KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

birde vajınal estetik konusunda bir konu sahibinin orasını yakından çekip estetikli halini görmüştüm. biri göstermişti. o resim aylarca kaldı orada. .
nasıl koydu o resmi hala anlamış değilimdir:)

sanırım fakeydi oda:))

Kesin ya hangi aklı selşm sevgilisinin ayak tırnaklarını kemirir

ablacım sen beni görmedin mi hiç,dur albüm yapabilirsem yapayım şimdi.

parkon sarışın bomba tam fıstık

Görmedim kadiş,valla bekliyorum süper olur
Sarışın bombayı da merak ediyorum ..

birde vajınal estetik konusunda bir konu sahibinin orasını yakından çekip estetikli halini görmüştüm. biri göstermişti. o resim aylarca kaldı orada. .
nasıl koydu o resmi hala anlamış değilimdir:)

Onu duymuştum da görmek kısmet olmadı

Asker, gebelik ve dua topiklerinde kavga edildiginde ben cok sasiriyorum mesela

Ozellikle asker topiklerinde kavga kacinilmaz sevgilisiyle uzakta olup gorusemeyenler ile sevgilisi yakinda askerlik yapip rahat gorusenler arasinda eni sonunda kavga cikiyor

Gebelikte herkes hamile kalmayi bekliyor da hamile kalanlar mutlulugunu paylasmaya basladiginda eni sonunda kavga cikiyor daha hamile kalamayanlar uzuluyor filan nispet yapmayin diyor filan

Bu forumda surekli kavga cikiyor ya

kociş, bebiş, ciciş, anniş -bir nebze idare edebiliyorum- ama hamişş.. allahim tuylerim diken diken oluyor her karsilastigimda :what:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İşte buna katılırım Gülmekten de katılırım
Müthiş, ibretlik tespit

Kk'daki arkadaşlık listesinden çıkarılmak çok komik Üstelik başka yerlerde hala arkadaş görünüyorken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…