☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Ama çok pis ya eski ilk dabbe gibi değil geçen sene izlediğim , hatta gerçek hikaye ve gerçek üç harfli fotoğrafı kullandığını söylüo , benim tabi o fotolarda gözüm kapalıydı :-)
tek izle bence kimse görmez pantolonunu hem :KK70::KK70::KK70:
Ben severim ki korku filmini, uzun zamandır korkmuyorum aslında iyi olurdu gitsem, internete düşünce izlerim olmadı :)

Ne güzel MAŞALLAH MAŞALLAH burnunda siyah nokta yokmuş :KK9:
Uğraşma be benimle, git kendine maşallah de:63:
Evden cikmadiktan sonra sutyeni napeeem bee ama tabi disarda el mahkumm:KK53:
Evden çıkma olmayınca bende çok rahatım valla :) Ama işte nekadar evde kalabiliriz ki:KK70:

hmm tam olarak hangi konuda ki tecrübe bu:KK53: Ona göre uslu durayım:KK70::KK70:

Allah aşkına Daha ne gelebilir sırtımın başına ki?:63:

Tamda aklindan gecen konu :KK53:

Evden cikmadiktan sonra sutyeni napeeem bee ama tabi disarda el mahkumm:KK53:

Ilk cocuktu dimi o_O Belli :KK48:
Dogumdan sonra gögüslerin balon gibi olacak, sütyensiz rahat edemiycen, heleki uclardan süt akmasi hahahaha iyi eglenceler :cool:

Tamamda aklindan gecen konu :KK53:

Ilk cocuktu dimi o_O Belli :KK48:
Dogumdan sonra gögüslerin balin gibi olacak, sütyensiz rahat edemiycen, heleki uclardan süt akmasi hahahaha iyi eglenceler :cool:
o_OBenim aklım hiç normal çalışmıyor tahmin edersin ki:KK70:Biz bu topiği paylaşmak için açtık. Adı üstünde yurt, herkes birbirine yardımcı olacak. Söyle hadi bizde faydalanak :KK70:Mezaramı götürcen o kadar bilgiyi:KK70:

Ben severim ki korku filmini, uzun zamandır korkmuyorum aslında iyi olurdu gitsem, internete düşünce izlerim olmadı :)

Evden çıkma olmayınca bende çok rahatım valla :) Ama işte nekadar evde kalabiliriz ki:KK70:

Burdan başla hemen o zaman :KK17:

Kis bebegi olcandan rahatim ama sartlar ne getirir bakalim

İyiydi ben beğenmiştim ilk kez bir türk filmini :KK56: Tikkatli ol ama yine de
İlk defa Türk korku filmi olarak büyü yü izlemiştim. Film bitti, Annem ablanı çağır dedi komşudan, Asansöre bindim şimdi kalırmışım diye düşünmeme kalmadı asansör durdu. Ne korkmuştum var ya :KK70::KK70:Sonra sürekli korku filmi izledim, sevdim o duyguyu. Ama alışıyorsun çok izleyince tabi:KK75:

X