☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Ben severim ki korku filmini, uzun zamandır korkmuyorum aslında iyi olurdu gitsem, internete düşünce izlerim olmadı :)

Ne güzel MAŞALLAH MAŞALLAH burnunda siyah nokta yokmuş
Uğraşma be benimle, git kendine maşallah de
Evden cikmadiktan sonra sutyeni napeeem bee ama tabi disarda el mahkumm
Evden çıkma olmayınca bende çok rahatım valla :) Ama işte nekadar evde kalabiliriz ki

hmm tam olarak hangi konuda ki tecrübe bu Ona göre uslu durayım

Allah aşkına Daha ne gelebilir sırtımın başına ki?

Tamda aklindan gecen konu

Evden cikmadiktan sonra sutyeni napeeem bee ama tabi disarda el mahkumm

Ilk cocuktu dimi Belli
Dogumdan sonra gögüslerin balon gibi olacak, sütyensiz rahat edemiycen, heleki uclardan süt akmasi hahahaha iyi eglenceler

Tamamda aklindan gecen konu

Ilk cocuktu dimi Belli
Dogumdan sonra gögüslerin balin gibi olacak, sütyensiz rahat edemiycen, heleki uclardan süt akmasi hahahaha iyi eglenceler
Benim aklım hiç normal çalışmıyor tahmin edersin kiBiz bu topiği paylaşmak için açtık. Adı üstünde yurt, herkes birbirine yardımcı olacak. Söyle hadi bizde faydalanak Mezaramı götürcen o kadar bilgiyi

Burdan başla hemen o zaman

Kis bebegi olcandan rahatim ama sartlar ne getirir bakalim

İyiydi ben beğenmiştim ilk kez bir türk filmini Tikkatli ol ama yine de
İlk defa Türk korku filmi olarak büyü yü izlemiştim. Film bitti, Annem ablanı çağır dedi komşudan, Asansöre bindim şimdi kalırmışım diye düşünmeme kalmadı asansör durdu. Ne korkmuştum var ya Sonra sürekli korku filmi izledim, sevdim o duyguyu. Ama alışıyorsun çok izleyince tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…