KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

anamm bu benim konuma cvp yazmıştı :))
Banada aynısını yazdı :))
Bi ara muhabbet etmiştik, sonra ismini bile unuttum kaydirigubbakcemile3

Bide şeyler var diyorki hatun kocama oral seks yapmıyorum diye bana küstü konuşmuyor biride diyorki ne var canım ben yapıyorum çokta hoşuma gidiyor insan kocasından tiksinirmi diyor.
Sanki bizlerde çok merak ediyorduk bunu kardeşim yazma işte çok özel bir durum bu niye herkes öğrensin bunu demi ..
Ama dikkat edin bunu yazanların çoğu yeni üyeler oluyor kötükedihüso

Bazen insanlar dışarıya anlatamayacak duruma gelebiliyorlar dertlerini.
Bu bağlamda çok da gereksiz gelmiyor bana bu bölüm.
Ama haklısın bazen açılan konular çok tuhaf olabiliyor.
En basitinden biri vardı kocam benle haftada 2 den fazla ilişkiye girmiyor gibi....
sempatiksalakcinni
Napalım biz mi yaptırcaz sanki biz sağlıcaz ilişkiyi....
:jeyyar:

auhasuhausa :roflol: :roflol: :roflol:
Yorucu bi günün üstüne bunu okumam çok iyi oldu ya, bütün yorgunluğum geçti

bende kendiminkini yazayım bana bi arkadaş eksi rep vermişti bende ona bişeyler yazıp eksi rep vereceğime artı rep verdim:roflol:

Banada sevdiğim bir kardeşim eksi rep vermişti ama o kadar güzel yazmışki ablacım seni kırmak niyetiyle vermedim dedi.. :1hug:
Ben nasıl eksi vereyim şimdi ona artı reple dönüş yaptım ona kaydirigubbakcemile3

bi erkek üye benim ziyaretçi mesajlarının olduğu zamanda sayfama mail adresini eklemiş bide bişey yazarken yabangütlüm yazmıştı:)artık yanlışmı yoksa bile bilemi yazdı bilemiyorum.

aa niyekine akannehir çok şaşırdım doğrusu, merhametle eksi rep yazacak kadar ne vardı CADIARZU
bi erkek üye benim ziyaretçi mesajlarının olduğu zamanda sayfama mail adresini eklemiş bide bişey yazarken yabangütlüm yazmıştı:)artık yanlışmı yoksa bile bilemi yazdı bilemiyorum.
inanmıyorum ya :roflol::roflol::roflol:

ahahahah :roflol: sen kesin üstte bahsettiğim üyesin :roflol: ay çok güldürdün beni yaa sağolasın a.s.
Şapka-Fular-Şal-Atkı bölümünde neden devlet meselesi olacak bir konu açıyım ben deli miyim kaydirigubbakcemile3 resim paylaşmanın nesi komik ilahi
ılla devletimizle alakalı birşey istiyorsan, açtığım topicler arasında devletimizin '5 yılda 5 bin öğrenci' projesi mevcut. YLSY (Yurtdışında Lisansüstü Öğrenim Görmek Üzere Gön. Adayları Seçme ve Yerleştirme)
O da yetmedi Amerika'da master doktora eğitimi için gerekli olan sınavla (GRE (Graduate Record Examinations) ) alakalı topicim var.
Bu konuları açmasaydım bile, açtığım konular sadece devlet meselesi mi olmalıydı yani, kadınlar kulübünde yazdığının farkındasın heralde?
ilahi ya ama iyiki varsın sayende eğlendim kaydirigubbakcemile3

bi arkadaşta cep telefonunun ışığıyla bilmem nereme bakarken düştü bişey olmuşmudur diye sormuştu:)

ilk eksi repler ortaya çıktığında herkes nasıl olduğunu öğrenmeye çalışıyor.
bir konu açılmış.eksi replerle ilgili.

işte insanlar yazıyor şunu tıkla buna yaz falan.
2 tane kankinin yazışması.birine a diyelim diğerine b..

a nickli arkadaş:.
bende anlamaya çalışıyorum
nasıl kullanılacak bu eksi repler .
deniyorum ,şimdi.hah denedim. ayyy.
eksi nasıl veriliyor derken b.. ciğim.senin üstünde denemiştim. vermiş bulundum ya. ne yapacağım şimdi..
b:
:..akannehir
nasıl bana eksi repmi verdin. :1shok:
neyse artık olan olmuş.
öğrenmişsin işte.
..a:

ayy sende banaeksi ver..
lütfen. özür dilerim..
tabi ben yazılanları an ve an izliyorum. ama feci kopmuşum gülmekten.:roflol:
birinide çok severim. yok bu aralar kkda...

biriside yazmıştı dolunayda saçını kesip de meşe ağacımı ne öle bişiyn altına gömnce saç çabk uzarmşaklinialirimsmile

bide meşe ağacı bulamamş annaannesine yollckmşnaniknanik

buna çok gülmtştm:sm_cool:

bir arkadaşta idrarının resmini çekmiş ve sormuştu. hamilemiyim değilmiyim. tabii ona cevap yazanlarda olmuş ve yok değilsin yok hamilesin diye..

bir arkadaşta idrarının resmini çekmiş ve sormuştu. hamilemiyim değilmiyim. tabii ona cevap yazanlarda olmuş ve yok değilsin yok hamilesin diye..

delikafaduldendelikafadulden

biriside spermli kremler var neden sürmeyelim sperm feln demiş dierleride tabi hemen bn sürerm kocmdn mı tiksncem felan yazdm öldüm gülmektn:lepi::lepi:

kızlar koptum yaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol:

süper ya ne güzel düşünmüş:asigim:a.s.

ayy inanmıyorummyasakkelimeakannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…