KIZLIK ZARI

Bebeğim takmayin şu kızlık zarını artık. Daha yaşın çok küçük oku başka şehre git. Hayatını kendin tasarla. Hayatını kızlık zarina bağlamış *msa*l*k erkeklerden uzak eyle. Senin vücudun senin zarın dogudayim korkuyorum demen için çok yaşın küçük. Lütfen hayatına kan kan kan diyen erkekleri sokma onlarla üreme gözünü yiyim bitanem.

Bebeğim takmayin şu kızlık zarını artık. Daha yaşın çok küçük oku başka şehre git. Hayatını kendin tasarla. Hayatını kızlık zarina bağlamış *msa*l*k erkeklerden uzak eyle. Senin vücudun senin zarın dogudayim korkuyorum demen için çok yaşın küçük. Lütfen hayatına kan kan kan diyen erkekleri sokma onlarla üreme gözünü yiyim bitanem.
Teşekkür ederim en tatlı en düzgün yorum bu oldu Rize de okuyorum zaten yine sınava girdim 2 üni birden bitireceğim ama aile de bana dayatılan bu olduğu için tedirgin oluyorum🥲

Teşekkür ederim en tatlı en düzgün yorum bu oldu Rize de okuyorum zaten yine sınava girdim 2 üni birden bitireceğim ama aile de bana dayatılan bu olduğu için tedirgin oluyorum🥲

Hiç korkma hepimize dayatıldi böyle şeyler. Evli kadınım hala bir sürü şey dayatılıyor. Kulak asma bizim hayatımız 21. Yydeyiz kime ne!

Kızlık zarına bişi olmamıştır merak etme. Çok stres yapma. Hayatını kendin tasarla. İstediğin gibi her şeyi özgürce yaşa öyle dediysem de kendini hastalıklardan filan da koru yanı saçma sapan ilişkiler yaşama :)

Hiç korkma hepimize dayatıldi böyle şeyler. Evli kadınım hala bir sürü şey dayatılıyor. Kulak asma bizim hayatımız 21. Yydeyiz kime ne!

Kızlık zarına bişi olmamıştır merak etme. Çok stres yapma. Hayatını kendin tasarla. İstediğin gibi her şeyi özgürce yaşa öyle dediysem de kendini hastalıklardan filan da koru yanı saçma sapan ilişkiler yaşama :)
Çoooookkk teşekkür ederiiimmmm yaaa umarım her şey gönlünüzce olur kalbinizin ekmeğini yersiniz içim ferahladı yemin ederim çok teşekkür ederimmmmm

perde gibi birşey evet geceleri çekmeyi unutma
Bu perdeden galiba:
1720617862614.jpeg

Sadece şunu söylemek istiyorum yaşadığım korkuyu başka bir durumda aynı hisle yaşamanız umarım sonucu çok kötü olur tek dileğim 🤲🏻
İyi de niye beddua ettin şimdi kadına. Doktora git dedim diye bana da çemkirdin. Bu kadar korkuyorsan doktora gider gerçeği öğrenirsin. Ayrıca her kadının kızlık zarı farklıdır burdan ne diyelim sana yani evet bozuldu ya da bozulmadı dememiz sağlıklı değil. En iyisini doktordan öğrenirsin. Her kadının farklı bazısının çok önde bazısının çok geride.

İyi de niye beddua ettin şimdi kadına. Doktora git dedim diye bana da çemkirdin. Bu kadar korkuyorsan doktora gider gerçeği öğrenirsin. Ayrıca her kadının kızlık zarı farklıdır burdan ne diyelim sana yani evet bozuldu ya da bozulmadı dememiz sağlıklı değil. En iyisini doktordan öğrenirsin. Her kadının farklı bazısının çok önde bazısının çok geride.
Bu şeyi söylememe siz zorladınız ilk başta o çok komik şakanızı yapıp susabilirdiniz ama devam etme ihtiyacı duydunuz ne dememi bekliyorsunuz?

İnsanların " Doğu " algısını anlamıyorum saçma bir zihniyete sahipsiniz. Kızlık zarı konularında hassasiyet oluyor gibi katı bir görüş var ama sanılanın aksine diğer illerden hiçbir farkı yok. Ahlaki değerler her yerde aynıdır.

kanama falan olmadı sadece bazı sitelerde peçeteyle silinse bile bozulur deniliyor o yüzden tedirgin oldum teşekkür ederim cevap için
Peçete silmeyle kızlık zarı falan bozulmaz yahu.
Onu yazanlar cahil cühela tayfası. Ne bu yumurta mı? sürekli kırılacak çatlayacak diye kukumuza çelik yelek mi giydirilelim? Çişimizi mi yapmayalım? yapsak da silmeyelim mi napalım?

Dalga geçmiyorum cidden sinirlendim.

Kızlık zarı senin benim bakmamla görülecek bir şey olsaydı muayeneye gerek kalmazdı.

Kolay kolay da zarar görmez, oturma, kalkma, hoplama, peçeteyle falan yani.

Evet peçeteyle kızlık zarının bozulacağını sanarak korkudan paniklemek kadar, yeni reşit olup kendi bedenini tanımadan daha aksiyonlara girip sonra da korkmak kadar bilinçsizce gerçekten! 😒
Sen kendi bedenini nasıl tanıdın mesela? Cinselliği mastürbasyon yaparak anlamaya başlar kadınlar. Bu ergenlik ile başlar, reşit olduktan sonra değil. Aksiyon dediğin şey mastürbasyon başka bişeyden bahsetmiyor. Onun yaşında bunu yapmak doğaldır. Hatta aksine yapmamak bir problem olabilir. Kız ile dalga geçeceğinize, bu toplumda bunun açık bir şekilde neden konuşulmadığını düşünün. Şimdiye kadar bunu bilmemesi onun değil, ona bunu anlatmayan ebeveyninin ayıbı.

Arkadaşlar lütfen acilen cevap verin sadece mast yapıyorum parmak sokmak vs hiçbir şey yapmıyorum ama insanın içine yine de şüphe düşüyor vajinamı bi inceleyeyim dedim vajinanın altında bi delik var o deliğin hemen önünde perde gibi mi olur kızlık zarı yoksa deliğin içierisnde midir bilmiyorum o deliği görünce çok tedirgin oldum korku kapladı vücudumu ve hemen bozulur mu kızlık zarı bazı sitelerde dar pantolon giyince peçeteyle silince bozulacağını söylüyor 19 yaşındayım ve maalesef doğu tarafında yaşıyorum böyle şeylere çok önem veriyolar o yüzden korkuyorum lütfen açıklayıcı ve doğru cevap verirseniz sevinirim çünkü düşünmekten kafayı yicem
Hayır bozulmaz. Kendin bakarak göremezsin. Ayrıca Klitoris yukarıda ve mastürbasyon yaparken zevk veren kısım orasıdır. O yüzden aşağılara pek uğrama:) Ayrıca bir arkadaş çok güzel yorum yapmış böyle bir şeye takılma, kendi hayatını kendi istediğin gibi yaşayabilirsin. Bu sadece doğuda değil maalesef tüm türkiye de bu şekilde. Kendine başka bir hayat seçmek için önünde çoookkk uzun bir zaman var.

X