Kk dostluklariiii

Olsun ya sikma canini be elbet olur allah saglikla kucagina nur topu gibi bi bebis verir insallaaaahhhh :))

Geyik yapiyoz yışısın eğlenceeee
şöyle sıvışayım bende

sımdılık guzel Allaha sukur bı sorunumuz yok ınsallah sonuna ererız 40 haftayı doldururuz bakalım senın durumlar nasıl

inşALLAH. kaç aylık oldun şimdi. sinsiyet bellimi.
benm durumlar aynımı desem bilemedim.
temiz bi sayfa açtım kendime :) bebeğinin kalbi kadar:)
Yok valla biz hiç günah işlememişez
11 kişi güzelde o 1 ziyaretçi kim acaba

ekşidir ekşi

şöyle sıvışayım bende

inşALLAH. kaç aylık oldun şimdi. sinsiyet bellimi.
benm durumlar aynımı desem bilemedim.
temiz bi sayfa açtım kendime :) bebeğinin kalbi kadar:)

ekşidir ekşi
tertemizzzzzz bı sayfa cnm tebdılı mekanda ferahlık vardır senın kalbını nıyetını ben bılıyorum rabbım mutlaka ona göre bı ayarlama yapmıştır ben bundan emınım herseyın hayırlısı olsun bızım ıcınnn 3 ayı doldurdum ıste ıkı gun sonra kontrolum var belkı soyler

İnsallah canim rabbim gonlundekini versin. Ben her zaman 3 cocuk istemisimdir 2 kiz - 1 erkek :) ilk 2 yi tutturdum 3. İcin durmak yok yola devam diyorum

hadi bakalım hayırlısı
ben aralıktan beri attırıyorum ama tık yok

Geçen bir birliktelik oldu 2,ci akşam adama yanaşmaya çalıştım da 'dur gelme' diyo bana kaçıyo :)
Niye dedim. Sperm biriktiriyorum diyo, nette araştırdım 2 gün aralıkla olan ilişkide sperm daha fazla ve canlı oluyomuş

evet bizde ona dikkat ediyoruz. 8 aydır denemediğim kombinasyon kalmadı, üstüste 2 gece, 1 gün aralıkla, sabah-akşam falan hepsini denedim

doğru araştırmıssss kızzz ıkı gunde bır olunca en sağlıklısı olur

İnsallah canim rabbim gonlundekini versin. Ben her zaman 3 cocuk istemisimdir 2 kiz - 1 erkek :) ilk 2 yi tutturdum 3. İcin durmak yok yola devam diyorum
valla ben 3e hayır demem ama yasım 30 daha bırıncıyı yapacam da ıkıncıyı de bı de 3. yu yapacam o bıraz zor gıbı 5 yıldır bı tane yapamadım

Bende aranıza katılmaya geldim kızçeler bana da yer var mı ?
Ooo olmamiii sen yeter ki gel biz soyle yana kayariz

Bende sabah ufak bi poğça yedim okadar. Karnım felaket aç ama ıııhh gitmiyor yani.
Simdi kahvalti yapcam ben de ama kk ya bakmaktan yiyemiyorum

Deme öyle yahu,şimdi açılacak bi tane senden bilecekler
Vallah bende yoalan yoh bacim yoaptiysam yoaptim derim yane :d

Ahaha masallah adamina ne guzel arastirmaci kisilik sahibi bizimkine desem her zaman hazir kita bekliyor hic anlamaz

inşallah adre. mevlam neylerse güzel eyler.. bunada şükür muhakkak vardır bir hayır..
inşALLAH sağlıklı bi bebişin olur.
aklına geldikçe bizede dua et
3 gün bizim de klima çalışmadı,
psikolojim bozuldu resmen
müdüre diyecektim baktım adamın odasındada yok. hiç kimsenn odasında yok sustum bende

o kötü yaaaaa cnm bızım evde klıma mı taktırsak dıyorum ıs yerı orası bı de
aynen bende bekar yaşamasam yarın öbürgün taşınınca sıkıntı çıkmasa kendi evimede alırdım

valla ben 3e hayır demem ama yasım 30 daha bırıncıyı yapacam da ıkıncıyı de bı de 3. yu yapacam o bıraz zor gıbı 5 yıldır bı tane yapamadım

Ben 26 yasindayim 2 cocugu cok sukur sigdirdim 30 a gelince de 3. Yu soktum mu tamamdir bu is benim butun giris cikislar kapanir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…