☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Farkındayım canım üstüne gelmiyorum o yüzden sessiz sessiz takılıyorum burda yazdım ben oraya kilomun son durumunu katılmak isteyenlerde görür gelen olursa da söylerim. Sende üzme kendini artık.

Kendime kiziyorum hayvana bir yemek, bir su vermedim de goturdum veterinere teslim ettim. Bu yarismayi acip cikmistim yoksa bu halle olsa acmazdim zaten.

Aaaaa

Benm de bir kuşum vardi. Sallabaş diye bir hastalik var kuslarda. Kafalari kendi ekseni etrsfinda donup duruyo. En sonunda yemek yiyemedigi icin ölüyor... Beyin damarlarindan biri tıkaninca oluyormus. Goturdum veterinere kafasini koparip acidan kurtarin dedi nasil yani? Yapamam boyle bisey dedim. Ver ben yapayim dedi bir sürü hakaret ettim adama. Yazık degil mi o minicige.. Aldim geldim eve. Şırıngayla besledim bir kac gun. Düzelecek dedim. Boynuna parmaklarimla masaj yaptim her gun. Ölür asla duzelmez denilen kuşum duzeldi! Yumurtladi, yavrulari oldu kac tane... Cok vicdansizlar. Hayvanin canina deger vermiyorlar..merhamet yok iclerinde.

Al işte, ya bir sürü örnek var öyle, tamam diyelim ki uğraşmak istemedi, pansuman yap geri ver o zaman ne diye uyutuyosun. Kız kendini suçlu hissediyor şimdi. Lafta mesleğe hayvan sevgisiyle başlıyorlar. Gerçi boşuna demiyolar mesleğin neyse, birsüre sonra karakterinde ona dönüşür diye. Bak bu örneklerde görüyoruz gerçekliğini

Aynen oyle arkadasim. O kadar profesyoneller ki insani duygulari ölmüş. Robot gibiler..

Disarida yasayan kus diye o sansi bana tanimadilar. Verselerdi ben baska veterinere goturecektim. Yok daha fazla aci cekmesin diye vermiyoruz . Bilseydim gotururmuydum hic. Disaridan hic birseyi yoktu.

Sonuçta sende para vermiyormusun. Sokak hayvanı olunca bedavaya mı bakıyorlar?
Uyutmak icin para almiyorlar. Ben dedim para vereyim tedavi edin adam gibi evde de bakarim iyilesir o ama kabul etmediler. Zaten cikarken imzalatmislardi her seyi yapabiliriz diye ama aklima gelmedi cunku canli kustu ya. Keske imzalamasaydim.

Canim suclama artik kendini. Sen iyi olsun diye goturdun nerden bilecektin ki

Tatliydi bir kustu uzuldum.. Yasama sansi verilmemesi uzuldum, salakligima uzuldum, eve getirseydim bir yemek verseydim daha iyiydi. Ne diye goturdum ki sanki.

Ne oldu canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…