KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

birde vajınal estetik konusunda bir konu sahibinin orasını yakından çekip estetikli halini görmüştüm. biri göstermişti. o resim aylarca kaldı orada. .
nasıl koydu o resmi hala anlamış değilimdir:)

sanırım fakeydi oda:))

Kesin ya hangi aklı selşm sevgilisinin ayak tırnaklarını kemirir :KK53::KK53:

ablacım sen beni görmedin mi hiç,dur albüm yapabilirsem yapayım şimdi.

parkon sarışın bomba tam fıstık:nazar:

Görmedim kadiş,valla bekliyorum süper olur
Sarışın bombayı da merak ediyorum ..

birde vajınal estetik konusunda bir konu sahibinin orasını yakından çekip estetikli halini görmüştüm. biri göstermişti. o resim aylarca kaldı orada. .
nasıl koydu o resmi hala anlamış değilimdir:)

Onu duymuştum da görmek kısmet olmadı :KK53::KK53:

Asker, gebelik ve dua topiklerinde kavga edildiginde ben cok sasiriyorum mesela

Ozellikle asker topiklerinde kavga kacinilmaz :KK60: sevgilisiyle uzakta olup gorusemeyenler ile sevgilisi yakinda askerlik yapip rahat gorusenler arasinda eni sonunda kavga cikiyor :KK53:

Gebelikte herkes hamile kalmayi bekliyor da hamile kalanlar mutlulugunu paylasmaya basladiginda eni sonunda kavga cikiyor daha hamile kalamayanlar uzuluyor filan nispet yapmayin diyor filan

Bu forumda surekli kavga cikiyor ya :KK60:

kociş, bebiş, ciciş, anniş -bir nebze idare edebiliyorum- ama hamişş.. allahim tuylerim diken diken oluyor her karsilastigimda :what:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Asker, gebelik ve dua topiklerinde kavga edildiginde ben cok sasiriyorum mesela

Ozellikle asker topiklerinde kavga kacinilmaz :KK60: sevgilisiyle uzakta olup gorusemeyenler ile sevgilisi yakinda askerlik yapip rahat gorusenler arasinda eni sonunda kavga cikiyor :KK53:

Gebelikte herkes hamile kalmayi bekliyor da hamile kalanlar mutlulugunu paylasmaya basladiginda eni sonunda kavga cikiyor daha hamile kalamayanlar uzuluyor filan nispet yapmayin diyor filan

Bu forumda surekli kavga cikiyor ya :KK60:

İşte buna katılırım :KK1: Gülmekten de katılırım :KK9::KK9:
Müthiş, ibretlik tespit :KK60:

X