Kk dostluklariiii

benim eşim cuma günü gidecek bakalım doktora ne dicek meraktayım

ben evlendıgımde yemınle hazır corba yapamıodum ama sımdı baya gelıştırdım kendımı
Kizz ben yemek yapiyom bikac tane ama elime hicbisey yakismiyo yaa. Yuzume de soyluyilar. Cok sinir oluyoom. Temizlik falsn cok iyi yaosrim ama mesela o supurgeyi tutunca elime yakismiyo cok egreti duruyo o da insanlarin gozune batiyo. Ne is anlamadim

benim eşim cuma günü gidecek bakalım doktora ne dicek meraktayım
hadı bakalım hayırlısı olsun bazen sorun çıkması çıkmamasından daha ıyı oluyor bılıyor musun sorun vvarsa mutlaka çözumu de oluyo ama sorun belırsız olunca neyle mmucadele edecegını bılmıyosun hayırlısı olsun ınsallah bı ılaç var hatta burda topıgı de var isminı yazmayım sımdı belkı yasaktır onu ıctı esım bı hafta ıctı ıse yaradı yanı dopıng gıbı bısey maça gıdıyordu her hafta kendımı durduramıyorum dıyodu

ay özelden yazarmısın adre bende alayım kocama sonuca göre

ısteklı yapmıosun anam ondan bence kendı evının hanımı olunca ne ıstekle hunerler yapıosun o zaman yakısır elıne kesın

ısteklı yapmıosun anam ondan bence kendı evının hanımı olunca ne ıstekle hunerler yapıosun o zaman yakısır elıne kesın
Bilemedim ki anam mesela odami toplarken falan aman bi yerde leke kalmasin cok temiz olsun falan diye dusunup guzel guzel temizliyorum ama nedendir ablamadim valla neyse zaten evlenince mecbur olduum icin daha cok yakisir belki zaten cogu kisi evleninxe ogrenmis. Benle hep dalga geciyolar sinir oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…