KK dostlarima bir tesekkür

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
4.712
5
43
Sevgili KK dostlarim,

bugün icimden geldi sizlere yazmak istedim.
Cuma gününden itibaren 4 hafta burda yokum malesef, ve sizi coooook özliyecegim.
Dört hafta Türkiye`ye vatanima izine gidiyorum, ve halamlari, teyzemleri, amcami, dayimi, kuzenlerimi vs görecegim icin cok ama cok mutluyum onlari coook özledim, ama 4 hafta sizlerden ayrci olacagim icinde üzgünüm, buraya cok alistim ben.
Buraya neden üye oldugumu tam bilmiyorum, google de kozmetik veya sayiflama ile ilgili birsey ararken buldum ve üye oldum, sonra öyle kaldi, girmedim.
Bir gün icimden esti ve girdim yine ve o gün bu gündür ayrilamiyorum, 2 veya 3 gün giremeyince tuhaf oluyorum nedense.
Burda bana KK yi sevdiren sizlere cok cok tesekkür etmek istiyorum.
Ismimleri herhangi bir siralama ile yazmadim, yani en önde olanlar en sevdigim arka sirada olanlar az sevdiklerim degildir, aklima geldikce yazacagim.
Ilk önce nedense aklima

Barcman ablam geliyor....... bir iki kere cok az sohbetimiz oldu, ama ben seni daima „bugün ne giydin“ topiginde takip ediyorum. Ve senin sykligin, asilligin, vede ruhuna hayranim. Sanirim benim gibi bir cogumuz burda onu örnek aliyoruzdur. Seni cok seviyorum ablam

fmk...... sarisin bombam, güzel ruhlu canim arkadasim benim. Bütün kalbimle mutlu olmani okadar cok istiyorum ki anlatamam, hep oldugun gibi kal

pilar...... evet sen yoksun artik, ama ben yinde yazmak istedim. Neden gittin, nicin gittin hala daha anlamis degilim. Bana makyaj topigini sevdiren ve simdiye kadar kullanmadigim makyaj ürünlerini almama, kullanmama vesile oldun diyebilirim. Ama cokta iyi oldu, kendim icin bazi seyleri kesfettim.

aime21...... canim kardesim....sürekli hal ve hatirimi sorman beni inan cok mutlu ediyor. Benden kücük oldugun halde bana bazen fikir bile verebiliyorsun. Insallah en kisa zamanda sevdiginle kavusur mutlu olursun, herseyin güzeline layiksin

ilarzu...... güzel gözlüm tatli bakislim canim benim, sesi ile tavirlari ile sevimliligi ile bir cogun gönlüne taht kuran ilarzum. Sayende makyaj yapmayi ögrenenler arasindayim bende, gözlerinin güzelligini tatliligina hayranim, hep gül sen

hcr35........ hacerim benim biricik sevgilim askim benim:-))) kiz valla seni cok seviyorum okadar tatli okadar sevimlisinki videolarini izlerken seni minciklayasim geliyor..... Sevimliligini hic kaybetme olurmu, hep böyle kal canim arkadasim

Düs*........ sexy bakislim güzel gözlüm canimsin sen yaaa, herseyinle muhtesemsin

Demothy........ kendine herseyi yakistiran cok zevkli müthis bir insansin, tatliligin, zevkin ve temizligin herseyinle dört dörtlüksün

Bambusi....... makyaj bölümünü senlendiren bir baska canim arkadasim benim, senin o cana yakinligina kurban olurum ben.

Meryem03....... benim gibi gurbetcisin sende, gözün kirpigin muhtesem, tarzin cok uyumlu herseyle, canimsin ya, önnermis olmasaydin hic mavi makyaj yapmaz olurdum sanirim

Roxelanne...... önce mge idi sonra degisti ve ben basta sasirdim, aslinda hala alisamadim bu yeni nickine ama cok güzel bir nick, güzel gözlerin ile herkesi kendine hayran birakiyorsun beni dahil arti cok tatlisin güler yüzlüm, öptümmmmm

Surmeli......... hayatimda ilk defa böyle güzel profesyonel arap makyaji yapan birini gördüm, ya muhtesemsin sen, gözün kasin herseyin müthis, güzel kalbine diyecek zaten birseyim yok

MaLiBu........sende sevdiklerim arasindasin.....canimsin tatlimsin, tarzin cok hos bayiliyorum sana. Bayileys ile beraber güzel senaryolar kuruyor Kavak Yelleri dizi ile ilgili

sel.......sekerim uzun zamandir görüsemedik ama hep kalbimdesin, insallah cok ama cok mutlu olursun güzel ruhlum benim

corel....... tanisali uzun zaman olmadi ama pozitif enerjine hayranim, herkese bunu yansitabiliyorsun helal olsun sana

Adivar.......sykliginla güzelliginle yikiyorsun ortaligi, üstelik öyle hanim hanimciksin ki cok seviyorum seni

Sardunya_Zakkum
......aaaaaa canim ablammmmm benim, bu avatari sana borcluyum tekrar tekrar cooook tesekkür ederim, güzel bakan gözlerine kurban olurum ben yaaa

hürrem2000....... hayatimda gördügüm en güzel annelerden birtanesi, cok tatli, cok seker cok temiz kalpli bir insansin, allahim bebegini saglikla büyütmesini saglar insallah

aybike_zehra
..... cok syk cok zarif bir bayansin, sende cok güzel bir anne adayi ve ileride anne olacaksin, allahim saglikla dünyaya getirir insallah. Namimi „makyajiz güzel“ yapan seker anne adayi

kedi...... canim adasim güzel gözlüm temiz kalplim benim, ben sana ne diyeyim bilmiyorumki, cok seviyorum seni
insallah hayatinda her istedigin olur canim yaaaaa

Belinay_Merve...... sohbetimiz kisa zaman önce basladi, ama ne giydin topigini yikip gecirenlerdensin, kendine haz güzel tarzin var, insallah mutlu olursun bitanem

Cancu...... yine gözlerine kasina gözüne hayran oldugum birisi.....cok müthis bir insansin ayrica

patient.t......zevkine görüsüne bayiliyorum senin, giyim topiginde tanistik seninle ve tarzimizin ayni oldugunu farkettik, o yüzden syks takipcinim ben senin :)

rosenquarz........ canim ablamsin sende benim, her zaman sorup ilgileniyorsun ve beni mutlu ediyorsun, allahim ogullarinin ve senin her istedigini gerceklestiri insallah

MutlulukRecetem
....... güzel gözlüm uzun kirpiklim benim, sana kurban olurum ben, cok seviyorum seni arkadasim, insallah görüsmek nasip oldur, hayatinda mutluluklar diliyorum sana

kibele190...cok zarifsin cok tatlisin bebegim

ponus.....giyim tarzin cok hos, yakisiyor her giyindigin fizigin zaten o bicim maasallahin var

incitanemtuana..... fazla sohbetimiz olmadi, ama nickin cok ilgimi cekiyordu hep, hala daha öyle
cok güzel nickin var buda kalbinin güzelligini gösteriyor bence

nisan (april)
........ canim arkadasim benim, tanismadan önce hep ilgimi cekerdi nickin nedense iyiki tanismisim seninle iyiki varsin tatlim ince kalblim

daliah...... ruj delisi arkadasim, hayatimda bu kadar ruju olan insan hic görmedim.... üstelik cok sevimli cok tatli bir insan

almagester06...... yine makyaj topigini senlendiren bi isim, dükkani eve getiriyor ve makyaj konusunda da baya bilgili tecrübeli canim arkadasim benim

chocolatestar..... cikolatammmmm yirim seni kiz, sevimligininimi anlatayim tatliliginimi yoksa sirinliginimi, bilmiyorum ki öpüyorum seni

gurbaa_prenses
.... pek sohbetimiz olmadi ama cok dobra tatli bir insan :)

Yesilgözlümelek..... senin o güzel yesil gözlerine kurban olurum ben canim benim yaaaa cok seviyorum seni

ank06.....canim güzel ruhlu ablam benim, kizini okadar cok seviyorki sevincini bizlerle paylasiyor, umarim tez bir gün hic ayrilmazsiniz

Özlem.....bana kilo konusunda moral veren ablam benim cok tatli cok güzel ruhlusun sen yaa

funnyda.....pembe dolabi senlendiren seker.... nasil bukadar kiyafeti alip giyinebiliryor anlamis degilim, ama kendisine cok yakistiriyor üstelikte cok zevkli

brcnn....yine makyaj topiginden cok sevdigim bir arkadasim canimsin sen yaaaaa öptümmmm

damlass
....bebegim seni uzun zamandir görmiyorum ama inan kalbim hep senle insallah iyisindir, cok seviyorum seni tatlim benim

whiterose.... beyaz gülüm benim cok güzelsin cok tatlisin coktandir göremyiorum seni de özletme kendini

=yesil=.....rep topiginde tanistik cok güzel eglenceli sohbetimiz oldu, cok sevdim iyi yüreklim seni

kulitta
...güzel gözlüm güzel yüreklim baska birsey demiyorum

DreamLover...canim ablam müthissin, güzelligine hayranim, tarzinla mükemmelsin

cloudy...yogun üyelerden birtanesi, gördügüm yerde gözüme takilan üyelerden

gülsu....cok hos giyinen güzel bir bayan

gülcin06... nedense gülsu ve gülcini bazen karistiriyorum, canlarim benim

BayiLeyS... Kavak Yelleri hastam benim, canimsin ya senden cok iyi rejisör olur maasallahin var, ayrica alis veris delisi bebegim

Sehnsucht.... fistikmi seker paremi cikolatamisin sen

edaykin....makyaj topigini senlendiren bir baska tatli sekerim benim

Simal.... el emegine, vede huyuna suyuna hayranim

myflowers
....güzel gözlüm uzun kirppiklim benim canim

canayakin.... cok güzel görsel paylasimlarda bulunuyor gözleri cok güzel bakiyor canimin

italim....cok güzel paylasimlarda bulunuyor hala daha nerden buldugunu anlamis degilim :)

Aso...güzel ruhlu canim arkadasim

Pembe_bal10cuk
....ilk bast anicki cok komigime gitti, bu ne dedim, ama sonrada gülümsedim, hala daha nerde okusam gülümsüyorum :-)) cok güzel oyunlarla eglendiriyor bizi

Derin55....benim gibi temizlik hastasi canim arkadasim

Juliet....oyun kralicesi

razis_64....gözlerin muhtesem yaaa cok güzel bakiyorlar allahim hic söndürmesin o isigi

SELIN1.... fal esnasinda tanistik, inslalah cok mutlu olursun canim allah gönlüne göre versin

KIRMIZIdonluKIZ....tanimiyorum hic sohbetim olmadi ama nicki beni cok güldürüyor

Ferhatinsiriniyimben
hayatimda karsilastigim en uzaklarda oturan kisi, su an tr de olsa gerek,

es_se, Asom disi kartalarim benim canlarimsiniz

unuttuklarim varsa lütfen ama lütfen affedin beni, burda sevmedigim kimse yok, herkesi cok ama cok seviyorum,
modlarimizi Kazen olsun, Kuzey olsun Uzman olsun, Curly olsun, kuzum, Ocean ve digerleri siz olamasaniz zaten burasi olmazdi, böyle bir site icin tesekkür ederimmzemuszemus
hepinizi cok seviyorummmmmmm
4 hafta da beni unutmazsiniz umarimmafoldumbenmafoldumben
yoksa coook üzülürümmafoldumben

Son düzenleme:
canim benim ck duygulandim bizde seni seviyorum balim sen en güzelinden bir tatil yap gel sonra tüm sene anlat dur bize emi opuyorumnanaktan

Oy oy canim benim hayirli git hayirli gel.. Bizde seni seviyoruzzz...opuyorumnanaktan

:kedi::kedi::kedi:
canimsin ya basligini gördüm ilgimi cekti hemen daldim
opuyorumnanaktanama böyle biseyle karsilasicagimi heleki benimde isin icinde olucagimi asla tahmin etmezdimopuyorumnanaktan
:kedi:cok utandim cok simardim:eek:
dedigin gibi karsilasiyoduk ama tanismisligimiz yoktu
opuyorumnanaktanfakat yüregindeki güzellik kalbindeki temizlik yansimis sana canim benimopuyorumnanaktan
:1hug:cok seker seyler yazmissin benim icin mest ettin beni inan:1hug:
:Saruboceq:hayirli yolculuklar diliyorum sana canim benim simdiden:Saruboceq:
:Saruboceq:sag salim gider gelirsin insallah:Saruboceq:
opuyorumnanaktanhersey gönlünce olsun ve tadini cikar doyasiya canim benimopuyorumnanaktan

:kedi:incitanemtuana..... fazla sohbetimiz olmadi, ama nickin cok ilgimi cekiyordu hep, hala daha öyle
:kedi:

CANIMSIN MELEĞİM...
DUYGUSALIM.. TATLIM... GÜZEL YÜREKLİM...
asıl biz sana teşekkür ederiz.. bu sıkıntılı günlerimde beni düşünen güzel bir yüreğin olmasını bilmek gerçekten çok duygulandırdı beni..senağlama. benide unutmadığın... kalbinde yer verdiğin için.. çok ama çok teşekkürler...:asigim:
herşey gönlünce olsun .... :Saruboceq:
çok güzel bir tatlil geçirmen dileğiyle....opuyorumnanaktan...:gitme:..:a015:

canim cok tesekkur ederim su an trdeyim hersey cok guzel valla geri donesim hic yok ne yapcam bilmiyom donus gunu henuz uzak ama yaklasinca depresyona girerim:KK43:buralar cok guzellll hersey bambaska insanlarimin sicakligi citenligi offf anlatmakla bitmez....sende cok guzel vakit gecirirsin umarim sevdiklerinle bol bol gez :)

Doğrusu böyle bir sayfada yer alacağım aklımın ucundan geçmezdi.Hulicim çok sıcak ve içten tavırların için ben sana çok teşekkür ederim.Herşey gönlünce olsun.ıyi tatiller.Sevgiyle Kal canım.................
tsk79.gif

ank06.....canim güzel ruhlu ablam benim, kizini okadar cok seviyorki sevincini bizlerle paylasiyor, umarim tez bir gün hic ayrilmazsiniz

Hulicim inan çok şaşırdım benim adımın geçtiğini sağolsun inci haber verdi.

Ne kadar güzel şeyler yazmışsın öyle çok duygulandım inan :1hug:

Bende seni çok seviyorum bitanem inşallah sende bir gün bunu yaşayacaksın a.s

Güle güle git canım benim yolun açık olsun kendine iyi bak kocaman öpüyorum seni.opuyorumnanaktan

Herşey gönlünce olsun bebeğim benim tatilin keyfini çıkar bolcana kaydirigubbakcemile3 :1hug:

Huli81 canım KK duygu bombardımanına tutmuşsun. Bu nasıl bir yürek - nasıl bir incelik?
smiley-coeur-31.gif

Bu bu buuu emeği - bu yüreği ayakta alkışlıyorum . alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
Hayırlı - gönlünce bir tatil geçirmeni - güle güle gidip dönmeni dilerim tatlım.
Sağol - varol - sevgiyle kal...
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

.............
bugs_63.gif

:1shok:sen ne harika bi insansın ya:gitme:
canım arkadaşım,öyle duygulandırdınki sen benimafoldumben
okuyan herkez duygulanıcaktır eminim...güzel yüreklim benimŞeniz
hayatta en önem verdiğim şeylerden biride vefadır,vede vefalı insanlarıda çok severim,beni buraya yazmasaydın,benden bahsetmeseydin ben yine bu yazıyı okuyup duygulanırdım ve seni çok severdim meleğim,ama beni kısa sürede arkadaşlığına layık görüp,burada şu an benden bile bahsedebiliyosun sana yürekten teşekkür ediyorum..işte bu bir vefa örneğidir bencekaydirigubbakcemile5
vatanına geliyorsun demekturkbayragigüzel vakit geçirirsin işallah hulim,senin gelmeni 4 gözle beklicez,aklımızda olucaksın gelene kadar:a015:
giden gidene,patient yani patide tatile gitti,oda okusaydı sana çok teşekkür ederdi canım,oda seni çok seviyo biliyosunyerimseniben
allaha emanet ol,güzel bir tatil geçir,inönü stadının ordan geçmeyide unutma istanbula geliceksen eğer:lepi:dişi kartalımopuyorumnanaktanseni çok öpüyorum mucuk arkadaşımaŞeniz:a015:

canım benım cok tesekkur ederım guzel dusuncencelrın ıcın sende cok am acok mutlu ol ınsallah :Saruboceq:kk da arkadas lıstemdekılerı cok sevıyorum belırlı sohbetlerım var tanıyorum ama butun kkya kucak dolusu sevgıler burda slm bıle vermesek tanımasak bıle guzel vakıt gecırdıgımız paylasımda buluundugumuz kkmız:enbuyukkk:

Adaşım,cnm,bitanem,ablam benimmm Şeniz
Çok duygulandım ya ben seni nasıl unuturum bitanesiiii opuyorumnanaktan
İnşallah istediğin gibi bir tatil geçirirsin sevdiklerinle birlikte :1hug:
Dört hafta sonra tekrar görüşmek üzere canımsın esmer güzeli opuyorumnanaktan

canım bende seni tanımaktan ötürü çok mutluyum:asigim:

öyle şeker öyle cimcime zeki bir fıstıksın ki seni çok seviyorumŞeniz

güle güle git güle güle dön fıstığımopuyorumnanaktan....iyi tatillera.s.

Son düzenleme:
ayy hulim ya okurken gözlerim doldu bitanem benim güsel bakışlı güsel gönüllü arkadaşım benim bende çok seviyorum seni türkiyedeykende müsait oldukça gir bizi kendinden mahrum etme bitanem öpüorum gülyüzlüm opuyorumnanaktan

bu arada incitanem sanada ayrıca teşekkür ederim topiği farketmeme neden olduğun için a.s.

okadar cok duygulandimki anlatamam canlarimsiniz ya inanin, o an icimden ne geldiyse öyle yazdim, daha cok yazmak isterdim ama ictenligin daha önemli oldugunu inanaiyorum ben

canim benim ck duygulandim bizde seni seviyorum balim sen en güzelinden bir tatil yap gel sonra tüm sene anlat dur bize emi opuyorumnanaktan

canimmmm meryemimmm bitanem cok tesekkür ederim bebegim, anlatacam size herseyi tabiki, hem sevinc hem hüzün icindeyim ya allahim böyle bir mutlulugu yasiyorum

Oy oy canim benim hayirli git hayirli gel.. Bizde seni seviyoruzzz...opuyorumnanaktan
bitanemmmmm canim surmelim benim sende güle güle git güle güle git bebegim

canimsin ya basligini gördüm ilgimi cekti hemen daldim
opuyorumnanaktanama böyle biseyle karsilasicagimi heleki benimde isin icinde olucagimi asla tahmin etmezdimopuyorumnanaktan
:kedi:cok utandim cok simardim
dedigin gibi karsilasiyoduk ama tanismisligimiz yoktu
opuyorumnanaktanfakat yüregindeki güzellik kalbindeki temizlik yansimis sana canim
cok seker seyler yazmissin benim icin mest ettin beni inan
:Saruboceq:hayirli yolculuklar diliyorum sana canim benim simdiden
:Saruboceq:sag salim gider gelirsin insallah
opuyorumnanaktanhersey gönlünce olsun ve tadini cikar doyasiya canim

:kedi:incitanemtuana..... fazla sohbetimiz olmadi, ama nickin cok ilgimi cekiyordu hep, hala daha öyle
:kedi:

canim incitanem güzelyüreklim benim asil o senin kalbinin ruhunun güzelligi bitanem
yazmammi seni hic, takipte oldugum üyelerdensinŞeniz
aminnnn insallah sag salim gelir giderim, sizlerden hem cok yakin (Tr de) hemde cok uzakta olacagim, cünki giremiyecegim büyük ihtimal

CANIMSIN MELEĞİM...
DUYGUSALIM.. TATLIM... GÜZEL YÜREKLİM...
asıl biz sana teşekkür ederiz.. bu sıkıntılı günlerimde beni düşünen güzel bir yüreğin olmasını bilmek gerçekten çok duygulandırdı beni..senağlama. benide unutmadığın... kalbinde yer verdiğin için.. çok ama çok teşekkürler...:asigim:
herşey gönlünce olsun .... :Saruboceq:
çok güzel bir tatlil geçirmen dileğiyle
canimmmmmmmmmmmmmmmm ben sana ne diyeyim ya melek ruhlum güzel kalblim cok seviyorum seni
herzaman daima kalbimde yerin var seninŞeniz

teşekkürler bende varım ......:kedi:[/B]güle güle git canımss..

olmazmisin canimsin yaaaaa, senin oyunlarin olmasa eglenemezdik cok tesekkür ederim bunun icin bitanem

canim cok tesekkur ederim su an trdeyim hersey cok guzel valla geri donesim hic yok ne yapcam bilmiyom donus gunu henuz uzak ama yaklasinca depresyona girerim:KK43:buralar cok guzellll hersey bambaska insanlarimin sicakligi citenligi offf anlatmakla bitmez....sende cok guzel vakit gecirirsin umarim sevdiklerinle bol bol gez :)
canim benim cok güzel tatil dilerim sana tadini cikart, sayili gün cabuk bitiyor evet malesef bu yüzden degerlendirmek gerekiyor, kendine cok cok dikkat et bebegim

Doğrusu böyle bir sayfada yer alacağım aklımın ucundan geçmezdi.Hulicim çok sıcak ve içten tavırların için ben sana çok teşekkür ederim.Herşey gönlünce olsun.İyi tatiller.Sevgiyle Kal canım.................
tsk79.gif
canimsin sen yaaa sagol tatlimmmmm

Hulicim inan çok şaşırdım benim adımın geçtiğini sağolsun inci haber verdi.
Ne kadar güzel şeyler yazmışsın öyle çok duygulandım inan
Bende seni çok seviyorum bitanem inşallah sende bir gün bunu yaşayacaksın a.s
Güle güle git canım benim yolun açık olsun kendine iyi bak kocaman öpüyorum seni.opuyorumnanaktan
Herşey gönlünce olsun bebeğim benim tatilin keyfini çıkar bolcana:1hug:

biricik ablami nasil unuturum o sicakligini sevgini herzaman yansiytiyorsun cok güzel ruhlusun canimsin
cok cok tesekkür ederim güzel sözlerin icin o senin kalbinin güzelligi asil

Huli81 canım KK duygu bombardımanına tutmuşsun. Bu nasıl bir yürek - nasıl bir incelik?
smiley-coeur-31.gif

Bu bu buuu emeği - bu yüreği ayakta alkışlıyorum . alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
Hayırlı - gönlünce bir tatil geçirmeni - güle güle gidip dönmeni dilerim tatlım.
Sağol - varol - sevgiyle kal...

.............
bugs_63.gif
canim benim ya cok tesekkür ederim utandirma beni simdi:kedi::eek:
senin o inci ruhuna kurban olurum ben

:1shok:sen ne harika bi insansın ya:gitme:
canım arkadaşım,öyle duygulandırdınki sen benimafoldumben
okuyan herkez duygulanıcaktır eminim...güzel yüreklim benim
hayatta en önem verdiğim şeylerden biride vefadır,vede vefalı insanlarıda çok severim,beni buraya yazmasaydın,benden bahsetmeseydin ben yine bu yazıyı okuyup duygulanırdım ve seni çok severdim meleğim,ama beni kısa sürede arkadaşlığına layık görüp,burada şu an benden bile bahsedebiliyosun sana yürekten teşekkür ediyorum..işte bu bir vefa örneğidir bencekaydirigubbakcemile5
vatanına geliyorsun demekturkbayragigüzel vakit geçirirsin işallah hulim,senin gelmeni 4 gözle beklicez,aklımızda olucaksın gelene kadar:a015:
giden gidene,patient yani patide tatile gitti,oda okusaydı sana çok teşekkür ederdi canım,oda seni çok seviyo biliyosunyerimseniben
allaha emanet ol,güzel bir tatil geçir,inönü stadının ordan geçmeyide unutma istanbula geliceksen eğer:lepi:dişi kartalımopuyorumnanaktanseni çok öpüyorum mucuk arkadaşımaŞeniz:a015:
canim benim ya seni nasil unuturum bebegim benim, disi kartalim tatlim, asil sen beni duygulandirdin gözlerim yasardi yaaa:gitme:
malesef istanbula gelmiyorum yoksa kesinlikle giderdim carsiya, insallah baska bir zaman
canimsin yaaaŞeniz

canım benım cok tesekkur ederım guzel dusuncencelrın ıcın sende cok am acok mutlu ol ınsallah :Saruboceq:kk da arkadas lıstemdekılerı cok sevıyorum belırlı sohbetlerım var tanıyorum ama butun kkya kucak dolusu sevgıler burda slm bıle vermesek tanımasak bıle guzel vakıt gecırdıgımız paylasımda buluundugumuz kkmız:enbuyukkk:
canimsinnnn bebegimŞeniz

Adaşım,cnm,bitanem,ablam benimmm Şeniz
Çok duygulandım ya ben seni nasıl unuturum bitanesiiii opuyorumnanaktan
İnşallah istediğin gibi bir tatil geçirirsin sevdiklerinle birlikte :1hug:
Dört hafta sonra tekrar görüşmek üzere canımsın esmer güzeli opuyorumnanaktan

bitanemmmmmmmmmmmm gülümmmmmm adasimmmmmmmmm
bende seni unutmam asla yaaaaa
sagol askim ya cok tesekkür ederim size kavusmnin sevincini yasayacagim

ay cok duygulandim gercekten yaaaa:gitme:

canım bende seni tanımaktan ötürü çok mutluyum:asigim:

öyle şeker öyle cimcime zeki bir fıstıksın ki seni çok seviyorumŞeniz

güle güle git güle güle dön fıstığımopuyorumnanaktan....iyi tatillera.s.

canim ablammmmmm, asil o mutluluk bana ait yaaaa senin gibi harika bir ablam oldugu icin, bende seni cok seviyorummm
sagollll canim benimŞeniz

ayy hulim ya okurken gözlerim doldu bitanem benim güsel bakışlı güsel gönüllü arkadaşım benim bende çok seviyorum seni türkiyedeykende müsait oldukça gir bizi kendinden mahrum etme bitanem öpüorum gülyüzlüm opuyorumnanaktan

bu arada incitanem sanada ayrıca teşekkür ederim topiği farketmeme neden olduğun için a.s.
canimsinnnnn güzel gözlüm ince ruhlum bitanemsinkaydirigubbakcemile
firsat bulursam kesin kisa bir girerim
Şeniz

iyi tatiller huli seninle hiç tanışmıyoruz
benimde ismim yok ama yinede yazmak istedim çok ince düşünmüşsün ve
tatile gitmeden önce arkadaşlara ne güzel şeyler yazmışsınn seni tebrik ederim cnmmalkisalkisalkis
tekrar iyi tatillerr sağlıkla git sağlıkla gel :)

cnm benım cok tesekk ederım benı unutmadıgın ıcın :))
ama oyunda yenerım senıı ona goreee opuyorumnanaktan

iyi tatiller huli seninle hiç tanışmıyoruz
benimde ismim yok ama yinede yazmak istedim çok ince düşünmüşsün ve
tatile gitmeden önce arkadaşlara ne güzel şeyler yazmışsınn seni tebrik ederim cnmmalkisalkisalkis
tekrar iyi tatillerr sağlıkla git sağlıkla gel :)

canim benim cok tesekkür ederim yorumun icin
evet tanismiyoruz ama simdi tanismis oldum zemuszemus
sagol bitanem amin diyelim saglikla gidip gelmek önemli cok tesekkür ederim

cnm benım cok tesekk ederım benı unutmadıgın ıcın :))
ama oyunda yenerım senıı ona goreee opuyorumnanaktan

ay kartalicem snei unuturmuyum hic bbegim kaydirigubbakcemile
canimsin yaaaaaaaa
yen güzelim sen yeterki yenŞeniz

X