Kızlık zarı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba ben 22 yaşındayım 17 yaşında çalışırken kendi pantolonum yırtılmıştı arkadaşımın yanında yedek pantolonu vardı onu giymiştim o da baya dardı baskı yapıyordu vajinama kanamam oldu sonra avuç içi kadar acaba kızlık zarıma bişey olmuşmudur çok korkuyorum o yüzden danışmak istedim
Zedelenmiş büyük ihtimalle. Kızlık zarı dışardan aşırı derece de baskı yapılmadığı sürece ve içine bir şey girmediği sürece yırtılmaz.

evet canım bir şey sormuşsun ,açıkcası saçma mı evet saçma .ama insanlar yazdıklarında biraz da olsa haklılar. ama senin bu tarz cevapların hiç hoş değil...
Yani evet ama zaten insanın piskolojisi alt üst oluyo bide çevrenin bu şekilde bilip bilmeden baskı yapması yani onlara bu şekilde cevap vermeyince olmuyo

Ya iyi de siz inanıyor musunuz ağ yeri sıkan pantolondan kızlık zarının yırtılacağına şahsen bana linç yememek için güzel bir kurgu gibi geliyor
Gercekten merak ediyorum siz kimsiniz ki lincten korkup yalan soylesin ?herkesi kendiniz gibi zayif olarak mi goruyorsunuz? Bu kadar mi korkuyorsunuz burada insanlardan ...yani inanamiyorum kiza baskasiyla iliski yasadinigini ima ediyorsaniz bu cok cirkin,zaten yonetim silmis ama digerleri etkilesim alacagim diye oyle seyler yazdilar ki gercek hayatta olsa davalik olursun ...insanlar bilmiyor olabilir sizde kizlik zari uzerinde otorite olmadiginiza gore mantikli gelmek zorunda degil ama bu haddi asmanizi gerektirmez.

Öff

Yani evet ama zaten insanın piskolojisi alt üst oluyo bide çevrenin bu şekilde bilip bilmeden baskı yapması yani onlara bu şekilde cevap vermeyince olmuyo
ama canım benim pantolonla nasıl bozulsun mantıgın alıyormu? merak etme bir şey olmamıştır,herkesin herşeyi anlamı kapasitesi farklı,o yüzden birbirimiz saygı duymak zorundayız.

Gercekten merak ediyorum siz kimsiniz ki lincten korkup yalan soylesin ?herkesi kendiniz gibi zayif olarak mi goruyorsunuz? Bu kadar mi korkuyorsunuz burada insanlardan ...yani inanamiyorum kiza baskasiyla iliski yasadinigini ima ediyorsaniz bu cok cirkin,zaten yonetim silmis ama digerleri etkilesim alacagim diye oyle seyler yazdilar ki gercek hayatta olsa davalik olursun ...insanlar bilmiyor olabilir sizde kizlik zari uzerinde otorite olmadiginiza gore mantikli gelmek zorunda degil ama bu haddi asmanizi gerektirmez.

Öff
Yani tanımadığım insanların lincinden niye korkup yalan söyleyim ki biriyle bişey yaşasam emin olurum yaptım ki oldu diye ama insanlar gerçekten kötü kalpli bı insanı tanımadan ön yargılı olmaları çok yanlış hiç hoş değil Allah kalperine güzellik versin

ama canım benim pantolonla nasıl bozulsun mantıgın alıyormu? merak etme bir şey olmamıştır,herkesin herşeyi anlamı kapasitesi farklı,o yüzden birbirimiz saygı duymak zorundayız.
Yani evet ama baskısı baya fazlaydı o yüzden yani evet saygılı olmak zorundayız ama karşındaki sana saygı gösterecekki saygılı olacaksın

Öff
Haddinizi aşan sizsiniz ki ben böyle pantolonla böyle bişeyin söz konusu olmayacağını söyledim. Size bana saydırma hakkını kimse vermedi. Konu sahibi burda konu açıp fikir soruyorsa ben fikrimi söylerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X