☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Ya öyle yoğunum ki abla unutmuştum 4 gün geçmiş bu gün eve gelince farkettim test yaptım negatif bişey olmaz demii ? Yani sınuç değişir mii
Canım daha sonuç almak için erken olabilir 10 gün geçince daha iyi sonuç alırsın hatta olmazsan kan tahlili yaptırısan daha iyi olur

Canım hava değişikliği,mevsim ,sıkıntı ve kullanılan ilaçlardan değişim olabiliyor.
Ama senin daha önce hiç geçikmediyse birşeyler olabilir
Peki buna hazır mısın,istiyor musun
Değilim Ablaaa ay korktumm bu işin arasında bu şartlar ay şoktayım Ablaa onuncu gün tekrar mı yapayım test ????

Ben sağlam yaptım testi Ama yinede şüphe ettim bak şimdi hiçde gecikmedim düğünden beri
Ya olur bazen oyle gecikmeler. Evliyken heyecan verir tabii ahanda 12 den vurdum dersin ama ı ıhh gebelik testlerinden koleksiyon yaptim. Çift çızık yaptigim gun madalya gibi boynumda tasiycam o kadar yani

O zaman hakkınızda hayırlısı olsun canım
Evet canım o zaman tekrar yaparsın çıkmasa bile kan tahlili yaptır testlere güvenme
Aslında çok istiyorum bebek Hayatıma anlam katacaktır ablacım okudum ettim çalışıyorum olgun olduğuma inanıyorum bu yaşta bi çok sorumluluk aldım Ama çalışma koşullarım çok ağır ve borç ödüyoruz bitmedi daha bitmesinede var yani ne biliyim durumlar karışık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…