Kk' nın En İyi Sonbahar\ Kış Günlük Giyim Kombin Yarışmasıı

Hadi ama biraz cesaret, biz kadınız ve her halimiz güzel, yüzleri göstermek zorunda değilsiniz hem, şurda biz bize güzel anlarımız ve anılarımız olacak yarışmada.
Kiloluysak kime ne, kürdan gibiysek, boyumuz kısaysa ne önemi var, kendimizi seviyor muyuz, önemli olan bu:))) sanki hepimiz podyumlardan fırlamış 0 beden ahu gibi mankenler miyiz?

Hem kiloya, boya laf eden olursa bana havale edin

ağzınız sağlık çok iyidi deli cesare geldii he

hu hu hanımlar bende katılmak istiyorum kombinlerde konsept zorunluluğu varmıdır??? ayrıca nasıl bir süreç izliyoruzzzzzz
yoksaa sevdiğimiz ürünlermizi fotosunumu koyyoruzzz anlayamadım birileri yüzüm görünür mahvolurum deyincee kendimizmi giyicezz yoksammm sevdiğim ürünlerimi mi çekip paylaşcammmm anlayamadımmm

ağzınız sağlık çok iyidi deli cesare geldii he

Dimi ama, biz zaten cesaretli değil miyiz? Biz değil miyiz evde ev kadını, ana, işyerinde yönetici olan, kayınvalide, görümce, birde eltiyle baş edebilen, herşeyin üstesinden gelecek kadar cesaretimiz var, bir kombin mi korkutacak gözümüzü

Konsept zorunluluğu var, Sonbahar/Kış günlük giyimler yarışacak, yarışmaya katılacağınız kıyafeti giymek zorundasınız, dolabınızdaki konsepte uygun kıyafeti giyiyot ve fotonuzu çekiyorsunuz, detaylar http://www.kadinlarkulubu.com/kk-vi...bahar-kis-gunluk-giyim-kombin-yarismasii.html

inş katılım çok olur ya..
biraz canlanır forum ..
bu konuda çok iddialı arkadaşlar var bekliyorum onları

katılasımm geLdii ama dolabı açınca,açtığım gibi kapattımm

kendime güvenim gelirse hemen katılıyorum

Bugün foto çekebilirsem katılmayı düşünüyorum.Modacı ya da model değiliz ya kendi çapımızda eğleniriz güzel olmuş bu yarışma.

Son düzenleme:
Okym demirbasim :)) hayirli olsun yarisma ...
Kombin bakmaya geldim dogurmadan bir göz :)
Kombinlemede ugrasan cabalayan eski kulagi kesiklerden selay bütün katilanlara basarilar diler .

sizide görebilecekmiyiz peki:26:
gerçi ödül Pro kart ama sizide merak ettim açıkçası

hayırlı olsun bu arada gerçekten güzel düşünülmüş
en azından 15ine kadar yeterli katılım olmazsa süre biraz daha uzatılabilir
yarışma öylece kapatılırsa bence yazık olur...
çok eğlenceli olabilir çünkü esasında

bende katılabilirim yani hevesim var ama dolabımı bir gözden geçirmem lazım
günlük giyim yazıyor fazla abartı süslü püslü olması gerekmiyor zaten dimi...
ben salaşım diyip sıyrılan arkadaşlar olmuşta ondan dediydim...

hee bu arada bir öneri sadece

forum dışında görüşen birbirlerini tanıyan arkadaşlarda var
yani bence bütün katılanların yüzleri gizlenmeli
kimse bana oy atın diye özel mesaj atmaz arkadaşlarına diye düşünüyorum
ama yüzleri açık olunca birbirlerini tanıyanlar olabilir

Karar verdimm,katılıceğim,yarın foto çekicem ehuehu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…