☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Çemkirme işini yaptım bile Önden kopçalılardan alsam biter mi acaba sorunum :)

Ne bileyim ben yaaa benim pürüssüz sirtimda yok öyle bi sorun

ben sakin biriyimdir ama içimde bi canavar var onu çıkartılarsa benle intalaşarak o zamn millet bi daha yanaşamaz hiç sevmem işime burnunu sokup akıl vereni

Akil veren cok olacaktir heleki türk sartlarina göre davranmiyorsan yandin

Dene bakalım olmadı öyle yaparsın.
Dimi ama mesela ben kendi kendime nazar değdiriyorum , susamıyorum

Yoo dabbe nin son filmi mi çıkmış. Türk korku filmleri saçma ya

Geçen yıl ki çok manyaktı güldürdüğü gibi tırstırdı beni 1 ay boyunca annemle yatmıştım , bu sene de gidemiyorum korkudan korkmayana para veriomuş adam , benim nişanlım ve arkadaşları gitti beni ikna edemeyince yarısını izleyip çıkmışlar tırstık hepimiz dio

Allah Allah merak ettim bak şimdi. Benimkide sevmiyor ki korku filmini çok ruhsuz :) Ablam paramla gerilemem diyor o da gelmez benle gelecek adam kalmadı

Allah Allah merak ettim bak şimdi. Benimkide sevmiyor ki korku filmini çok ruhsuz :) Ablam paramla gerilemem diyor o da gelmez benle gelecek adam kalmadı

Ama çok pis ya eski ilk dabbe gibi değil geçen sene izlediğim , hatta gerçek hikaye ve gerçek üç harfli fotoğrafı kullandığını söylüo , benim tabi o fotolarda gözüm kapalıydı
tek izle bence kimse görmez pantolonunu hem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…