☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Aynen öyle ama bi ara takıntı yapmıştı kapalı kıyafetime bile dekoltesi var diye sataşıodu , her kavgada eski erkek arkadaş diye önüme sürüodu ben elimden geleni yaptığım halde onun bazı şeyleri dile getirmemesi gerekiyordu. O sinirle bnde çat çut telefonları paramparça ediyordum
Zaten ona diyorum ileride böyle bişi yap yine aynı konuş seni 1000kez boşarım , benimde gözüm kara gösteririm ona anyayı konyayı

O kötü bir özellik ya. İlişkiye 3 şahıslar girmemeli. Olmuş bitmiş ne takıntı haline getiriyorsun. Eskisiyle olacak olsa bu olmazdı. Saff bunlar

bence kadınlar kendilerine işkence yapıyor çocukları rahat bıraksalar kendileride rahat etcek

O kötü bir özellik ya. İlişkiye 3 şahıslar girmemeli. Olmuş bitmiş ne takıntı haline getiriyorsun. Eskisiyle olacak olsa bu olmazdı. Saff bunlar

Aynen canım bunu anlatamadım , böyle değildi çocuk sonra bir sahiplendi ki cacığı çıktı ilişkinin , diyorum kafam senle de uymasa olmazdı diye Annemde sağolsun işin içine girdi kız yok sana vermiyorum ayrılın gibi bişi dedi bağırdı yusuf yusuf oldu bende bi kaç ekşın yaptım düzeltti kendini bencede saflar ya

Ciltciye görün, sütyenini degistir, ablanada cemkir

Kim ne derse desin sen bildiginden sasma sonucta 24 saat sen ilgilencen cocukla... Kitaplar oku cok faydali oluyor...
ben sakin biriyimdir ama içimde bi canavar var onu çıkartılarsa benle intalaşarak o zamn millet bi daha yanaşamaz hiç sevmem işime burnunu sokup akıl vereni

Arkası şefaf lastikli olanlardan kullanmayı denedin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…