KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

Bi arkadaşımız vardı ismini söylemeyim şimdi. anneler günü çekilişimizde kafamçokkarıştı
ama Herkezi işletiyor falan "ece" ile güzel bi dalga geçmişlerdi (şaka olarak) yazık kuzumda inanmıştı ŞenizŞeniz

sonra düşündüm taşındımm veee bu arkadaşımı bigün aradım işte kargon şurada kalmış falan diye akannehirakannehirakannehir

ama o kişiyi çok seviyorum bilsin kötü amaçla yapmadım :roflol::roflol:

üşüştün mü hemen topigime
hakketen kimi aramıştın loooo-tatlicadiarzu-

:roflol: :roflol: speedyim süppersin ya
o arkadaşımız gelip okusa keşke
az mı dalga geçti benimle ya olumunekankayizsmile
hakkatn napıyo acaba bi ara arıyımda konuşalım uzunn uzun

ahada 2. üşüşen:mymeka:

bilmem kendisi nerede acaba merak ediyorum..

sabahtan gelir o arkadaş :jeyyar:

eee ozaman napalım sabah görür bakar okur. :jeyyar:

şakkıdı

bi konu vardı işte yumurtlama gününde kocasıyla ilişkiye giriolarmıs bebek için ogun yumurtlama günüymüş kadının kocasına sölemiş adamda pc oynadı benle yatmadı diye küsmüştü kadın çok gülmüştüm valla

:roflol::roflol::roflol:yarıldımmmmmmmm

Sonracığıma, bigünde bizim kızlarla bi konuyu geyiğe çevirmişiz laflıyoruz. (her zamanki gibi sonunda ban yiyor tabi bazılarımız) Birbirimize tonlarca laf sayıyoruz gırgırına. Biz birbirimize alınmıyoruz ama bizim söylediklerimize alınan bir üye "aman Allahım inanmıyorum, ne biçim konuşmalar bunlar, inanamıyorum" dedi.

Hayatımda ilk defa kınandım he:nazar:
Hep bu tatlicadıarzu ve gurbaa yüzündenalsanaalsanasmile

:roflol::roflol:

Sene 2007, günlerden 14 Şubat. Sabah işe geldim çayımı aldım, her zamanki gibi K.K yı açtım bakınıyorum. O zamanlar ana sayfada sohbet vardı millet habire beni konuşuyor. Allah Allah dedim hayırdır inşallah.Yine naptımkikafamçokkarıştı
Ay bi baktım ana sayfanın üstünde bana benzeyen bir kadın, yok la bu benim.

Meğer benim herif sen tut Kazenle anlaş,sevgililer günü şeysi yap, jesti yani. Nasıl mutlu olmuştum, nasıl:asigim:

Habertürk'te filan çıkmıştık K.K olarak, tabi K.K'ya katılan üyeler de cabası o gün.gamyoncuiremsu

ne zaman kullanıcı adın gözüme ilişse o günün aklıma geliyo nedense:icecream:
süperdi bence enişteye tekrar bravo valla süper bi düşüncealkisalkisalkis

bi tane daha eklim sırnaşık şey
aşkı memnuda bihter veya behlülle ilgili veya dizi ilgili yorum yapanları ciddiye alıp
tüü siz de kocalarınızı aldatmaya meraklısınız, bittersiniz demelerine
veya kendileri izlemeyi sevmiyorlar diye bizim izlememizi kınamalarına çok gülüyorum kaydirigubbakcemile3 :roflol::roflol:

Nikonum keşke deseydiniz madem öyle düşünüyorsun senin ne işin var bu topikte?

:roflol::roflol::roflol:

ilk eksi repler ortaya çıktığında herkes nasıl olduğunu öğrenmeye çalışıyor.
bir konu açılmış.eksi replerle ilgili.

işte insanlar yazıyor şunu tıkla buna yaz falan.
2 tane kankinin yazışması.birine a diyelim diğerine b..

a nickli arkadaş:.
bende anlamaya çalışıyorum
nasıl kullanılacak bu eksi repler .
deniyorum ,şimdi.hah denedim. ayyy.
eksi nasıl veriliyor derken b.. ciğim.senin üstünde denemiştim. vermiş bulundum ya. ne yapacağım şimdi..
b:
:..akannehir
nasıl bana eksi repmi verdin. :1shok:
neyse artık olan olmuş.
öğrenmişsin işte.
..a:

ayy sende banaeksi ver..
lütfen. özür dilerim..
tabi ben yazılanları an ve an izliyorum. ama feci kopmuşum gülmekten.:roflol:
birinide çok severim. yok bu aralar kkda...

:roflol::roflol:

ben bide seye gülmüştüm daha yakın zamanda lan bir olay kadın kocam cok yalancı diye konu acmıs ama devamlı adamın yalanlarından bahsedio bide bi olay gecmiş baslarından kadından buna inanmıs herkes kocan seni cok guzel kandırmıs inanmıssın diyo avukatlar bile gelip yorum yapıo kadın hala dioki benim kocama inanıyorum ben tamam yalancı ama inanıyorum ayyy çıldırmıstım yani

ay bu biraz +18
kızın biri konu açmış. aynayla kızlık zarımın nasıl olduğunu görmeye çalışıyorum. göremedim. nasıl göreceğim. bakıyorum ama?
curly konuyu kitledi yazdığı şu.
tövbe yarabbim!!!:roflol:

Oyun bölümünde aynı kişi 2 kere eksi rep vermişti banada ne istedi çözemedim walllaha ters düştüm demekki kendilerine sempatiksalakcinni :sinifsinif:
sen niye geçiyon gadını alırsın tebi - repi :mymeka:
Sonracığıma, bigünde bizim kızlarla bi konuyu geyiğe çevirmişiz laflıyoruz. (her zamanki gibi sonunda ban yiyor tabi bazılarımız) Birbirimize tonlarca laf sayıyoruz gırgırına. Biz birbirimize alınmıyoruz ama bizim söylediklerimize alınan bir üye "aman Allahım inanmıyorum, ne biçim konuşmalar bunlar, inanamıyorum" dedi.

Hayatımda ilk defa kınandım he
:nazar:
Hep bu tatlicadıarzu ve gurbaa yüzündenalsanaalsanasmile
:roflol::roflol:bak yaşlandıkca neler oluyor kuzum..:roflol::roflol: bu arda eniştenin süprizide güzelmiş he..sositososito
larisam eline sağlık güzel bir topik olmuş
kedi olalu bir fare tutu..:icecream::icecream:

ay bu biraz +18
kızın biri konu açmış. aynayla kızlık zarımın nasıl olduğunu görmeye çalışıyorum. göremedim. nasıl göreceğim. bakıyorum ama?
akıllara zarar yadelikafadulden
ne demişler bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp :nazar:

efem geyik bölümünde kızlarla laflıyoruz sonracıma
yeni bir üye (muhtemel irkek) bir kaç tane üst üste +25 fotolar koymuştu hemde bizim topiğimize:mymeka::mymeka::mymeka:

aklıma yani bir tane daha geldi-tatlicadiarzu-

çocukken ne olcağıma karar veremediğim için kk'ya üye olduğumdan beri mesleğimi ( yaşadığım yeri tabi bunun konumuzla alkası yok içimden geldi yazmak) değiştiriyorum üye bir arkadaşımız beni Psikolog sanmış ben olmadığımı söyledim :jeyyar:ama arkadaş inanmadı ve bana ona sanalda olsa yardım etmediğim için pek bir kızmıştı :roflol::roflol::roflol:

sen niye geçiyon gadını alırsın tebi - repi :mymeka:

:roflol::roflol:bak yaşlandıkca neler oluyor kuzum..:roflol::roflol: bu arda eniştenin süprizide güzelmiş he..sositososito

kedi olalu bir fare tutu..:icecream::icecream:

yok anam hatun kızdıda ondan bastı eksiyi gıcık oldu bana zaten alsanaalsanasmile

ay bu biraz +18

evet hatırlıyorum o konuyu bu kadarda olmazdı yani
ne akıllılar var ya delikafadulden

aklıma yani bir tane daha geldi-tatlicadiarzu-

çocukken ne olcağıma karar veremediğim için kk'ya üye olduğumdan beri mesleğimi ( yaşadığım yeri tabi bunun konumuzla alkası yok içimden geldi yazmak) değiştiriyorum üye bir arkadaşımız beni Psikolog sanmış ben olmadığımı söyledim :jeyyar:ama arkadaş inanmadı ve bana ona sanalda olsa yardım etmediğim için pek bir kızmıştı :roflol::roflol::roflol:

sen niye yardım etmiyon arkadaşa bak derdide varmış bir el atsaydın sempatiksalakcinni

Aklıma geldi bi tane kızımız yazıyor sevgilimle daha yakın olmak için imam nikahı kıymak istiyoruz diyor dahasıda sevgilisi gel yatağa dediği zaman imam nikahına güvenecekmiş ayy yarabbim çocuk oyuncağı zannediyorlar herhalde bunu..alsanaalsanasmile

ahahahah :roflol: sen kesin üstte bahsettiğim üyesin :roflol: ay çok güldürdün beni yaa sağolasın a.s.
Şapka-Fular-Şal-Atkı bölümünde neden devlet meselesi olacak bir konu açıyım ben deli miyim kaydirigubbakcemile3 resim paylaşmanın nesi komik ilahi :KK70:
ılla devletimizle alakalı birşey istiyorsan, açtığım topicler arasında devletimizin '5 yılda 5 bin öğrenci' projesi mevcut. YLSY (Yurtdışında Lisansüstü Öğrenim Görmek Üzere Gön. Adayları Seçme ve Yerleştirme)
O da yetmedi Amerika'da master doktora eğitimi için gerekli olan sınavla (GRE (Graduate Record Examinations) ) alakalı topicim var.
Bu konuları açmasaydım bile, açtığım konular sadece devlet meselesi mi olmalıydı yani, kadınlar kulübünde yazdığının farkındasın heralde?
ilahi ya ama iyiki varsın sayende eğlendim kaydirigubbakcemile3

hayır ben değilim ama bahsettiğin kişiyi biliorum o konunun sahibini hatırlıorum ve yorum yaptım sadece dalgaya alıosun resmne o konuya yaptığım yoruma yani nie üzerime alınayım sadece elalemin özel hayatıyla bu şekilde dalga geçmen rahatsız etti be güzelim beni bu kadar gülünecek ne var anlamadım yani ayrıca diğer şapka fularlı konuyada güldüm evet çünkü çok gereksiz bişi ve ne sitesinde olduğumunda gayet farkındayım ayrıca orda yaptığım bi yorumu bu şekilde dalgaya alamazsın sen be canım kendine başka eğlenceler bul bence herkes özgür yorum yapmakta ve konuyu açan kişide istediği şekilde tanışır ve paylaşır ne var bunda :umursamaz:

Son düzenleme:
yazıldı mı bilmiyorum ama
ben en çok bi kadın vardı kocası
hemoroidini arkadaşına göstermiş
falan kadın da kocasını savunuyodu
ona çok gülmüştüm
aynı kadın bi kaç gün sonra 2 çocuk planları yapıyodu
ve bu aynı adam daha öncesinde de karısını kuzeniyle falan anlatmıştı
her yazdığına gülmekten ölüyodum
komikti vesselam

yok anam hatun kızdıda ondan bastı eksiyi gıcık oldu bana zaten alsanaalsanasmile

sen niye yardım etmiyon arkadaşa bak derdide varmış bir el atsaydın sempatiksalakcinni

yeni karar aldım :jeyyar:
derdim var topiğine,yeni koca bulanlar topiğine ve benimki gaz çıkardı hapşırdı emekledi topiğin topluca seans düzenliyecem:icecream::icecream:

Son düzenleme:
Aklıma geldi bi tane kızımız yazıyor sevgilimle daha yakın olmak için imam nikahı kıymak istiyoruz diyor dahasıda sevgilisi gel yatağa dediği zaman imam nikahına güvenecekmiş ayy yarabbim çocuk oyuncağı zannediyorlar herhalde bunu..alsanaalsanasmile

Allahım neler var ya..:mymeka:

yazıldı mı bilmiyorum ama
ben en çok bi kadın vardı kocası
hemoroidini arkadaşına göstermiş
falan kadın da kocasını savunuyodu
ona çok gülmüştüm
aynı kadın bi kaç gün sonra 2 çocuk planları yapıyodu
ve bu aynı adam daha öncesinde de karısını kuzeniyle falan anlatmıştı
her yazdığına gülmekten ölüyodum
komikti vesselam

anam ne herifler ya utanmadan bide dötünümü arkadaşına gösteriyor akannehir

yeni kara aldım :jeyyar:
derdim var topiğine,yeni koca bulanlar topiğine ve benimki gaz çıkardı hapşırdı emekledi topiğin topluca seans düzenliyecem:icecream::icecream:

düzenle wallaha iyi olur bizde yararlanırız artıkın :roflol: :roflol:

X