KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

:roflol::roflol::roflol:

kovayla suyla kapımı silinir canım yakaydirigubbakcemile3

Sonra bu salak Kronickle gurbaa prenses bir olmuşlar bana bir oyun etmişler. Bende sazan gibi düştüm oltaya. Feysbuktaki hesabımı filan dondurdum onların yüzünden.

Sonradan çaktım ama ne fayda, akşama kadar eğlendiler benle, pislikler:mymeka:sempatiksalakcinni

Kendisiyle aynı düşüncede olmayan üyelerin üstüne atlayanlara çok şaşırıyorum ben burda.
Herkes aynı şeyi düşünecek değil ya.

bi konu vardı işte yumurtlama gününde kocasıyla ilişkiye giriolarmıs bebek için ogun yumurtlama günüymüş kadının kocasına sölemiş adamda pc oynadı benle yatmadı diye küsmüştü kadın çok gülmüştüm valla

Kendisiyle aynı düşüncede olmayan üyelerin üstüne atlayanlara çok şaşırıyorum ben burda.
Herkes aynı şeyi düşünecek değil ya.

aynen katılıyorum , nerden gelme bunlar marstan mı ?

herkes farklı düşünsün ne var değilmi?

bu güne kadar - rep kimseye düşüncesinden dolayı vermedim

geçensenelerde bende böyle bir konu açmıştım(kk da nelere gıcık oluyosunuz).kimeneyse işte dengesizin biri konum reyting yaptıkça kuduruyordu.habire eksi rep veriyor.konuya gelip kavga çıkaracak sözler savuruyordu yok ben kasıtlı konu açmışım yok kışkırtmakmış amacım.yönetime bildirin diye bangır bangır bağırıyor.aynı topikte sürekli farklı farklı konular açıyordu benim konu geride kalsın diye yemin ederim günde 10 konu falan açıyordu.çok şaşırdım zavallı mesaj sayısıda 15000 lerde falan bırak eğlence olsun diye açtık ne istiyosun benden kardeşim.okursa kesin anlar kendini.sonunda başardı en detay kelimelere takılıp herkesi birbirine taktı kapattırdı konumu.meydanda ona kaldı zekasız şey sinirlendim şimdi...

bunu yazmıştım bir kere daha,
.
siz hiç bir sanatçıyı tanıtırken resimlerle,(nathalie wood)
,o topiğie resim koyuyorum derken, gidip,bir derdim varda' uçurumun eşiğindeyim' konusuna konu sahibi,kadıncağız ,mahvolmuşken,6 tane nathalie resmini, arka arkaya dizdiniz
mi.??
ben dizdim
. aşağıdad a millet toplanmış bakıyor. bende diyorumki, rahmetliyi ne çok seven varmış:hulya:.
tabii millet oky, kafayı yedi diye bakıyor. ben resim eklemeye devamsempatiksalakcinni.
anladım tabi sonrada. müdüreler sildi resmi.
biraz rezilolduk tabii
hey gidi günler hey..

harika bi yer burası ya
okypete :roflol: ay ne güldüm

zaracı öyleleri çok varya
aynen dediğin gibi konu popüler olmasın diye acayip acayip şeyler yapıyolar

Sonracığıma, bigünde bizim kızlarla bi konuyu geyiğe çevirmişiz laflıyoruz. (her zamanki gibi sonunda ban yiyor tabi bazılarımız) Birbirimize tonlarca laf sayıyoruz gırgırına. Biz birbirimize alınmıyoruz ama bizim söylediklerimize alınan bir üye "aman Allahım inanmıyorum, ne biçim konuşmalar bunlar, inanamıyorum" dedi.

Hayatımda ilk defa kınandım he
Hep bu tatlicadıarzu ve gurbaa yüzündenalsanaalsanasmile

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Kuzum ya hatırlıyom hemde ahşap kapıydı yani kapı silmenin farklı bir yolu varda bizmi bilmiiyok acep sempatiksalakcinni

:roflol::roflol::roflol:

bende bi gün modken (hey gidi hey) gurbaanın bir topiği vardı makyajla ilgili, baktım bizim kızlar orda, açtım o topiği alta attım, sonra modların haberleştiği bir topik var onu da açtım alta attım.Tekrar bir konu vardı, kopyaladım modların topiğine yazacam güya, silinsin diye, sen tut gurbaanın makyaj topiğine yaz, tekrar konu silinebilir diye

az dalga geçmemişlerdi benle alzaymırın azdı yine diyebenneyaptımki

efsane bir şikayettir ama hala yapıldığını görüyorum
reytingi o an yüksek olan bir topikte aşağıdaki kullanıcı listesindeki
bu konuyu şu anda şu kadar kişi okuyormuş diyerek aşağıdan niclerin toptan kopyalanıp yapıştırılmasına gülmüyorum ama çok kızıyorum:umursamaz:
bunda komik bir şey göremiyorumohaoldumsmile
niye bu deşifre neden gerek görüyorlar gamyoncuiremsu

geçenlerde bi konu gördüm az gülmedim yani kulaklıklı bere çok sempatik geliomuş onu soruyo size nasıl gelio die sanki devlet meselesidelikafaduldenbide böyle resim koymuyolar mı sanki biz bilmioruz da o öğretiodelikafaduldendelikafadulden

sırnaşık şey ay çok güldüm yaa sen çok yaşa okypet

Gerek face'te gerek msn'de ekli olmalarına rağmen birbirinde telefonları falan olmasına rağmen , 1 dk. önce önce görüştüğü kişiyi forumda görüp naber canım , bitanem , komşum , hemşom nassın diye soran tipler de var ben en çok onlara gülüyorum.. Hatta kimisi seni gördüm bi meraba diyim dedim gibi açıklama da yapıyor daha bi şok oluyorum.

bi konu vardı sevgilinizden aldıgınız en komik hediye gibi bişi
bende yazmıstım işte eski svglim sunu almıstı diye kadının biri gelmiş evlisin ve eski sevgilini anıosun yazmıstı herkeste tepki göstermişti ne var bnda fln diye sonra ne yazdı bize
eski sevgililerini anan kadınlar toplulugu size iyi eğlenceler bilmiyorumkismile

Bu konuyu hatırlıyorum , baya bi eğlenmiştim ama kadın gayet ciddiydi yani hiç şaka yapıyor gibi değildi kaydirigubbakcemile3

bu kısmı hakkaten komikmiş sırnaşık şeysırnaşık şey kaydirigubbakcemile3

çok iyi ya.
:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…