdaha götürmezsin götürsen bile imza atmazsın.

Cok kotuyum canim. Suclu hissediyorum acil okula gidip bir form vermem lazimdi . Yolda bir guvercin buldum. Sonra veterinere goturdum. Bir sey yapamayiz deyip uyutmuslar , birakmiyorlar eve getireyim baska bir veterinere gotureyim.
Ben yardim edemeyeceksem neden hayvanlari karsima cikariyor Allah. Olecekse zaten kendisi de olurdu. Ben olmesine yardim ettim simdi.

Aaaa çok üzüldüm
Ama kendini suçlama demek yapacak birşey yokmuş onun için en uygunu buymmuş
Slm hoş geldin :)
Hoşbulduk ne haber

Oyle deme canim. Eceli gelmis sen bahane olmussun bi yerde. İnsanlar ölüyor dunyanin heryerinde.. Bu sabah feryatlarla uyandim. Alt komsumun zihinsel engelli 8 yaslarinda kizi vardi. O vefat etmis... İcim parcalandi. Aslinda cok hastaydi tek sorunu zihinsel engelli olmasi değildi, bi yerde kurtulus oldu onun icin ama anne yuregi iste... Kadinin cigliklari hala kulagimda ``masum melegim ucup gitti..`` off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…