☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Bende aşırı kıskançtım, hala öyleyim :) Eşimde hiç değil sadece arada kıyafetime katardı hala öyle :) Bu değişmiyor. Şöyle düşün. Seni mutlu ediyorsa, tayt giymemeni de hak ediyordur :) Onun için bişeyden ödün verebilirsin :)

Aynen öyle ama bi ara takıntı yapmıştı kapalı kıyafetime bile dekoltesi var diye sataşıodu , her kavgada eski erkek arkadaş diye önüme sürüodu ben elimden geleni yaptığım halde onun bazı şeyleri dile getirmemesi gerekiyordu. O sinirle bnde çat çut telefonları paramparça ediyordum :KK70:
Zaten ona diyorum ileride böyle bişi yap yine aynı konuş seni 1000kez boşarım , benimde gözüm kara :KK70: gösteririm ona anyayı konyayı :KK70:

Aynen öyle ama bi ara takıntı yapmıştı kapalı kıyafetime bile dekoltesi var diye sataşıodu , her kavgada eski erkek arkadaş diye önüme sürüodu ben elimden geleni yaptığım halde onun bazı şeyleri dile getirmemesi gerekiyordu. O sinirle bnde çat çut telefonları paramparça ediyordum :KK70:
Zaten ona diyorum ileride böyle bişi yap yine aynı konuş seni 1000kez boşarım , benimde gözüm kara :KK70: gösteririm ona anyayı konyayı :KK70:
O kötü bir özellik ya. İlişkiye 3 şahıslar girmemeli. Olmuş bitmiş ne takıntı haline getiriyorsun. Eskisiyle olacak olsa bu olmazdı. Saff bunlar:KK70::KK70:

Geçen eltim bana geldi küçük çocuğu var, uyusun diye battaniyeye koyup sallayalım dediler, belim ağrıdı kolum titredi var ya ağırlığından :) İnsana işkence yabancılar koyuyor yatağa uyuyor çocuk. Sadece ilk alışma evresinde 3 gün ağlıyor çocuk. Böyle yapın diyorum, onun ağlamasıyla mı uğraşcam diyor. Ee öyle 3 gün ağlayacak böyle her gün:KK70:
bence kadınlar kendilerine işkence yapıyor :KK45: çocukları rahat bıraksalar kendileride rahat etcek:KK70:

O kötü bir özellik ya. İlişkiye 3 şahıslar girmemeli. Olmuş bitmiş ne takıntı haline getiriyorsun. Eskisiyle olacak olsa bu olmazdı. Saff bunlar:KK70::KK70:

Aynen canım bunu anlatamadım , böyle değildi çocuk sonra bir sahiplendi ki cacığı çıktı ilişkinin , diyorum kafam senle de uymasa olmazdı diye :KK70: Annemde sağolsun işin içine girdi kız yok sana vermiyorum ayrılın gibi bişi dedi bağırdı yusuf yusuf oldu bende bi kaç ekşın yaptım düzeltti kendini :KK70:bencede saflar ya

Ya birşey dicem, Yazın ablam sırtıma baktı, ne kadar pürüzsüz dedi sağolsun o günden beri, her sütyen taktığımda sivilce çıkıyor :) Evde takmıyorum geçiyor, dışarı çıkınca yine oluyor. Napcam ben ya sürekli arkada kaşıntı:KK6:

Ciltciye görün, sütyenini degistir, ablanada cemkir :KK53:

Kim ne derse desin sen bildiginden sasma sonucta 24 saat sen ilgilencen cocukla... Kitaplar oku cok faydali oluyor...
ben sakin biriyimdir ama içimde bi canavar var onu çıkartılarsa benle intalaşarak o zamn millet bi daha yanaşamaz hiç sevmem işime burnunu sokup akıl vereni

Ya birşey dicem, Yazın ablam sırtıma baktı, ne kadar pürüzsüz dedi sağolsun o günden beri, her sütyen taktığımda sivilce çıkıyor :) Evde takmıyorum geçiyor, dışarı çıkınca yine oluyor. Napcam ben ya sürekli arkada kaşıntı:KK6:

Arkası şefaf lastikli olanlardan kullanmayı denedin mi?

X