Kk dostluklariiii

Canim benimki kiz, bu benim ikinci bebis ilkide kizdi bizden kiz cikiyor farkli bisey yok kk ya yeni uyeler yetistiriyorum @Kazen e soylicem maas baglasin bana
benım de dogarsa ılk olacak ama ıkı buyuk kaybım var onlar erkektı buna da kız dıye sartladım sanırım kendımı kız dıyorum bakalım bu ne cıkacak bızım sulaleden de kız cıkmıyo bakalım ne cıkacak bu

Sagol canimmm

En sevdigim seylerden biri yemek yemektir

Heycanla bekliyorum valla ilk buraya yaz ablammm :)))))

Ben ne bulursam yiyorum valla ama sevmedigim yemekler haric

Opmeli sevismeli olcak heycanlanin birass
heyecanla bekliyorum hıkayelerı ama fake konular durdu sankı nereden besleneceğiz biz

Bizim sulalede hep erkek cikiyor ama bi benle esim farkli yapiyoz galiba anlamadim ki benlik bir sorun yok saglikli olsun hatta kiz olsun camurdan olsun ama esim cok erkek istedigi icin olmuyor sanirim hayirli saglikli olsunda gerisi hikaye. Sanada gecmis olsun canim yavrunu sag salim kucagina alirsin insallah.

valla ben kahvaltıda domates salatalık peynır yedım yaa başka bısey yenmıo kı cok sıcak ve de sular kesık

Yenmiyo valla. Dun islak kek yedim dr icim yandi tum gun

Hele bi bebis gelsin de sonra bool bolll yaparsin canimm :)))) kiz mi erkek mi

Bende sabah ufak bi poğça yedim okadar. Karnım felaket aç ama ıııhh gitmiyor yani.

valla cnm bız ısteme luksune sahıp degılız 5 yıldır evlıyım 2 tane buyuk kaybımız var ıkı tane de kımyasal gebelıgım var 5. ve 6. haftada dusen ıste bız yeterkı canı ıcınde olsun saglıklı olsun yeter dıyorum ınsallah hayırlı evlat olur umarım çok sey ıstemıyorumdur hem saglıklı olsun hem hayırlı evlat olsun sadece bıze degıl vatana mıllete bılıme ılme ınsallah zekı bır evlat olsun ayyy ne bılım ıstıyoz ıste ama su var hep hayalım bı kız bı erkek olmustur ınsallah nasıp olur bıze

Canim sikma canini vakti saatini bekliyodur. Hayirli haberlerini aliriz onsallah. Bu arada o isi yaparken adami cocuk makinasi gibi gorme rahat ol. Bazen tamamen psikolojik olabiliyor.
başlarda öyle görüyordum ne yalan sölim, damızlık kullanıyordum adamı
ama şimdi kafam çok rahat yinede olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…