Kk dostluklariiii

8 ay oldu bu ay.
bi problem yok gibi ama olmuyor işte
şimdi canım adet olmussun sanırım bugun hemen eczaneden folık asıt al basla bır de kıraz mevsımı gectı limonlu şeyler tuket lımon ye kanını sulandırır ya da korkmassan coraspırıne basla bı zararı yok ben oyle yaptım folık asıt ve aspırını kullandıgım ay hamıle kaldım kolaylastırıyor bu arada eşini de ıyı besle mutlaka keçiboynuzu özü al kaşık kaşık yesın ondan fındık fıstık cevız gıbı bolca besle tarcınlı seyler tuket çok faydalı yumurtlamaya sen de bal ye kecı boynuzu özunden sen de ye ama tabıkı abartmamak gerekır herseyın fazlası zarar bırde ıkı gunde bır ilişki olsun mumkunse adetının ortasında sıklastırın

images
kurabıyeler de bendennnnn hadı bakalım buyrunnn :KK68::KK68:
super gorunyor canim cekti vallaha ellerine saglik :)

bir de cnm proteın agırlıklı beslen karbonhıdratı bı sure cıkar hayatından ben bunalrı yaptım hamıle kaldım

şimdi canım adet olmussun sanırım bugun hemen eczaneden folık asıt al basla bır de kıraz mevsımı gectı limonlu şeyler tuket lımon ye kanını sulandırır ya da korkmassan coraspırıne basla bı zararı yok ben oyle yaptım folık asıt ve aspırını kullandıgım ay hamıle kaldım kolaylastırıyor bu arada eşini de ıyı besle mutlaka keçiboynuzu özü al kaşık kaşık yesın ondan fındık fıstık cevız gıbı bolca besle tarcınlı seyler tuket çok faydalı yumurtlamaya sen de bal ye kecı boynuzu özunden sen de ye ama tabıkı abartmamak gerekır herseyın fazlası zarar bırde ıkı gunde bır ilişki olsun mumkunse adetının ortasında sıklastırın
foliki yeni bıraktım ya olmayınca protesto ettim :KK70:
dediğin gibi beslenmeye önem vericem bu ara. teşekkür ederim. adama bunları yedirince zincire bağlamak lazım :KK70:

foliki yeni bıraktım ya olmayınca protesto ettim :KK70:
dediğin gibi beslenmeye önem vericem bu ara. teşekkür ederim. adama bunları yedirince zincire bağlamak lazım :KK70:
polen de cok ıyı bıde sunu dıyım sana ben pko hastasıyım duymussundur hep sorunu kendımde aradım hep ben tedavı oldum takıp edıldım ama megerse esım besınsız kalmıs dr bı ılaç yazdı esıme bı hafta ıctı spermler harekettlılık 3 katına cıktı ve hamıle kaldım yanı bır bucuk sene hamıle kalamamadakı sebep ben degılmısım bıde esim bana kızdı madem oyle benı nıye beslemedın dıo :KK70: :KK70: :KK70: senın sucun dıo gulmekten yerlere yattım nasıl da hgerseyı bıze atıyolar yaaa

X