☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Hosgeldin, 14. sosyetik uyemiz.
Hoşbuldukkk nasılsınız :)

şuanki kilommm 62,8

Okula giderken yavru bir guvercin buldum yolun kenarindaydi. Korkmustu ama kontrol etmedim , kadinin verdigi kutuya koydum. Kanatlarinin altinda bir yara gibi bir sey varmis. Yasayamaz diye uyutmuslar. Ne kadar salagim ya keske goturmeseydim , pisman oldum.

Ama en azından artık acı çekmeyecek

Ama insan en azindan yemek bir sey verir. Onu bile vermemisler zavalliya. Nasil veteriner bunlar anlamadim. Hayvani sakat birakmak istemiyorlar. Sakat kalsa da ben bakarim diyorum anlamiyorlar. Bir guvercinin illa ucmasi mi lazim, o hayvanin yasama sansi yok mu.

Luck 1 hafta topiğe uğramayanı listeden silmek gibi bir şeyler düşünüyor musun :)

Onu simdi dusunecek durumda degilim ama silmem herhalde.

Uzman olan onlar sonuçta vardır bi bildikleri, Kolayına geldiği içinde yapmış olabilir, eziyet çekmesin nasılsa düzelmeyecek diyede düşünmüş olabilir. Uçmasa olur mu canım, güvecinlerin yaşam şekli bu sonuçta.

Kolayina geldi diye uyuttular ben eminim, iyilesebilir de bence cunku daha kucuktu. En azindan yasama sansi vermeleri lazimdi. Ucmayan guvercinler de olabilir bazen ucmuyor diye oldurmek cok sacma.

Kolayina geldi diye uyuttular ben eminim, iyilesebilir de bence cunku daha kucuktu. En azindan yasama sansi vermeleri lazimdi. Ucmayan guvercinler de olabilir bazen ucmuyor diye oldurmek cok sacma.
Üzülme ya, yapacak bişey yok ki artık. Bu tür işlerde çalışanlarda vicdan daha yoğun olmalı aslında ama nedense konu hayvanlar olunca pek öyle olmuyor. Gerçi bazı doktorlarda aynı halt. İnsan hayatının önemsenmediği bi dünyada hayvan hayatıda önemsenmiyor malesef

pekii

hayırdır 1 hafta nereye gidiyosun.

kendim icin sormadım canım genel olarak sordum :)

Hic geyik yapasim gelmiyor. Gercekten uzuldum zavalli kus.

Zayiflama konusu da burda.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/16-gunluk-zayiflama-yarismasi.753450/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…