KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

:roflol::roflol::roflol:

bende bi gün modken (hey gidi hey:nazar:) gurbaanın bir topiği vardı makyajla ilgili, baktım bizim kızlar orda, açtım o topiği alta attım, sonra modların haberleştiği bir topik var onu da açtım alta attım.Tekrar bir konu vardı, kopyaladım modların topiğine yazacam güya, silinsin diye, sen tut gurbaanın makyaj topiğine yaz, tekrar konu silinebilir diye

az dalga geçmemişlerdi benle alzaymırın azdı yine diyebenneyaptımki
alzaymır olabilirsin ama flash backın gayet yerinde kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
kimse kızmasın ama bende hamilelerin hafta hafta göbeklerini resimlemesini gülünç buluyorum.hele yorumlar(ay o göbişi yerim ısırasım geldi vb...) aman Allahım dedirtiyor gerçekten yapmacık buluyorum.kimse alınmasın bu sadece benim için komik...

bunu yazmıştım bir kere daha,
.
siz hiç bir sanatçıyı tanıtırken resimlerle,(nathalie wood)
,o topiğie resim koyuyorum derken, gidip,bir derdim varda' uçurumun eşiğindeyim' konusuna konu sahibi,kadıncağız ,mahvolmuşken,6 tane nathalie resmini, arka arkaya dizdiniz
mi.??
ben dizdim:nazar:
. aşağıdad a millet toplanmış bakıyor. bende diyorumki, rahmetliyi ne çok seven varmış:hulya:.
tabii millet oky, kafayı yedi diye bakıyor. ben resim eklemeye devamsempatiksalakcinni.
anladım tabi sonrada. müdüreler sildi resmi.
biraz rezilolduk tabii:nazar:
hey gidi günler hey..

ayyy inanmıyorum sana ya :roflol: :roflol: :roflol:

Sonracığıma, bigünde bizim kızlarla bi konuyu geyiğe çevirmişiz laflıyoruz. (her zamanki gibi sonunda ban yiyor tabi bazılarımız) Birbirimize tonlarca laf sayıyoruz gırgırına. Biz birbirimize alınmıyoruz ama bizim söylediklerimize alınan bir üye "aman Allahım inanmıyorum, ne biçim konuşmalar bunlar, inanamıyorum" dedi.

Hayatımda ilk defa kınandım he:nazar:
Hep bu tatlicadıarzu ve gurbaa yüzündenalsanaalsanasmile

Kulakları çınlasın ikisininde
Hele arzunun bir konusu vardı hatunlar giyinik tıkladığın zaman çırılçıplaktı hemde orman gibilerdi resmen konuyu açıp ben kaçıyom demişti ..sempatiksalakcinni

bi konu vardı sevgilinizden aldıgınız en komik hediye gibi bişi
bende yazmıstım işte eski svglim sunu almıstı diye kadının biri gelmiş evlisin ve eski sevgilini anıosun yazmıstı herkeste tepki göstermişti ne var bnda fln diye sonra ne yazdı bize
eski sevgililerini anan kadınlar toplulugu size iyi eğlenceler bilmiyorumkismile

kıskanmıştır kesin :hulya:

birgunde biri bana özelden mesaj atmıstı ama destan yazmıs tanımıyorumda işte göbeği ağrıyormus doktora gitmiş göbeğin düşmüş demiş tehlikeliymiş bende gidecekmişim hafife almayacakmısım çok önemliymiş ama bunları belki 5 defa tekrar ederek yazmıstı sanırım yanlıs yazmıstı bende cevap yazdım eee ne alaka diye cevapta vermedi halada aktif kendileri

bi tane daha eklim sırnaşık şey
aşkı memnuda bihter veya behlülle ilgili veya dizi ilgili yorum yapanları ciddiye alıp
tüü siz de kocalarınızı aldatmaya meraklısınız, bittersiniz demelerine
veya kendileri izlemeyi sevmiyorlar diye bizim izlememizi kınamalarına çok gülüyorum kaydirigubbakcemile3 :roflol::roflol:

daha dun galiba erkek! üye olmus ayak fotolarının oldugu topiğe yazmış ilk mesaj oraya damlamıs
2 kişinin adını söylemiş işte ayakları cok guzel lolipop gibi bacaklarınızıda koyun görelim fln diye bide yazmıs benimkiler çirkin güzel olsa koyarım kaydirigubbakcemile3

birde daha yeni üye olmuş topu topu 10-15 mesajı var.mesajların hepsindede aynı ürünün reklemını yapıyor.bi mucize şok oldum bu ürünle mutlaka tanışın falan diyorya bide hey Allahım.bir başlıkta reklamlar yazmadığı kalmış okadar barizki.

daha dun galiba erkek! üye olmus ayak fotolarının oldugu topiğe yazmış ilk mesaj oraya damlamıs
2 kişinin adını söylemiş işte ayakları cok guzel lolipop gibi bacaklarınızıda koyun görelim fln diye bide yazmıs benimkiler çirkin güzel olsa koyarım kaydirigubbakcemile3

aynen ya o ayak topiğini bi erkekğin açtığı bariz belli oraya yorum yapıolar bide ya hiç bi kadın ayak fotosu ister mi yani bide dondurma yalama işareti koymuş hee hiç işimiz yok da oraya ayağımızın resmini çekip koyucaz fetiş erkekler için kaydirigubbakcemile3

dün bide bana çok saçma gülünç gelen şu oldu biri bi nikah şekeri yapmış onun için kaç yerde konu açmış ya resmen reklam yapıo işte ne gereği var bide tel vermiş bu site mi bunun yeri hayret yanikaydirigubbakcemile3

biride malum bir sitede yarısmaya katılmıs işte ne kadar cok kişi tıklarsa buna elektronik bir esya gelecek gelinlik modellerinin oldugu yerede begendigim gelinlik bu ekleyebildimmi bilmiyorum diye link vermiş e herkeste bakıyor tıklıyor gelinlik diye allahtan biri hemen söyledide bende ispikledim kapandı kaydirigubbakcemile3

biride malum bir sitede yarısmaya katılmıs işte ne kadar cok kişi tıklarsa buna elektronik bir esya gelecek gelinlik modellerinin oldugu yerede begendigim gelinlik bu ekleyebildimmi bilmiyorum diye link vermiş e herkeste bakıyor tıklıyor gelinlik diye allahtan biri hemen söyledide bende ispikledim kapandı kaydirigubbakcemile3

ayy biliyorum onu.
ne uyanıklar var ya.kaydirigubbakcemile3

Sene 2007, günlerden 14 Şubat. Sabah işe geldim çayımı aldım, her zamanki gibi K.K yı açtım bakınıyorum. O zamanlar ana sayfada sohbet vardı millet habire beni konuşuyor. Allah Allah dedim hayırdır inşallah.Yine naptımkikafamçokkarıştı
Ay bi baktım ana sayfanın üstünde bana benzeyen bir kadın, yok la bu benim.

Meğer benim herif sen tut Kazenle anlaş,sevgililer günü şeysi yap, jesti yani. Nasıl mutlu olmuştum, nasıl:asigim:

Habertürk'te filan çıkmıştık K.K olarak, tabi K.K'ya katılan üyeler de cabası o gün.gamyoncuiremsu

Sene 2007, günlerden 14 Şubat. Sabah işe geldim çayımı aldım, her zamanki gibi K.K yı açtım bakınıyorum. O zamanlar ana sayfada sohbet vardı millet habire beni konuşuyor. Allah Allah dedim hayırdır inşallah.Yine naptımkikafamçokkarıştı

Meğer benim herif sen tut Kazenle anlaş,sevgililer günü şeysi yap, jesti yani. Nasıl mutlu olmuştum, nasıl:asigim:

Habertürk'te filan çıkmıştık K.K olarak, tabi K.K'ya katılan üyeler de cabası o gün.gamyoncuiremsu

ayyy ne guzellll

valla mıakannehir
Pes dedirten cinsten bir olaymış bu.benneyaptımki

ayy çok hoş, niye bana da haber vermiyon ya:mymeka::mymeka:

ay bu konuya cok gulmuştum erkek eli deyince göğüs büyürmü diye bir konu herkes diyorki kilodan hormonlardan büyür göğüs fotosellimi nerden bilsin erkek eli oldugunu konu sahibi yok ben duydum büyüyomus diyip duruodu

ayy çok hoş, niye bana da haber vermiyon ya:mymeka::mymeka:

Sen o zamanlar poponda bezle dolaşıyodun Chess, daha üye bile değildin buraya sempatiksalakcinni

len ne zaman üye oldum buraya, ben bile unuttum he, 6 yıl bitti kanımcabenneyaptımki

X