KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2006
24.059
18.172
37

KK da tanıyıp samimileştikden sonra kimleri nasıl buldunuz ve hangi durumuna şaşırdınız?

ilk ben yazayım...

Cınarınannesi 'iyle tanışıp kaynaştıkdan sonra genc ve cok zarif bi hatun oldugunu öğrendim
ondan öncesinde yaşlı emektar biri diye düşünmüştüm:roflol::roflol:
cok gülmüştüm cok ve halada gülüyorum:roflol::roflol:

var mı? sizinde böyle gülünç bi durumunuz KK da:icecream:

seni görsem çok güllerim nan :roflol::roflol:

eminim acayip bir şeysindir:jeyyar::jeyyar:

valla benim en şaşırdığım şey fikir ayrılıklarına töleransızlık, onun dışında hem şaşırıp hem güldüğüm şey pek yok, bi kaç üyenin espirilerine çok gülerim, bi de fake olduğunu düşündüğüm konulara:hulya:

bnde bazı üyelerin resimlerini görünce çok şaşırırım
hayalimdekiyle uzaktan yakından alaksı yoktur çünki:)

Ben de bu gün birşeye çok güldüm. Bir üye yeni bir konu açmış. Aşk hikayesini anlatıyor (Allah mesut etsin) Aşk hikayesi bana okadar komik geldiki. Yeni bir msn almış pek kullanmayı bilmediğinden herkes eklemiş yüzlerce kişi.. bu da konuşmaya sohbet etmeye başlamış falan. Herneyse içlerinden biriyle bir ilişkiye başlamışlar. Beni bu kısımları asla ilgilendirmiyor. Ama yorumlarda yazılan gerçekten komik. 'sanal aşka inanmayanlara kapak olsun' :roflol: valla içim burkuldu bu aşkı görünce.. Hemen yeni bir karar aldım. 4 buçuk yıllık ilişkimi sonlandırıp, yeni bir msn açıciim... Gerisini tahmin edersiniz :jeyyar: Ben neden mahrum kalayım kuzum :dilcikar:

ayyyy süperrrrrrrrrrr:roflol:bunlara bişey desen zaten hemen kavga çıkartırlar .......burda çoğu kişi eleştiriye gelemiyo napalım yalanmı söyleyelim yaniiii:roflol:

bende şeylere hastaydım bi ara
örnek 'erkek arkadaşımdan ayrıldım yardımmmmmmmmm'
saçlarımı boyucam aciiiii yarrdıııımmmmmmmmmmmm...gibi
hani uzatmasa yardıııımmmmmmm diye kimse bakmıyacak konuya sanki-tatlicadiarzu-garibim:teselli:boshayallersmile

kacırmışım cümbüşü:roflol::roflol:

sanırsın 112 hızır acil servisi sanki burası:bbo:

bazı insanların KKyı kendi malı sanıp her yeni üyeyi dışlamalarına çok gülüyorum :roflol::roflol::roflol:
sanki bir zamanlar onlar da yeni değildi zemuszemus
bir de eski bir üyenin açtığı her konuya bayılırlar yeni bir üye bir konu açsa; bu ne şimdi ne saçmalık diye girişip bi hava bi hava döşerler yorumu :roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

valla ben de üye olur olmaz tum derdını anlatabılenlere hayretle bakıyorum her gun.
ya da hatalı mıım dıye baslık acanlara hatalısın dersen sıddetle karsı cıkanlara hayret edıyorum
elımde degıl cok da guluyorum
bı de her baslıga konuya uygun resım ekleyenler var paso. amaclarının ne oldugunu cozemedım ama gızlı fotograf ekleme ajanı felan olabılırler.
eğlenıyorum ben KK da ya.. =)

:roflol: :roflol: gizli fotoğraf ekleme ajanı kaydirigubbakcemile3
canım ya çok haklısın. bırak hatalın demeyi eleştirmeyi 'ben katılmıyorum' demeye bile tahammülleri yok. o nedenle desteklemediğim hiç bir topice bişey yazmıyorum. sadece hoşuma giden topiclere yorum yapıyorum.

ahkam kesenlere,
yeni üyelere sen yeni üyesin otur yerinde der gibi konuşanlara...
bekarlara sen bekarsın ne anlarsın, ne bilirsin diyenlere...
kendiyle ilgili herşeyi belki yalan belki gerçek ortaya dökenlere ...
yok artık bunu da soruyorlar dediğim pek çok konuya gülüyorum ....
bir de ilk kez bu sitede karşılaştığım her kelimenin sonuna -ış,-iş gibi ekler
konulması yeni bir dil yaratılmasına gülüyorum...

bir derdim var bölümündeki tiplere acayip gülüyorum
derdin varsa git yakınlarınla paylaş hiç tanımadığın insanlardan neden yardım isteyip herşeyini paylaşıyorsun ki

herkesin kendine ait özelleri olmalı herkesin rahatlıkla girip çıkabildiği bir forumda bunlar anlatılmamalı ...benim görüşüm bu yönde bana katılır mısınız bilemem

aynen canım. katılıyorum sana.

gece kıyafetleri konum var. 100lerce gece kıyafeti koyuyorum konuya....
bir üye,tanımıyorum. bana o yüzlerce kııyafetten christian diorun bir tuvaletinini beğenmemiş,eksi rep vermiş çok kötü yazmış birde.
şoka girdimm.
dedim herkes yüzlerce kıyafatten herbirini beğenmeyip eksi rep verse ben yanmışım:)
hayır sanki christian dior benim. ben çizdim kıyafeti. birde güzel bir tuvaletti.
öyle kötü değildi.
hayır beğenmedin yaz konuya bu çok kötü beğenmedim ,de.
ne bana eksi rep veriyorsun ki.:))
ha birde, birileri dadanmış. açtığım 3 tane yemek tarifi konum var. gelip gidip yıldızlarını indiriyorlar.
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
birde diğer konumun indirmişler. yazık diyorum tabii,değişik bir tatmin anlayışı. :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…