KIZLIK ZARI

Bilmediğim için sordum bu kadar tepki alacağımı tahmin etmiyordum deliğin hemen önünde perde gibi diyenler oldu o yüzden korktum

Korku iyidir adrelanin salgılar ve beyinin düşünme merkezini çalıştırır bazen

Demek sizde çalışmadı

1720615660707.jpeg

Arkadaşlar lütfen acilen cevap verin sadece mast yapıyorum parmak sokmak vs hiçbir şey yapmıyorum ama insanın içine yine de şüphe düşüyor vajinamı bi inceleyeyim dedim vajinanın altında bi delik var o deliğin hemen önünde perde gibi mi olur kızlık zarı yoksa deliğin içierisnde midir bilmiyorum o deliği görünce çok tedirgin oldum korku kapladı vücudumu ve hemen bozulur mu kızlık zarı bazı sitelerde dar pantolon giyince peçeteyle silince bozulacağını söylüyor 19 yaşındayım ve maalesef doğu tarafında yaşıyorum böyle şeylere çok önem veriyolar o yüzden korkuyorum lütfen açıklayıcı ve doğru cevap verirseniz sevinirim çünkü düşünmekten kafayı yicem
Kanama oldu mu hiç? O öyle normal yolla hemen yırtılacak bir şey değil. İçine bir şey sokmadığınız sürece. Bazı kadınlsrın da esnek oluyor zaten bir şey sokulsa da kanama olmuyor.

Kanama oldu mu hiç? O öyle normal yolla hemen yırtılacak bir şey değil. İçine bir şey sokmadığınız sürece. Bazı kadınlsrın da esnek oluyor zaten bir şey sokulsa da kanama olmuyor.
kanama falan olmadı sadece bazı sitelerde peçeteyle silinse bile bozulur deniliyor o yüzden tedirgin oldum teşekkür ederim cevap için

Hemen önündedir ortasında boşluk vardır. Düz perde gibiyse zaten adet olamaz dra gidersiniz. Oraya birsey sokmadikca bozulmaz. Oldu mu net mi

kanama falan olmadı sadece bazı sitelerde peçeteyle silinse bile bozulur deniliyor o yüzden tedirgin oldum teşekkür ederim cevap için
Ay saçmalama öyle şey olur mu peçeteyi tampon gibi içine sokmadıkça bir şey olmaz. Hepimiz peçeteye siliyoruz herkesin yırtılması lazımdı o mantıkla

X