Kızmayın lütfen 🙏🏼

Davul fırın falan atsalardı makineye az olmuş o 🤦🏼‍♀️
Bu emaye beyaz orta boy tepsiler varya çiçekli olanlardan 🤣 Ben de hasta yatıyorum, eşim gidip makineyi dizmek için açıyor bir de ne görsün koca tepsi dimdik sıkıştırılmış makine fırıldakları dönmemiş ve bütün bulaşıklar iç içe hınca hınç basılmış vaziyette ve temizlenmemiş, eşim de yüksek sesle bu neee diye söylenmeye başladı dayanamadı artık, konu sadece makine de değildi evimde her yer her yerdeydi kimse arkasını toplamıyordu, ben de hasta olduğum için kalkmama da izin vermiyorlardı 🤣 İçten içe çok bunalmıştım gitsinler diye kapıya baktım resmen , zaten bu olaydan sonra bir daha bu şekilde bir olay yaşanmadı, kimseyi gereksiz yere başıma toplamıyorum, kızım prematüre doğdu o bahane ile de kimseyi kabul etmedik zaten 😅

Bu doğum olayını neden bu kadar abartıyorlar anlamıyorum. Ben doğuma tek gittim 😂 neyse doğum oldu çocukların babası bir işim var dedi ona gitti geldi hastaneden çıktım eve geçtim. Hallettim herşeyi. Sanki doğum 10 saniyede oluyor biz de çölde yaşıyoruz! Annene aynen söyle. Hatta annen gelmesin çok ihtiyaç olursa kayınvalide gelsin. Anneni görüp yüz bulur oğlanları için yine damlar

Ayy ben çağırmadım
İkizlerimde doğumum erken oldu yanımda olmadı diye
Şimdi illa ben olacağım dedi
Hergün arar sorar ne zaman olacak kesinleşsin geleyim diyor 🤦🏻‍♀️
Benim annem de ilk dogumumda çok zorlamisti beni.gecen ay yine doğum yaptım ve gelmesine izin vermedim.defalarca gelicem dedi hayir sen yorulursun eşim halleder diyerek istemedim.tabi dinlemedi arada geldi ama kalmadı Allah'tan.tabi o kaldığı sürede yine beni üzecek şeyler söyledi.yerinizde olsam bı yolunu bulur izin vermezdim çok rahat edersiniz

Açık konuşmamışsiniz ki. Gerek yok zahmet olmasın demek başka. O zaman yok bana zahmet olmuyor ben senin için kalıyorum diye düşünebilir.
Ben stres oluyorum, kalabalık bana iyi gelmedi. Tek kalmak istiyorum. Her şey için çok teşekkür ederim gibi net bir cümle kursaniz gider. Gerek yok ben hallederim başka, ben kalabalıktan rahatsız oldum istemiyorum başka cümleler.

Konu sahıbı akıllanmassınız. Sıze sayfalarca yazıldı. Istemıyırum yarın gıt duyıp otogara bırakıo gelıceksınız. Konu kibarlığı gectı coktan

Gittiler ancak annemi arayıp doğuma kadar kalırdım ama istemiyordu bizi falan demiş 🤦🏻‍♀️ o kadar emek ver yine suçlu oldum ama açıklama yapmam ne düşünüyorsa düşünsün 😏
Ayyy sinir oldum ablanıza. Bencil insan. Anneniz de işe yarayacağına ondan ona laf taşıyo anca. Kusura bakmayın çok gıcık oldum ikisine de

Yok onları aradım iyi hissetmiyorum dedim tamam kalsın dediler 🤷🏻‍♀️
Nasıl, gelmeyin mi dediniz direkt? Tebrik ederim sizi ama kv de çok anlayışlıymış.

Kızkardeş kv nin iptal olduğunu biliyor mu? İstenmediğini bile bile tatili gereksiz uzattı. Sizi çok iyi anlıyorum kışa doğumun var şimdiden buzluğu doldurma derdine düştüm. Bu saatten sonra dinlenin bol bol. Artık son anlarınızın tadını çıkarın. İnsan doğumdan sonra gebeliğini özlüyor.

X