☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Ya öyle yoğunum ki abla unutmuştum 4 gün geçmiş bu gün eve gelince farkettim test yaptım negatif bişey olmaz demii ? Yani sınuç değişir mii
Canım daha sonuç almak için erken olabilir 10 gün geçince daha iyi sonuç alırsın hatta olmazsan kan tahlili yaptırısan daha iyi olur:KK19::emir_bebek::nazar:

Canım hava değişikliği,mevsim ,sıkıntı ve kullanılan ilaçlardan değişim olabiliyor.
Ama senin daha önce hiç geçikmediyse birşeyler olabilir:emir_bebek:
Peki buna hazır mısın,istiyor musun:KK19:
Değilim :KK35: Ablaaa ay korktumm bu işin arasında bu şartlar ay şoktayım:rolleyes: Ablaa onuncu gün tekrar mı yapayım test ????

Ben sağlam yaptım testi :KK48: Ama yinede şüphe ettim bak şimdi hiçde gecikmedim düğünden beri :KK43:
Ya olur bazen oyle gecikmeler. Evliyken heyecan verir tabii :-) :-) ahanda 12 den vurdum dersin ama ı ıhh :-) :-) gebelik testlerinden koleksiyon yaptim. Çift çızık yaptigim gun madalya gibi boynumda tasiycam o kadar yani :KK70:

O zaman hakkınızda hayırlısı olsun canım:KK19:
Evet canım o zaman tekrar yaparsın çıkmasa bile kan tahlili yaptır testlere güvenme:KK39:
Aslında çok istiyorum bebek :emir_bebek: Hayatıma anlam katacaktır ablacım okudum ettim çalışıyorum olgun olduğuma inanıyorum bu yaşta bi çok sorumluluk aldım :KK51: Ama çalışma koşullarım çok ağır ve borç ödüyoruz bitmedi daha bitmesinede var yani ne biliyim durumlar karışık :KK43:

X